Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: :: RITAM NEREDA :: P O R I V  (Pročitano 19861 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Bezite ljudi, sad ste ga najebali, drdrksa se iznervirao.

Citat: ~SANDRA´s_HunGry_BraiN~

A ti L-U-D-A-K, nemoj da ti moj spol bude prepreka, pa reci covjece, sve sto zelis da kazes, slusam te  


A sto se toga tice, ti bre devojko moras da shvatis sta je to sloboda govora, to da svako ima svoje misljenje i pravo na njega. On je svoje izjavio, a ti si pocela sa uvredama njaga, srba i srpskog BOGA.

Ako nisi ateista (u sta sumnjam) onda lepo u nedelju, kada se probudis, spremi se idi u crkvu. Da se malo prisetis BOGA i da procistis misli od nekih sranja koja ti se motaju po glavi.

I ja sam ziveo u Bosni kada je bio rat. Moj otac je ratovao i zahvaljujuci BOGU je sada ziv i zdrav kao i cela moja porodica. A to sto si ti bila tamo je trebalo jos vise da te ucini srpkinjom a ne da ti postane svejedno sta si. Ne kazem da treba sada da mrzis ostale, ali si trebala da pocnes vise da volis svoju naciju.

Tek kada malo promenis misljenje o sebi i o drugima poceces stvarno da zivis normalnim zivotom i da u njemu uzivas.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Citat: drdrksa
@ Puky

Citat

Devojka je dosla ( pa sta ) i pita za muziku a ne politiku. Znam da je ona prva pocela komentarom na Drskin avatar ali ... ne mestajte politiku i muziku.


Pa da, ona je pitala, ja sam joj odgovorio iskreno ono sto mislim, svidjalo se to njoj ili ne. Koliko ja znam da je Srbija demokratksa drzava u kojoj svako ima pravo na svoje misljenje.


DA ali nemoj u temi za muziku !!! Imas tamo deo foruma za politiku i ostala prepucavbanja pa tamo nastavite. Nisam administrator ni uredjivac Muzike ali nemojte da mesate ta dva pojma !!!

Citat

Dalje, ona je mene prva "napala" (hehe), pa je red da branim svoj narod, veru i Boga koliko mogu od ateista i ostalih rokera koji su "samo svoji", "originalni", "jedinstveni" i ostale baljezgarije. Ako cemo iskreno, takvih mi je preko ....


A decko ... ja sam ne verujem u Boga i slusam punk, metal, r'n'r ... Pa sta mene briga ako je tebi "to preko ...." I meni je pun k**** narodnjaka, seljaka i ostale (gamadi) !

Citat

Ako cete da je mesate : HRRRRRRRRRRZ BRE ODAVDE ONDA!                      

Otvorite onda ovu temu negde drugde a ne ovde u Muzici.

Citat

Sta to ti glumis ovde ??? Gurad ??? Batali to .....


Ne glumim nista samo ne voli ta SrBska i SrPska prepucavanja na mestu gde nije mesto. I pun kurac mi je svih (velikih) Srba. Delima se pokazite a ne samo skandiranjem: "Ja sam Srbin!!!"  PA STA??? Da li se osecas bolje zbog toga ???

@ ~SANDRA´s_HunGry_BraiN~
Citat

 eto hocu da se kacim sa tobom, sta ces mi sad?

Citat

SF, daj mi IP ......


Eh sada i SF-a mesas. Ona je rekla da se kaci sa tobom a ti budi fer pa se licno pozabavi njom. Ne drzim niciju stranu samo neka bude fer.


Citat

AJD CAO LJUDI
I UZIVAJTE U ZIVOTU!!!

Citat

Sto se mene tice, ja uzivam maksimalno ....


Uvek !!!
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
@ drdrksa:
Citat

Hehe, ti ces mene da ucis srBskom jeziku ???!!! Ti !!!??? O Boze me sacuvaj od ovakvih ....
Inace, ako zelis da znas kako se sta pise i sta su vestacke i izmisljene glasovne promene, pogledaj kako se sta pise na srBskim sajtovima (SRBSKI OBRAZ, FSN ...).



