Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:10:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prosli zivot  (Pročitano 68641 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 139
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ne. po toj mojoj prici zivela sam u istom gradu kao i sada. cak sam baki jednom prlikom i pokazala kucu u kojoj sam navodno zivela. znam u kojoj je ulici ta kuca i imam neke poznaknike tu, ali nisam se raspitivala. iz te price moji su protumacili da sam poginula u nekoj nesreci, nesto vezano za motor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 214
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
au, motor, opasan neki zivot Smiley ja donekle verujem u prosle zivote ali ne zelim da znam sta sam bio u proslom, mozda je to samo moj ego ali eto, inace znam za slucajeve da su ljudima lose protumacili 8 kucu ili osoba u nekoj x reinkarnaciji nije ni bila to sto tvrdi...
IP sačuvana
social share
Always lived my life alone,
Been searching for the place called home.
I know that I've been cold as ice,
Ignored the dreams, too many lies
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Prosli zivot i Karma

Reinkarnacija uci da se covek mora roditi i umreti toliko puta dok ne postane savrsen, a dete bira porodicu koja ce mu omoguciti evoluciju, koja ga nece kociti. U ovom zivotu placamo greske koje smo pocinili u proslim zivotima: bolestima, siromastvom, ljubavnim problemima...   Najsrecnija su deca koja su u prosloj inkarnaciji umrla odmah posle rodjenja ili jos kao mali jer ce se ovog puta reinkarnirati u savrsenije i bolje...

Individualni horoskop nam moze pomoci da bolje shvatimo jesmo li ziveli i sta je reinkarnacija. To nas navodi na razmisljanje, introspekciju i zelju da budemo bolji.

Planete u kucama govore u kojim smo sektorima zivota prikljesteni uz karmu, gde smo vec postigli odredjenu transformaciju i koliko mozemo uciniti u ovom zivotu, Negativni aspekti ukazuju na nesto sto nije nauceno tj ucinjene greske, a pozitivni na evoluirane stadijume koje smo vec postigli (nagrada za ulozeni trud). Losu karmu mozemo ukloniti molitvama, snagom volje i predmetima koji stite od losih uticaja (talismani, amajlije)- tako uce hindu ucitelji. Treba imati savest i priznati vlastite greske...


Autor: Maja Loncaric
« Poslednja izmena: 12. Apr 2008, 18:34:41 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
saskaaaa , ako sve to nije plod tvoje dechije mashte (sa obzirom da ti se to deshavalo kada si bila mala), raspitaj se slobodno, jer sigurno postoji razlog zashto se secash nekih stvari i pokushaj da povezesh kada je to prestalo sa tim. da li je ta osoba poznavala dragoslava i tako.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia the best
ja mora da sam opasno zgrresila u proslom zivotu cim ovaj ovako prezivljavam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Sta ako je ovaj zivot nekome prvi zivot? Ja sam radio natalnu kartu i astrolog mi je rekla da mi je ovaj zivot tek prvi zivot.  Inace ima saturn u 11 kuci u Vagi koji je u trouglu sa suncem iz Bika i konjukciji sa Jupiterom u Vagi.

Posto sam Bik u znaku a Skorpion u podznaku, zanima me koja je moja karma i sta ja treba da radim i naucim u ovom zivotu?  :weirdface:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta ako je ovaj zivot nekome prvi zivot? Ja sam radio natalnu kartu i astrolog mi je rekla da mi je ovaj zivot tek prvi zivot. Inace ima saturn u 11 kuci u Vagi koji je u trouglu sa suncem iz Bika i konjukciji sa Jupiterom u Vagi.

Posto sam Bik u znaku a Skorpion u podznaku, zanima me koja je moja karma i sta ja treba da radim i naucim u ovom zivotu? Smile
blago tebi onda! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Cini  mi se da sam citala negde da je za prosli zivot zaduzena 12.kuca.
To znaci da nam je 1.kuca proslog zivota sadasnja 12.kuca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jeste! po tome ja sam bas bila aktivna u proslom zivotu, sada sam dosla malo da se mucim da ispravim stvari, ili da sjebem jos nesto...ma ima 100 zivota...jedan cu valjda da ubodem kako treba! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Kod mene su i prva i 12. kuca u Jarcu  Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:10:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.