Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: :: RITAM NEREDA :: P O R I V  (Pročitano 19859 puta)
16. Jan 2003, 13:30:05
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
OTVORI USTA i KAZI STA MISLIS 8O
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Smile
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Sranje .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
A ONO STO JE NA TVOJOJ AVATAR-SLCICI je jos vece sranje!!!!

BOG CUVA SRBE          

Ako bog postoji, onda je samo jedan i cuva nas sve ili nas ipak ne cuva.
A ako bog ne postoji, onda ne cuva ni srbe a ni druge.

--> ZATO NE ZLOUPOTREBLJAVAJ BOGA SAMO ZA SVOJU NACIJU!!!!!!

by srpkinja, kojoj je svedno sta je!!!!!!

POZDRAV!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Немој да ти ја дођем Negdje u Bosnu, да те мало преуредим у стилу ритма нереда .....

Па хоћеш ли да отворим анкету па да видимо колико се људима свиђа мој аватар. А ти ако ти се не свиђа овде, слободно пређи на неки други босански форум. Зашто нећеш ??? Зато што су босанци толико глупи да сви колико их има не умеју да саставе један форум, него морате да долазите на СРБСКИ форум. !!!!  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:

Такође, питала си да изнесем своје мишљење и ја сам то и учинио, а ти можеш сад да се јебеш, ја остајем при свом првобитном мишљењу.

Боље немој да се препиреш самном, јер ако то учиниш, тешко теби ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: drdrksa
Sranje .....


Iskreno receno, nema sta

Citat: ~SANDRA´s_HunGry_BraiN~
A ONO STO JE NA TVOJOJ AVATAR-SLCICI je jos vece sranje!!!!

BOG CUVA SRBE
Ako bog postoji, onda je samo jedan i cuva nas sve ili nas ipak ne cuva.
A ako bog ne postoji, onda ne cuva ni srbe a ni druge.

--> ZATO NE ZLOUPOTREBLJAVAJ BOGA SAMO ZA SVOJU NACIJU!!!!!!

by srpkinja, kojoj je svedno sta je!!!!!!


E da ti nisi zensko sad bih ti nesto rekao ...
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: drdrksa
...
Боље немој да се препиреш самном, јер ако то учиниш, тешко теби ....


Tek sad sam ovo video. Au bre al si opasan.  Smile  Smile  Smile

Sta si se nadrko. Smiri se malo, budi cool. Nemoj da dopustis da te 'srpkinja kojoj je svejedno sta je' nervira. I sto neko rece:

'Ostavi je na miru



da umre u svojoj bedi'
 0X  :fist:
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ajde BRE ljudi smanjite malko taj dozivljaj nacionalizma.
Devojka je dosla ( pa sta ) i pita za muziku a ne politiku. Znam da je ona prva pocela komentarom na Drskin avatar ali ... ne mestajte politiku i muziku.

Ako cete da je mesate : HRRRRRRRRRRZ BRE ODAVDE ONDA!  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

Otvorite onda ovu temu negde drugde a ne ovde u Muzici.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12

ne pise se SRBSKA vec SRPSKA!!!!!  SRBINE, nauci prvo to!
A mene imas i na bosanskim, i na hrvatskim i na srpskim, na njemackim, engleskim pa cak i na italijanskim forumima, i mogu se upisivati gdje god hocu, jer nemam specijalne granice u zivljenju kao mnogi. Znas, moj horizont je sirok, moje misljenje duboko, a moja granica bezkonacna!!!

I eto hocu da se kacim sa tobom, sta ces mi sad?  Al nemoj da mislis da imam nesto protiv tebe, to ne, svi smo mi ljudi i ja nikog ne osudjujem, pa tako necu ni tebe, jer ja i nemam pravo da ti namecem neko moje misljenje, ti budi ono sto jesi, ja cu uvjek ostati ja! Ali ipak malo promisli o tvom "sloganu" jer ja sam bila u zemlji kada je bila prolivana i srpska krv, pa ne mogu ti reci da nas je bog cuvao!  Ono "bog cuva srbe" je jako bezsmislena recenica, jako ne logicna i prosto glupa! A ti agumentiraj ako imas neki  dokaz u suprotno! Ali ne sa anketama, jer znamo i ti i ja sta ce na tome ispasti!!! Vec agumentiraj svojim stavovima i tvojim licnim misljenjem. Pa da budemo cisti, ko ljudi, ti na tvoj nacin, a  ja na moj!

A ti L-U-D-A-K, nemoj da ti moj spol bude prepreka, pa reci covjece, sve sto zelis da kazes, slusam te  

AJD CAO LJUDI
I UZIVAJTE U ZIVOTU!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
@ Puky

Citat

Ajde BRE ljudi smanjite malko taj dozivljaj nacionalizma.


Koliko sam ja video, ona je rekla da je "'srpkinja kojoj je svejedno sta je'", a ja znam da sam SRBIN i glavom i dusom i telom, tako da tu ne vidim nacionalizam ako smo iste nacionalnosti ....