Ne trebaju mi tvoji ponudjeni site-ovi, isla sam u skolu, i uglavnom znam kako se sta pise, ali naravno da i tu nekad pogrijesim, who the fuck is perfect???? Ali mislim da nije u redu, a ima vas mnogo, koji od rijeci SRPSKA pravite SRBSKA!!! Ali vasa licna stvar, na kraju krajeva.


Citat

[sarkazam]Bravo, ti si opasna riba ... ti si najnaj .... [/sarkazam]

O bravo majstore, ej  ba, kako si to skonto? hahhahahahahhahahahahahhahahah hahahahhahaha


Citat
I jos jedno, ja te nemam i ne zelim da te imam ....
Pazi sad ovo covjece! Ne zeli da me ima, hahahhahahaha, ko je o tome pricao bolan, i ti stvarno trosis rijeci na svasta!

Citat
I jos nesto kvazi srpkinjo, pise se beskonacno a ne kako si ti to napisala.

hvala na ispravljanju! opet sam nesto novo naucila, yeahhh Smiley

Citat

SF, daj mi IP ......

Evo dokaza! EVO GA! E sad si sam sebi sprijecio put! E zajebo si se!!! Pa znaci ti nisi sposoban sam svojom snagom boriti se protiv mene, hahahahaha, jos sam ja niko i nista, kako ces onda tek protiv stvarnih prepreka u stvarnom zivotu?????

Citat

Pa lepo si pitala za misljenje, i ja sam ti iskreno odgovorio sta mislim. Pogledati sledeci post posle mgo odgovora .... Pa ti sad vidi ko ovde namece misljenja .....

Da je ono tvoje "sranje" bilo objasnjeno uz par recenica, nebi te NIKAD napala, jer bih fino razumjela da svi imamo razlicite ukuse! Mislim, pre nego sto objavis javno svoje misljenje, trebas barem da znas o cemu je rijec! O da, znas ti ko su ritam nereda, razumijes se ti u to, a???? Jesi slusao ikad njihove pjesme , onako pravo, jesi razumijeo poruke iz njihovih pjesama???? Znas li za sta se zalazu?? Jesi se interesovao malo za njih, ili si ih odma strpao u tvoju ladnicu, zvanom SRANJE! Ko sve rockere, jel???? Al vidis od rockera mozes bar nesto da naucis, i sve sto rade ima nekog smisla, i oni misle, stvaraju, bore se, deru se, ali ih nazalost rijetki stvarno cuju i zbog toga cemo svi mi koji mislimo drugacije, mi koji odudaramo od mase, sistema i drustva,mi koji imamo svoju vlastitu "novu rijec", mi koji zelimo da otkrivamo, i mi koji ne prihvatamo istinu drugih , vec radije i svoju sopsvenu laz nego isfucanu istinu drugih likova, e takvi kao mi ce biti i vjecno ostati AUTSAJDERI!!! Ljudi, koji ce se razocarati i jako brzo nestati, ili  ljudi koji ne zele odustati i boriti se za svoje stavove do smrti. I ako znamo da ce se samo malo, jako malo, mozda se cak nece i nista promijenuti. Gledaj moj stav prema svijetu ti je: BORIM SE ZA SVIJET, I LJUDE U NJEMU, kojim niko ne pomaze! Cujem one koje placu i mole, nemijenjam stranu ulice kada vidim prosijaka, unakazanog covjeka, ili druge slicne "odbacene od drustva". I sa tim mojim stavom se religija i nacija nikako ne slaze! Razumijem da nas ima razlicitih na svijetu, ali ne trebamo zbog toga svoje izdvajati kao ono najbolje! Mozda je cak ono najgore! Al to mi ne mozemo da znamo! A da si ti onaj pravi, religiozan covjek, koji postuje crkvu i boga, ti bi u potpunosti razumio zbog cega je tvoj SLOGAN bog cuva srbe, skroz izvan sebe, jer gledaj, kako ti kao najobicniji gradjanin, mozes da znas da bog cuva srbe????? Sigurno si  pio kafu sa bogom, pa ti je on to rekao? Ili je bog srbin??????I kao sto puky kaze, i meni je dosta tih velikih srba i vjernih pravoslavaca, a da vidim sad ovo, znas li sve bozije zapovijesti? Znas? A zasto onda jedes meso? Kada bog kaze NE UBIJ? I misli i na zivotinje, koje se ubijaju da bi ti napunio svoj stomak, a nije ti uopste potrebno meso u ishrani?  hahhahahhahaha! Mnoge ti stvari ne vidis, gledajuci totalno si slijep, govoreci totalno si nijem (rockeri & slicne vrste ce razumijeti sta to znaci!) Gledas na svijet jako egoisticno, al znas sta? ti ces uspjeti i puno bolje ces u zivotu proci od mene, to je zbog toga sto jednostavno pratis tragove i stope zivotnog puta! A vidis ja necu da ih pratim, ja sam odabrala onaj tezi put, i zbog toga sam se vec puno puta u zivotu razocarala i patila, a bice toga jos puno, jer cijena jedinstvenosti je skupa! Jako skupa! Zasto mnogo mladih rock/punk/grunge & whatever-zvijezda (kurt cobain, jim morrison,....) umiru mladi??? Zato sto shvate da svijet ne funkcionise onako kako je za njih logicno i idealo, uvide koliko su ljudi slijepi, okrutni i da svako glumi nesto, izvodi, da se svako pravi lud, i onda pocnu da trune, da venu kao proljecno cvijece koje ne osjeti suncev sjaj, padaju sve nize, kao listovi sa drveca u jesen. I norma, sistem, drustvo i stereotipi, poput tebe, ih ubijaju na taj nacin!!!! Ali znam da je tebi dosta jedinstvenih i posebnih,  za tebe smo mi svi ludjaci, aaaa??

