Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:07:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tv Kartica Asus My Cinema P7131  (Pročitano 6979 puta)
09. Okt 2006, 13:10:10
Svakodnevni prolaznik


bojim se da te nishta nisam pitao...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 254
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800
Zdravo svima !
Kupio sam ovu karticu i odmah se dogodio peh,neispravan daljnac ali nema veze,vratio sam ga pa ce mi dati drugi nego glavni problem je sledeci...Uz tv kartu sam dobio i program za gledanje i snimanje tv programa CyberLink PowerCinema koji se odmah pokazao kao djubre...Problem je sto prilikom snimanja pocne da secka,da se koci i na kraju mi izbaci legendarnu poruku (Send-Don't Send)...
A kocenje se javlja kada nesto radim u pozadini (otvaram foldere,programe i sl.)
Kasnije sam ubacio ChrisTV (podesavao sam ga pola sata) koji mi se odmah dopao ali kada hocu da snimam kliknem dugme record,automatski se slika zakoci...

Molio bih sve ljude koji znaju nesto oko ovog problema da mi pomognu    ...   Hvala  !
« Poslednja izmena: 12. Okt 2006, 08:57:49 od lazacar »
IP sačuvana
social share
l am my own parasite , I don't need a host to live...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
Kakav ti je racunar... karakteristike? Probaj da podesis snimanje u mpeg 2 ili avi format. Uz pomoc Virtual Duba ces moci da ga pretvoris u Div-x.  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


bojim se da te nishta nisam pitao...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 254
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800
ako si mislio da koci zbog memorije .....  nije   ...imam  512 ram-a i mislim da nema to nikakve veze sa konfiguracijom..
problem je mislim u kodeku ali probao sam sve kodeke od ponudjenih u samom programu i sa svim je situacija ista
IP sačuvana
social share
l am my own parasite , I don't need a host to live...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
Mislio sam da imas slabu konfiguraciju... Nista, imas toloko dobrih TV programa pa probaj naci alternativu. Ja koristim FLY 2000 TV i prezadovoljan sam. Snimam direktno u Div-x iz programa. Pronadji program koji ti najvise odgovara, meni se ChrisTV ni malo ne svidja.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n70
A kazi ti meni, koji anti-virus koristis? Ja sam imao katastrofalnih problema sa tv-kartom ( koci, nece da snima, secka, nema zvuka ili ga bude pa nestane...)

Probaj sa uklanjanjem anti-virusa ili nekih drugih programa. Ja sam tako krenuo da brisem sve sto mi je bilo sumljivo i kad sam uninstal Norton antivirus - gle cuda - sve radi extra.
Aj` probaj pa javi Smile
IP sačuvana
social share
Da, ovo je moj potpis...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
Koristio si Norton...  Smile    Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n70
Da, to je bilo pre nekoliko godina...nisam ga ja instalirao, vec sam ga dobio uz xp, vec instaliranog. Kad sam pitao servisera sto je to stavio, rekao je - ma taj anti virus ti je super...
da ne objasnjavam...

Znam da je uzasan i da ume da zeza, al tad bas i nisam znao Smile
IP sačuvana
social share
Da, ovo je moj potpis...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


bojim se da te nishta nisam pitao...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 254
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k800
Danas sam formatirao hard ...ocistio ga,ubacio nove drajvere ali opet nista nisam uradio.Probao sam opet da snimam preko programa (Power Cinema) koji sam dobio uz kartu ali opet mi se posle par minuta snimanja koci slika i na kraju izbaci dobro poznatu poruku  "Send-Don't Send".
I reko ajde da procitam ovaj manual sto sam dobio i vidim pod System Requirements

- PC: Pentium 4  2.6 GHz equivalent or higher recommended
- Minimum 256MB system memory (512MB or more recommended)  itd...itd...

Tako da sada znam sta je...  Slaba mi je masina   Smile

Sto se tice programa za gledanje...probao sam 3-4 programa i sa svima sam imao problema oko namestanja...

p.s. Ako neko ima ovu tv kartu i uspeo da podesi u nekom od programa za gledanje ,molio bih da mi pomogne...

Hvala !


IP sačuvana
social share
l am my own parasite , I don't need a host to live...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
Za TV karticu ti treba bar 1,0 GHz sa 256 MB RAM-a, a za snimanje u nekom "niskom" formatu malo jaci procesor...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


bojim se da te nishta nisam pitao...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 254
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k800
Uraaaaaaaa....

Napokon,mojim mukama dosao je kraj.Otisao sam u radnju i zamenio kartu.Uzeo sam Leadtek WinFast 2000XP i potpuno sam zadovoljan.Slika i zvuk su odlicni a sama karta ne zahteva jaku konfiguraciju racunara

Minimum System Requirements :

Pentium ll 300Mhz or higher
64MB of system memory
DirectX 8.1 or above
16-bit sound card and microphone   itd...

Jedino sto nema radio a i koji ce mi....Tako da je to to

Pozdrav svim Burekdzijama....
IP sačuvana
social share
l am my own parasite , I don't need a host to live...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:07:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.