Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 07:58:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Voleti !!!  (Pročitano 19862 puta)
20. Jan 2003, 02:20:09
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
" O coveku se sudi pre svega po njegovim porocima; vrline mogu da budu prividne, poroci su uvek istiniti " Klaus Kinski

Pa zar VOLETI nije vrlina !!!???  Smile  Smile:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Zar ljubav nije preširoka?

Tko može reći kakva je, ili točnije koja je ljubav prava? Kada je ljubav prava? Kada je bezuvjetna? Možda tada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Po chemu je voleti vrlina?  Zar to ne moze da bude i mana?  A ne moze da bude vrlina zato shto svi vole, hteli to da priznaju ili ne.
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Voleti je velika mana jer tako postaješ slab na osobu koju voliš, a za nju nikad ne možeš biti siguran.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Auuuu nemojte ovo... to je jako komlikovano i diskutabilno.
"Volis da Volis" - rece mi devojka BAS juce.
Da li je ovo dobro ili lose  Smile:
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Puky, pa samo ti znash da li je dobro ili loshe - ne mi.  Zavisi od veze koju imash sa njom - meni to zvuchi malo glupo bez obzira na ono shto vas dvoje imate zajedno.

Ja mislim da je ljubav jedna dobra stvar, bez obzira shto nekad  mislimo da je shit, ali to je ono shto okrece svet.  Ne pare Smile
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Citat: Killer
" O coveku se sudi pre svega po njegovim porocima; vrline mogu da budu prividne, poroci su uvek istiniti " Klaus Kinski

Pa zar VOLETI nije vrlina !!!???  Smile  Smile:


Ako je suditi po tome o cemu Klaus govori u gore navedenom citatu, nije li onda i ljubav prividna!? Mislim jedino ako smatrate da je ljubav porok, mana pa da onda bude istinita ili vrlina i da je onda svrstamo u prividne!!! Voleti nekog istinito stvarno onako od srca, mislim da je danas tesko, ne, ne govorim o ljubavi izmedju brata i sestre, majke i sina, oca i cerke...ne vec o ljubavi koja zna ponekada da tisti da ubija. Ne znam mozda ne govorim zdravim razumom ali mislim da tako nesto danas je tesko pronaci. Dovoljno je provozati se dobrim autom, imati para i eto tu je mala ali da li je to onda ljubav prava!!! Gde su tu romantici ponekad pomislim da su izumrli da je u ljudima izumrlo ono jedinu ljudsko u njima da ne postoji ni tracak svetlosti koji moze da upali plamen svece i ugreje telo, duh coveka uopste. Programirano se zivi pa i stoga je i ljubav programirana nekako mi se cini da se i ona sama (ljubav -ako uoposte postoji) vodi nekakvim sablonom, ustaljenim pravilima! A gde je tu spontanost! Zar ona ne bi trebala da dodje sama po sebi! Nije li i ona deo tog sablona koji se unapred isplanira! Znas sescu u auto, poneti tucu para mala je pala i onda ode sve u ... ma ko zna gde dodju deca (a da li su iz ljubavi?) njih naravno ne mozemop a da ih ne volimo ma kakva ona bila, a brak!?? Da li je i on iz ljubavi? Svadje, ne daj Boze tuche, razvod a ko ispasta? A da li su ona tome nesto kriva! Mislim da nisu ni najmanje, ali kazem sve je to nekako sablonski potpuno bezveze ! Govorim o tome jer je hiljadu takvih primera svuda oko nas!!! Pa zar voleti nije vrlina ili je ipak mana !?? Stoga bi se slozio sa Kinskim i svrstao danasnju `ljubav` u porok!!!

"Voleo sam vas nemo, beznadezno, pun strepnje i pun ljubomorne boli, voleo sam vas iskreno i nezno; nek Bog da, tako drugi da vas voli"  -Puskin

"O kako je lepo kad saznas da volis, cak i onda kad znas da se ne sme, kako je lepo imati nekog makar to bio(la) decak/devojcica iz pesme" -Snezana Milenkovic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Pa... znas kako, moj jedini trip od zivota je da ostanem sam. I mozda se branim time sto volim svakoga. NE sada ono svakog prolaznika, vec ... ono, uzi deo ljudi koje mogu da skontam.
A nju sam zavoleo, sto bi se reklo, na prvi pogled.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 240
Citat: Puky
Pa... znas kako, moj jedini trip od zivota je da ostanem sam. I mozda se branim time sto volim svakoga. NE sada ono svakog prolaznika, vec ... ono, uzi deo ljudi koje mogu da skontam.
A nju sam zavoleo, sto bi se reklo, na prvi pogled.


Awwwww, looks like somebody needs a hug! Smile
IP sačuvana
social share

___________
.::Ako pare ne kupuju srecu onda ih vratite::.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Ja volim i meni je lepo.
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 07:58:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.