Citat

Gramaticka ispravka : Bog se pise velikim slovom.

Vjeruj da to znam, al ne cijenim tu rijec toliko, da bi kod mene imala veliko pocetno slovo! Uostalom nisam ateista, vjerujem u boga, ali ne u takvog kao sto ti vjerujes! Za mene je bog=energija! Koja se nalazi u nama, a ne na nebu! Imam ja tu svoju specijanu teoriju, ali to te vjerovatno ne interesuje....


Citat

Ja necu nikome nista da dokazujem. Ima dokaza milijardu, ali to mogu da shvate samo PRAVI SRBI, sto ti nisi ....

E covjece sve vise me razocarujes sa svojim argumetnima, pa nista pametno, e TO MOGU DA SHVATE SAMO PRAVI SRBI, hahaha, eto ti , jos jedan dokaz koliko mislis plitko! I stvarno nista ti ne vidis u zivotu, zivis ti , ali neznas ti znacaj zivljenja! I ti si jedan od onih koji su totalno manipulisani svojom nacijom i to ti zatvara mnoge puteve u zivotu, ali ti si zadovoljan i ovako, predpostavljam!!!  ALA JE LEPO BITI GLUP!!!  

Citat

Zasto ??? Plasis se, a ??? Pa tu ljudi slobodno i anonimno iskazuju svoja misljenja, cega se plasis ..... eeeeeee.....

E pa ovo je srpski forum,a rekoh ti ovaki kao ja su manjina u svakoj zemlji, nijedna nacija/vjera nas ne cijeni, gone nas...... Htjela sam samo da vidim, sta mozes da postignes SAM, bez tvojih srpskih braca, eto vidis, vecina (izuzetci uvijek postoje)  je jaka dok je sa drugima, al pustis li covjeka  samog da se bori - ne ume!!  
Citat

Sto se mene tice ja sam cist, gledano iz vise aspekata, a za tebe ne znam i ne interesuje me.
Takodje, ja sam svoje misljenje izneo, za pismene pise sve ovde ....

