Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aktuelne teme: Obavestenja i novosti

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Burek forumi 9 na top listi najposecenijih sajtova  (Pročitano 12927 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 1112
Ma ovo je u najmanju ruku smeshno, pa sama cinjenica da su kod njih na listi ljubavni sastanak i slike ispred nostalgije govori o tome koliko su objektivni. Ja za ta dva sajta prvi put cujem. A smem da se kladim da je mozhda i 90% korisnika interneta u Srbiji bar jednom skinulo neku pesmu sa nostalgije dok sa druge strane bar 99% istih nikad nije chulo za gore navedena dva sajta.
Takodje prvi put cujem za ta dva.Ta lista ne predstavlja realno stanje stvari
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
slike.co.yu ispred lol----bezveze  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Shto je babi milo to joj se i snilo.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I was born intelligent - education ruined me.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1275
Zastava /dev/null
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Desire HD
Nije bitno kako ce oni to da sortiraju, bitno je u koje ce svrhe to dalje da se koristi i ko ce to javno preporucivati i hvaliti, kolika ce se buka oko toga dici...
Da se razumemo.. sve te liste su mi smesne i ni jednu ne uzimam za ozbiljno jer sve imaju vrlo ocigledne i ozbiljne propuste kada je relevantnost podataka u pitanju, ali ako ta vest izadje na 10ak sajtova i ljudi krecu da pricaju o tome tome se pridaje paznja i relevantnost..

Burek je "sam" dosao do svoje popularnosti.. krvavim, teskim i kvalitetnim radom koji traje godinama.. niko nas nikad nije gurao, nikad nikoga nismo spamovali, nismo klonovi drugih (iako nas svakodnevno pokusavaju klonirati) nikad nikog nismo molili da nas negde spomene, niko nas nikad samoinicijativno nije u svojim novinama, emisijama i sl predstavljao ... to je islo do tog nivoa da u situacijama kada niko normalan, pismen i iole ozbiljan ne bi preskocio Burek nas nigde bilo nije... secam se nekolicine domacih IT casopisa koji su bez blama u tekstovima o najvecim domacim sajtovima i najvecim domacim forumima spominjali sajtove za koje znaju bukvalno vlasnici i niko vise.. tekst o najvecim domacim forumima.. pobrojano ih brat bratu 50ak.. nema bureka, nema bencha ali je zato tu forum hidrometeroloskog zavoda?! Etc...

Dakle.. mi smo tu i ne idemo nigde... mozete da nas volite ili ne volite, ali pre ili kasnije, uz vise ili manje truda, uz vise ili manje pomoci drugih mi cemo biti ti koji ce postavljati uslove i pravila... Jadno mi je i tuzno kada vidim da neko ovo bezocno kopira.. jos mi je jadnije kad cujem da neke jadne i beznacajne kreature izjavljuju kako je ovo junk forum, a dupe bi dali da imaju nesto sto je 2% dobro kao ovo.. ili neprikosnoveno iskustvo.. covek za koga znam iza ledja prica sve najgadnije i najgore moguce sto o meni kao coveku sto o forumu a uzivo i na forumu mi se uvlaci do rebara da ga ni hirurskim putem ne mogu odstraniti...

Ali to je zivot.. to su ljudi... za malo slave i malo para bi prodali oca majku zenu i decu... well.. ja ne bih.. mozete me zbog toga voleti ili mrzeti ali ja stvarima dajem prava imena bez obzira da li mi idu u prilog ili ne.. ako mi se nesto ne svidja ja to menjam, ne izigravam balerinu, ne placem i ne kukam..

Dakle.. za kraj...
Ova lista je glupost.. notorna.. i smatram da je cak daleko manje relevantna od alexa servisa koji svi (pa i ja) smatraju smejurijom...
I generalno... 90% stvari vezanih a internet o kojima se kod nas govori u medijima su gluposti... a narod ce to da zdere dokle god bude do ove mere informaticki nepismen ...
I kad krstarica objavi da ima stotine miliona posetilaca, i kad novine kazu da je najbolji pretrazivac, i kad cesid objavi da u srbiji ima 1 000 000 korisnika interneta, i kad telekom prica bajke kako je ono djubre od portala pravio jedan od najjacih timova na svetu i za taj posao ubio para ko bruto proizvod neke manje zemlje, kad educan krene da prica kako mu se isplati da naruci kola iz Usa i kako to sve fenomenalno funkcionise a brat bratu 40% ino posiljki nikad ni ne vide primaoca (ja svedok...) i kad.... etc

I ne bi ja sve ovo pricao.. al jebiga... provider mi ne radi pa dok cekam da proradi moram nesto u off-u kuckati Smiley ... i do jutros nije radio...


Za pochetak  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Stvarno imash po meni super razmishljanje, i siguran sam u to da si samo mukotrpnim radom stigao do ovoga shto imash. A to shto imash je po meni ubedljivo najjachi "sveopshti" forum na balkanu.
Ja ti od sveg srca zhelim da nastavish sa radom i kvalitetnim postovima i tutorijalima. Da su liste netachne, to stoji. I uvek ce biti. Mene jedino interesuje zashto se neko kao ti ne bi prihvatio nekog takvog posla da rangira sajtove u srbiji za pochetak. Mislim da imash dovoljno znanja i mogucnosti za takav jedan poduhvat, a i ljudi bi ti bili zahvalni za tako neshto.

Poz za @SF
IP sačuvana
social share
Most Java developers wear glasses because they don't C#.
Consultant is someone who takes a subject you understand, and makes it sound confusing.
Any fool can use a computer. Many do.
There is only one satisfying way to boot a computer.
If you don't know how to do something, you don't know how to do it with a computer.
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1831
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Jel zna neko link za Google rejting?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Skini google toolbar za FF ili IE i imaces Page Rank.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1831
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Nisam mislio na to nego na Rank listu...ako uopšte postoji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Ne postoji, naravno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
С' вером у Бога - Бурек или смрт

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Rovac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3106
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung D900i
Bravo ljudi,tako je,tako i treba,to je nas burek,idemo

Burek foruma,burek forum,burek forum,burek forum,burek forum, Najbolji jeeeeeeeee
IP sačuvana
social share
Ovo je moj forum Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.