Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:17:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite o muskarcima devojkama  (Pročitano 12423 puta)
06. Okt 2006, 00:14:32
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Meni kazu da sam lud i da nisam u pravu sto kritikujem danasnje devojke i da malo treba da se poprave.Da cujem kakvo vi imate misljenje prema njima da li treba da se menjaju i gde.To vazi i za vas devojke recite nam,ako vam se nesto kod nas muskaraca ne valja i sta.Svaka kritika dobro dodje.Trebamo li da se menjamo i gde.Recite sta imate da vidimo koliko ste hrabri.Ja sm svoje reko.Sad je na vas red.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Momce, ti u stvari nisi nista rek'o.

Al' evo ja hocu. Devojke nemojte se menjati. Smile Voli vas vash F.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Sta te konkretno zanima? Mislim da globalizacija ove vrste nema poentu.
Svi smo manje-vise razliciti, zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Prosto da li vam se svidjaju danasnje devojke i muskarci.Njihovo odevanje,ponasanje,i sl.Zbog cega ste raskidali sa momcima i devojkama.Znaci ne postoje problemi izmedju muskaraca i devojaka.Onda sam ja stvarno lud.Oglasi na sve strane trazim devojku trazim decka i sl.A sve je uredu.Oni se razvode ovi raskidaju,svi nesrecni i ocajni a sve lepo.Iz gog ste vi sveta sa kim ja pricam sa ljudima ili sa kompjuterom.Kad pricam licno sa nekim on mi kuka na devojke,ili devoke na momke.A ovde sve super,sve je lepo sve je bajno.Izlazite li vi napolje upste imate li vi kontakt sa spoljnim svetetom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


bas sam slatka al zaista

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
pa upravu si joco pogotovo danasnje klinke
Smile
IP sačuvana
social share
Kazu da je zivot gorak,zasto ga onda zivimo?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Opet se ponavljam: Danasnje klinke su iste kao jucerasnje, prekjucerasnje i sutrasnje. Po cemu si ti bila bolja klinka od ovih danasnjih ? Ja cu ti reci. Ni po cemu. Pozdrav.

@Joca

Brate, ono sto mi se ne dopada, ja ne gledam i ne komentarisem. Svaki dan se susretnem sa barem jednom fantasticnom zenom, ali jebi ga ne mogu svaku da napadnem jer nisam zivotinja.

Ti sve pises kako si OK, a otvorio si pet pesimistickih tema. Da iskoristim da ti odgovorim na onu o sminkanju.

Zene se sminkaju jer ti tako volis, ja narocito tako volim kao i ostalih tri milijarde muskaraca, a boga mi i one vole da se vide u ogledalu doterane. Pa i ti se brijes svaki dan (ako imas dovoljno godina, i ako si zaposlen).
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Гле.Женко и још на мојој страни.Хвала.Али ја сам очекиво мушкарце а они кукавице.Морам да се извин девојкама,али ја само говорим оно што мислим ја вас не мрзим већ ми се не свиђа да изгледате ко ку...ве.Говорим вам ово добронамерно.Немам ја ништа против вас лично него само против таквог облачења и понања.А ви ако нисте такве.шта вас то дотиче.То се на вас не односи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Opet si me isprovocirao.

Kako se to oblace/sminkaju/izgledaju kurve ? Kako ce tebe da smota neka "fina", pa ces okolo da pricas:"Jao sto imam finu devojcicu, zivot bi mi bio savrsen da me ne pecka dok pisam."
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


bas sam slatka al zaista

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
ja se jesam razlikovala od drugih i jos uvek se razlikujem nepanasam se ko drolja a to pojedinci vole kod zena Smile
IP sačuvana
social share
Kazu da je zivot gorak,zasto ga onda zivimo?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Е видиш.Грешиш синко.Ја не волим и нисам ја савршен и ја имам својих недостатака.И њих сам свестан.А да се бријем не бријем се имам браду.А сто се тиче песимизма да песимиста сам.Ако ви не видите,ја видим да нас нема и да нестајеми.А свака тема моја говори о томе.У црној хроници сам поставио о абортусу.200000 деце нодоживи да угледа оно што ја и ти.250 000 наркомана има у Србији,а да не причам да сваки други клинац носи нож.Погледај шта се дешава на утакмицама као на пример дерби и сл.Ја немогу да кажем да је несто бело кад није бело већ црно.Али могу да се борим и да се надам да ће бити боље,и оптимиста сам да нисам одавно би се убио.Али нећу,хоћу да живим па макар и униат.И моју је управу.Данашње девојке су горе од предходних а предходне су горе од предходних.Ако не постанемо бољи постаћемо гори.Све на овом свету не мирује тако ни наше морално стање.А ако ми не будемо бољи ни нама не може бити боље.Какви смо ми такав нам је свет а какав нам је свет и ви видите сами.Па реците.Ја немогу да ћутим ја волим свој народ и свуда где одем и где се појавим ја причам о проблемима који су у нас.Одо ја са теме.Не би се сложио са тобом да сви мушкарци воле такве девојке,кад би сео са тобом ти би се сложио самном,али сад несмеш јер ти је важније да се додвориш њима него мени.Ја неумем да ласкам и да дајем комплименте и говорим оно што не мислим.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:17:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.