TI nisi cist i nikad neces moci sa ovakim izjavama da budes cist, ali isto tako ces cijelog zivota misliti da si cist, jer ti nikad neces shvatiti neke stvari!!!  TI gledas ljude al ne vidis i rijetko kad i zelis da osjetis njihovu dusu...Vidis ne interesujem te ni ja, ali ja sam se zainteresovala za tebe, i ti imas svoj razlog zasto si takav, ima svako svoj razlog za stanje svog zivota, i onaj prosjak/narkoman/ubica/homoseksualac ima svoj razlog zasto i zbog ceka je stigao do tog puta!!! Zato nikad nikog ne osudjujem, jer svako ima slobodu (vise ili manje) da zivi kako zeli...
Citat

Jos jedna stvar koja dokazuje moju tezu iz odgovora na neki od predhodnih citata, a to je da ti nisi SRBKINJA (cista, iako bi to zelela da budes ...). Koliko ja znam, a znam jer sam odrastao u ZEMLJI SRBIJI, kaze se POL a ne kako si ti rekla. To sto si ti rekla je ustaska rec ....


CISTA SRPKINJA???? ooo, sta je to?? haha! rekla sam ti, totalno mi je svedno sta sam, roditelji su mi srbi, ali i da su crnci ili sta ja znam sta, i da su zivotinje, svedno mi je!!!
A vidis u Bosni se prica srpsko-hrvatski, tako da su jezici pomijesani, i ja pisem ovako kao pisem, drugacije ne umijem, ako nesto ne razumijes ti uzmi rijecnik!!!! hahahahaha

Citat
Sto se mene tice, ja uzivam maksimalno ....

CAPRE DIEM srbine!!!

@ L-U-D-A-K:

Citat

I ja sam ziveo u Bosni kada je bio rat. Moj otac je ratovao i zahvaljujuci BOGU je sada ziv i zdrav kao i cela moja porodica. A to sto si ti bila tamo je trebalo jos vise da te ucini srpkinjom a ne da ti postane svejedno sta si. Ne kazem da treba sada da mrzis ostale, ali si trebala da pocnes vise da volis svoju naciju.

Trebala bi vise da volim svoju naciju???!!????!!!!?? A reci mi kako da vise zavolim svoju naciju, kada znam da je moja nacija nekoj drugoj djevojcici neke druge nacije oduzela mamu i tatu? Kako da volim svoju naciju, kada znam da je se u ime moje nacije ljudi klali, mucili i silovalil??? Nemoj misliti da branim hrvate i muslimane, sve je to isto u ratu! Svako svakog ubija!!! I zato je za mene totalno ne logicno, da mislim da je moja nacija bolja od drugih po cemu???? Mozda smo se mi ipak samo branili, hahahhahaha! Koja glupost! Eto vidis ovaj rat je u meni ugasio svaki osjecaj patriotizma!!!  Al ti slobodno dalje smatraj srpsku naciju svetinjom!

I NA KRAJU ZAO MI JE STO JE SE OVDE O SVACEMU DISKUTOVALAO A NAJMANJE O RITMU NEREDA, ALI I NJIHOVI TEKSTOVI SU DUBOKI I BAVE SE I  POLITICKIM TEMAMA. I EVO DA ZAVRSIM PO STILU RITMA NEREDA:


OTPOR sa tvojih usana citam uvek jasno cujem tvoj glas
PROTEST neka te vodi, u tome vidis jedini spas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Citat: ~SANDRA´s_HunGry_BraiN~


odgovora .... Pa ti sad vidi ko ovde namece misljenja .....