Citat

Devojka je dosla ( pa sta ) i pita za muziku a ne politiku. Znam da je ona prva pocela komentarom na Drskin avatar ali ... ne mestajte politiku i muziku.


Pa da, ona je pitala, ja sam joj odgovorio iskreno ono sto mislim, svidjalo se to njoj ili ne. Koliko ja znam da je Srbija demokratksa drzava u kojoj svako ima pravo na svoje misljenje.

Dalje, ona je mene prva "napala" (hehe), pa je red da branim svoj narod, veru i Boga koliko mogu od ateista i ostalih rokera koji su "samo svoji", "originalni", "jedinstveni" i ostale baljezgarije. Ako cemo iskreno, takvih mi je preko ....

Citat

Ako cete da je mesate : HRRRRRRRRRRZ BRE ODAVDE ONDA!                      

Otvorite onda ovu temu negde drugde a ne ovde u Muzici.


Sta to ti glumis ovde ??? Gurad ??? Batali to .....


@ ~SANDRA´s_HunGry_BraiN~

Citat

ne pise se SRBSKA vec SRPSKA!!!!! SRBINE, nauci prvo to!


Hehe, ti ces mene da ucis srBskom jeziku ???!!! Ti !!!??? O Boze me sacuvaj od ovakvih ....
Inace, ako zelis da znas kako se sta pise i sta su vestacke i izmisljene glasovne promene, pogledaj kako se sta pise na srBskim sajtovima (SRBSKI OBRAZ, FSN ...).


Citat

A mene imas i na bosanskim, i na hrvatskim i na srpskim, na njemackim, engleskim pa cak i na italijanskim forumima, i mogu se upisivati gdje god hocu, jer nemam specijalne granice u zivljenju kao mnogi. Znas, moj horizont je sirok, moje misljenje duboko, a moja granica bezkonacna!!!


[sarkazam]Bravo, ti si opasna riba ... ti si najnaj .... [/sarkazam]

I jos jedno, ja te nemam i ne zelim da te imam ....

I jos nesto kvazi srpkinjo, pise se beskonacno a ne kako si ti to napisala.

Citat

 eto hocu da se kacim sa tobom, sta ces mi sad?


SF, daj mi IP ......

Citat

Al nemoj da mislis da imam nesto protiv tebe, to ne, svi smo mi ljudi i ja nikog ne osudjujem, pa tako necu ni tebe, jer ja i nemam pravo da ti namecem neko moje misljenje, ti budi ono sto jesi, ja cu uvjek ostati ja!


Pa lepo si pitala za misljenje, i ja sam ti iskreno odgovorio sta mislim. Pogledati sledeci post posle mgo odgovora .... Pa ti sad vidi ko ovde namece misljenja .....

Citat

Ali ipak malo promisli o tvom "sloganu" jer ja sam bila u zemlji kada je bila prolivana i srpska krv, pa ne mogu ti reci da nas je bog cuvao!


Gramaticka ispravka : Bog se pise velikim slovom.

A sto se tice komentara, nije potreban, ko razume tu recenicu, shvatice. Ali je potrebno da budes cist SRBIN a ne neki polutan (kao neki ...)

Citat

Ono "bog cuva srbe" je jako bezsmislena recenica, jako ne logicna i prosto glupa!


Pogledati odgovor na predhodni citat.

Citat

A ti agumentiraj ako imas neki dokaz u suprotno!


Ja necu nikome nista da dokazujem. Ima dokaza milijardu, ali to mogu da shvate samo PRAVI SRBI, sto ti nisi ....

Citat

Ali ne sa anketama, jer znamo i ti i ja sta ce na tome ispasti!!!


Zasto ??? Plasis se, a ??? Pa tu ljudi slobodno i anonimno iskazuju svoja misljenja, cega se plasis ..... eeeeeee.....

Citat

Vec agumentiraj svojim stavovima i tvojim licnim misljenjem. Pa da budemo cisti, ko ljudi, ti na tvoj nacin, a ja na moj!


Sto se mene tice ja sam cist, gledano iz vise aspekata, a za tebe ne znam i ne interesuje me.
Takodje, ja sam svoje misljenje izneo, za pismene pise sve ovde ....

Citat

A ti L-U-D-A-K, nemoj da ti moj spol bude prepreka, pa reci covjece, sve sto zelis da kazes, slusam te  


Jos jedna stvar koja dokazuje moju tezu iz odgovora na neki od predhodnih citata, a to je da ti nisi SRBKINJA (cista, iako bi to zelela da budes ...). Koliko ja znam, a znam jer sam odrastao u ZEMLJI SRBIJI, kaze se POL a ne kako si ti rekla. To sto si ti rekla je ustaska rec ....

Citat

AJD CAO LJUDI
I UZIVAJTE U ZIVOTU!!!


Sto se mene tice, ja uzivam maksimalno ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.