Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: :: RITAM NEREDA :: P O R I V  (Pročitano 19855 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Skoro sam ih slusao na TV... treba vise takvog zvuka...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
jeli iko bio u bl na koncertu?
ja jesam Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
forever punk i ritam nereda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Zadnji put sam ih sada slusao na Exitu na Main stage.  Jako jako mocno zvucalo.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: drdrksa

Koliko sam ja video, ona je rekla da je "'srpkinja kojoj je svejedno sta je'", a ja znam da sam SRBIN i glavom i dusom i telom, tako da tu ne vidim nacionalizam ako smo iste nacionalnosti ....


Zaboravio si da napomenes i da si srbin po zanimanju kao sto su mnogi bili svih ovih tuznih godina.

Citat
Hehe, ti ces mene da ucis srBskom jeziku ???!!! Ti !!!??? O Boze me sacuvaj od ovakvih ....
Inace, ako zelis da znas kako se sta pise i sta su vestacke i izmisljene glasovne promene, pogledaj kako se sta pise na srBskim sajtovima (SRBSKI OBRAZ, FSN ...).


Obraz, radikali, ne znas koje veci fasista od koga.
Sva najveca govna SrPskog naroda su se sjatili u tih par fasistoidnih organizacija.
A da su nepismeni, nepismeni su, radikali a pogotovo obraz.
Ja licno video na izlozbi slika Rona Haviva u Novom Sadu kada su ostavljali komentare na zidovima. Uzas, pa svaki sestogodisnjak u prvom razredu je pismeniji od njih.


Citat

Ja necu nikome nista da dokazujem. Ima dokaza milijardu, ali to mogu da shvate samo PRAVI SRBI, sto ti nisi ....


Haha, zar je moguce da je neko toliko primitivan...
Sta su pravi Srbi....oni koji nose pola kile zlata u obliku krsta oko vrata, ne, to su seljaci, oni koji se dernjaju na sav glas "Bog cuva Srbe"..po cemu se oni razlikuju od uzvika "Alah je veliki"
Zar neko ko se po automatizmu ne slaze sa tvojim iskrivljenim  i besmislenim vidjenjem ko je srbin automatski nije Srbin???


Citat
Jos jedna stvar koja dokazuje moju tezu iz odgovora na neki od predhodnih citata, a to je da ti nisi SRBKINJA (cista, iako bi to zelela da budes ...). Koliko ja znam, a znam jer sam odrastao u ZEMLJI SRBIJI, kaze se POL a ne kako si ti rekla. To sto si ti rekla je ustaska rec ....


Ustaska rec...ja nisam znao da postoji ustaski narod ili ustaski jezik????
Ti si prilicno ogranicene pameti!!
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 92
Jel moze neko please da mi nareze njihov CD?Ja ovde ne mogu da ih nadjem a volela bih da ih cujem. Samo ako neko moze...moj mail je
tamaramica@hotmail.com

Thanks anyway :eusa_clapg:
IP sačuvana
social share
Volim rock, alternativu, prirodu, slobodu misljenja i govora, lepo vreme, srecu, avokado, crveni gerber, semenke, voznju rolera i bicikle, preterivanje, naopakost, vodu................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
A sta ti treba ??? Koji album, pesma ???
Ima neki albumi u NS-u da se kupe normalno legalno.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 92
Ma ovaj njihov novi album,ne znam kada je izasao ali za mene znaci novi i ako je godinu dana star,,,,jer ga ja nisam cula. Ne znam ni kako se zove...sramota koliko se odvojis od toga brzo...
Ovde kod mene jedino mozes mitra mirica da nadjes i neke smrdljive "yu balade", "yu legende"..ma sva ta sranja,znas vec.
IP sačuvana
social share
Volim rock, alternativu, prirodu, slobodu misljenja i govora, lepo vreme, srecu, avokado, crveni gerber, semenke, voznju rolera i bicikle, preterivanje, naopakost, vodu................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Daj mi nazive pa cu pogledati usput sta ima a ako ne... tu je MP3 pa cemo se jos dogovoriti.  Smile
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 92
Ej puky hvala ti sto se trudis!
Pa videla sam na netu i njihov "999" je za mene jos uvek nov (koji bedak...osecam se zastarelo). Mada i na jednom website-u jos uvek se vrti znak "novo".
A za mp3, to jesi u pravu i jeste najlakse da se tako skinu pesme, ali jel verujes da nemam vremena a i uglavnom provodim vreme na kompu koji nema dozvolu za download.
IP sačuvana
social share
Volim rock, alternativu, prirodu, slobodu misljenja i govora, lepo vreme, srecu, avokado, crveni gerber, semenke, voznju rolera i bicikle, preterivanje, naopakost, vodu................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Sve dozvole se mogu skinuti .... veruj mi  :twisted:
2. Novo ne znaci da je album nov, vec da je to novo u njihovoj kolekciji.
3. Mozda vam se ucini korisno: www.profyburn.cjb.net
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.