Citat

Da je ono tvoje "sranje" bilo objasnjeno uz par recenica, nebi te NIKAD napala, jer bih fino razumjela da svi imamo razlicite ukuse! Mislim, pre nego sto objavis javno svoje misljenje, trebas barem da znas o cemu je rijec! O da, znas ti ko su ritam nereda, razumijes se ti u to, a???? Jesi slusao ikad njihove pjesme , onako pravo, jesi razumijeo poruke iz njihovih pjesama???? Znas li za sta se zalazu?? Jesi se interesovao malo za njih, ili si ih odma strpao u tvoju ladnicu, zvanom SRANJE! Ko sve rockere, jel???? Al vidis od rockera mozes bar nesto da naucis, i sve sto rade ima nekog smisla, i oni misle, stvaraju, bore se, deru se, ali ih nazalost rijetki stvarno cuju i zbog toga cemo svi mi koji mislimo drugacije, mi koji odudaramo od mase, sistema i drustva,mi koji imamo svoju vlastitu "novu rijec", mi koji zelimo da otkrivamo, i mi koji ne prihvatamo istinu drugih , vec radije i svoju sopsvenu laz nego isfucanu istinu drugih likova, e takvi kao mi ce biti i vjecno ostati AUTSAJDERI!!! Ljudi, koji ce se razocarati i jako brzo nestati, ili  ljudi koji ne zele odustati i boriti se za svoje stavove do smrti. I ako znamo da ce se samo malo, jako malo, mozda se cak nece i nista promijenuti. Gledaj moj stav prema svijetu ti je: BORIM SE ZA SVIJET, I LJUDE U NJEMU, kojim niko ne pomaze! Cujem one koje placu i mole, nemijenjam stranu ulice kada vidim prosijaka, unakazanog covjeka, ili druge slicne "odbacene od drustva". I sa tim mojim stavom se religija i nacija nikako ne slaze! Razumijem da nas ima razlicitih na svijetu, ali ne trebamo zbog toga svoje izdvajati kao ono najbolje! Mozda je cak ono najgore! Al to mi ne mozemo da znamo! A da si ti onaj pravi, religiozan covjek, koji postuje crkvu i boga, ti bi u potpunosti razumio zbog cega je tvoj SLOGAN bog cuva srbe, skroz izvan sebe, jer gledaj, kako ti kao najobicniji gradjanin, mozes da znas da bog cuva srbe????? Sigurno si  pio kafu sa bogom, pa ti je on to rekao? Ili je bog srbin??????I kao sto puky kaze, i meni je dosta tih velikih srba i vjernih pravoslavaca, a da vidim sad ovo, znas li sve bozije zapovijesti? Znas? A zasto onda jedes meso? Kada bog kaze NE UBIJ? I misli i na zivotinje, koje se ubijaju da bi ti napunio svoj stomak, a nije ti uopste potrebno meso u ishrani?  hahhahahhahaha! Mnoge ti stvari ne vidis, gledajuci totalno si slijep, govoreci totalno si nijem (rockeri & slicne vrste ce razumijeti sta to znaci!) Gledas na svijet jako egoisticno, al znas sta? ti ces uspjeti i puno bolje ces u zivotu proci od mene, to je zbog toga sto jednostavno pratis tragove i stope zivotnog puta! A vidis ja necu da ih pratim, ja sam odabrala onaj tezi put, i zbog toga sam se vec puno puta u zivotu razocarala i patila, a bice toga jos puno, jer cijena jedinstvenosti je skupa! Jako skupa! Zasto mnogo mladih rock/punk/grunge & whatever-zvijezda (kurt cobain, jim morrison,....) umiru mladi??? Zato sto shvate da svijet ne funkcionise onako kako je za njih logicno i idealo, uvide koliko su ljudi slijepi, okrutni i da svako glumi nesto, izvodi, da se svako pravi lud, i onda pocnu da trune, da venu kao proljecno cvijece koje ne osjeti suncev sjaj, padaju sve nize, kao listovi sa drveca u jesen. I norma, sistem, drustvo i stereotipi, poput tebe, ih ubijaju na taj nacin!!!! Ali znam da je tebi dosta jedinstvenih i posebnih,  za tebe smo mi svi ludjaci, aaaa??


 &  

Citat

Ja necu nikome nista da dokazujem. Ima dokaza milijardu, ali to mogu da shvate samo PRAVI SRBI, sto ti nisi ....


Citat

E covjece sve vise me razocarujes sa svojim argumetnima, pa nista
pametno, e TO MOGU DA SHVATE SAMO PRAVI SRBI, hahaha, eto ti , jos jedan dokaz koliko mislis plitko! I stvarno nista ti ne vidis u zivotu, zivis ti , ali neznas ti znacaj zivljenja! I ti si jedan od onih koji su totalno manipulisani svojom nacijom i to ti zatvara mnoge puteve u zivotu, ali ti si zadovoljan i ovako, predpostavljam!!!  ALA JE LEPO BITI GLUP!!!  


JAKO dobro receno sestro. Ako ne mozes da skontas tekst u pesmi i da se prepoznas (ne trazim da se poistovetis), blago tebi. "Mek si kako zemlja, treba te gaziti!"
Koliko sam se samo puta prepoznao u gomili pesama i skontao smisao zivota. Ja sam, mogu slobodno da kazem, zahvaljujuci toj muzici ono sto i jesam u zivotu. Neke stvari ne bih izdrzao bez te "moralne podrske" iz zvucnika.

Citat

Zasto ??? Plasis se, a ??? Pa tu ljudi slobodno i anonimno iskazuju svoja misljenja, cega se plasis ..... eeeeeee.....


Citat

E pa ovo je srpski forum,a rekoh ti ovaki kao ja su manjina u svakoj zemlji, nijedna nacija/vjera nas ne cijeni, gone nas...... Htjela sam samo da vidim, sta mozes da postignes SAM, bez tvojih srpskih braca, eto vidis, vecina (izuzetci uvijek postoje)  je jaka dok je sa drugima, al pustis li covjeka  samog da se bori - ne ume!!  


Mislim da te SF nece sankcionisati. Zar ne SF ???

Citat

I NA KRAJU ZAO MI JE STO JE SE OVDE O SVACEMU DISKUTOVALAO A NAJMANJE O RITMU NEREDA, ALI I NJIHOVI TEKSTOVI SU DUBOKI I BAVE SE I  POLITICKIM TEMAMA. I EVO DA ZAVRSIM PO STILU RITMA NEREDA:

OTPOR sa tvojih usana citam uvek jasno cujem tvoj glas
PROTEST neka te vodi, u tome vidis jedini spas


Ponosim se Bobanom & ekipom. (za neupucene: Boban-pevac i stihotvorac)

"10 godina ..." Zbog cega??? Kako??? Zasto??? Kuda??? A sto BAS Ja???
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Sandra je napisala da Bog cuva sve ljude. Cinjenica je da su Srbi ljudi. Logican zakljucak iz ovga je da Bog cuva Srbe. Jel' tako? Smile
Nije ok da napadate tudja uvjerenja. Drksa, moras shvatiti da Sandra sebe pronalazi u rijecima pjesme, isto kao sto ti sebe pronalazis u religiji. Ako ti smeta sto ona vrijedja tvoja uvjerenja govoreci da je tvoj avatar glup, isto tako moras shvatiti da ti vredjas njena uvjerenja govoreci joj da je muzika koju ona voli glupa. A cisto sumnjam da i ti nisi pronasao sebe u nekoj pjesmi. E, sad zamisli da ti neko dodje i kaze da je ta pjesma sranje.
Uostalom, ova tema je otisla u potpuno drugom pravcu. Koliko se ja sjecam, na pocetku pise RITAM NEREDA, pa nabolje da se pise o toj temi, a za rat smo se vec ranije slozili na drugoj temi da je presiroka i prebolna tema i da necemo o njemu.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Slazem se potpuno sa Ariannom i komentarom koji je upucen Drksi.
A sto se tice samog skretanja sa teme ... upozorio sam na pocetku, kada se sve kuvalo, jer sam znao da ce da se povede ovakva tema.

"...a za rat smo se vec ranije slozili na drugoj temi da je presiroka i prebolna tema i da necemo o njemu."
To smo tamo zatvorili i skontali da ne mozemo nista da menjamo sta se desilo.

IDEMO DALJE !!!
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
I ja kažem IDEMO DALJE!, ali izgleda da mora biti po onoj:"politika me u životu, pratila u stopu." Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Ma meni puca za politiku, nikada me nije zanimala niti ce me zanimati.

@Sandra

Ajd ovako, ja nisam imao vremena da pisem neko dublje misljenje, meni nije svejedno sta sam, ali da ova tema ne bi otisla u k.... ovako cemo: ja ostajem pri svome, ti pri svome, i ... kao sto rekose IDEMO DALJE.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Citat: Laslo
"politika me u životu, pratila u stopu." Smile


Hladno Pivo  Smile  Smile  Smile

"...ogoljela me do kostiju..."
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
@ Puky

Citat

DA ali nemoj u temi za muziku !!! Imas tamo deo foruma za politiku i ostala prepucavbanja pa tamo nastavite. Nisam administrator ni uredjivac Muzike ali nemojte da mesate ta dva pojma !!!


Pa ko mesa ??? Lepo je pitala sta mislim, i ja sam lepo odgovorio. E kad je ona pocela da masti, onda sam ja uzvratio. Kraj price.

Citat

A decko ... ja sam ne verujem u Boga i slusam punk, metal, r'n'r ... Pa sta mene briga ako je tebi "to preko ...." I meni je pun k**** narodnjaka, seljaka i ostale (gamadi) !


Pa sta mene briga za tebe. To je tvoj ponos lil sramota (zavisi kako gledano). Ja niti slusam narodnjake, niti seljake, niti ostalu gamad, nego nesto drugo. Takodje, nikada nisam rekao da nesto fali tim vrstama muzike, nego da ljudi koji je slusaju aktivno i zagrizeno su malo vise prepotentni i ostale fore, drugim recima mnogo lete u nebesa, a kada budu pali, tesko ce to preboleti.

Citat

Ne glumim nista samo ne voli ta SrBska i SrPska prepucavanja na mestu gde nije mesto. I pun kurac mi je svih (velikih) Srba. Delima se pokazite a ne samo skandiranjem: "Ja sam Srbin!!!" PA STA??? Da li se osecas bolje zbog toga ???


Pokazano vise puta.

Citat

Eh sada i SF-a mesas. Ona je rekla da se kaci sa tobom a ti budi fer pa se licno pozabavi njom. Ne drzim niciju stranu samo neka bude fer.


Pa sad, da sam mod ovde, znao bih IP, ovako, dace mi ga SF. Inace, nikad nisam bezao od svadja i sukoba, i uvek sam voleo da bude fer, ali sa ljudima koji zive u realnom svetu. (Ako me vi ne poznajete, zna SF)

Citat

Evo dokaza! EVO GA! E sad si sam sebi sprijecio put! E zajebo si se!!! Pa znaci ti nisi sposoban sam svojom snagom boriti se protiv mene, hahahahaha, jos sam ja niko i nista, kako ces onda tek protiv stvarnih prepreka u stvarnom zivotu?????


U sto ti je dokaz, ubilo se ...
BTW, ja mogu sa tobom da se borim kako hoces i na koji nacin hoces (Smiley). Posto nisam mod ovde trazio sam IP od SF-a. To sam mogao da trazim od bilo koga drugog, ili da sam pronadjem na tezi nacin. Tako da, propade tvoj dokaz.

Citat

Ako ne mozes da skontas tekst u pesmi i da se prepoznas (ne trazim da se poistovetis), blago tebi


Mogu da skontam i da se prepoznam, ali REALNI SVET JE RAZLICIT OD PESAMA.

Citat

Mislim da te SF nece sankcionisati. Zar ne SF ???


Ne, zasto bi. Nije uradila nista lose zbog cega bi je sankcionisao.

Citat

Ponosim se Bobanom & ekipom. (za neupucene: Boban-pevac i stihotvorac)


Cega se pametan stidi ....

Citat

Slazem se potpuno sa Ariannom i komentarom koji je upucen Drksi.


Procitati moj odgovor na njen post.

Citat

A sto se tice samog skretanja sa teme ... upozorio sam na pocetku, kada se sve kuvalo, jer sam znao da ce da se povede ovakva tema.


Sta je ovo danas, svi vidoviti ...

Citat

"...a za rat smo se vec ranije slozili na drugoj temi da je presiroka i prebolna tema i da necemo o njemu."
To smo tamo zatvorili i skontali da ne mozemo nista da menjamo sta se desilo.

IDEMO DALJE !!!


Da li sam ja ikada potenciorao na ratu ??? NE, NIKADA I NECU .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.