Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 14:44:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mala skola ljubavi  (Pročitano 6903 puta)
02. Okt 2006, 14:18:19
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Djevojka upita svog dečka:"Da li si zaljubljen u mene?"

On odgovori: Ne!

Ona ga upita: "Misliš li da sam lijepa?"

On odgovori: Ne!

Ona ga opet upita: "Da li sam ja u tvom srcu?"

On odgovori: Ne!

Na kraju ga upita: "Da te napustim, da li bi plakao za mnom?" a on opet odgovori: Ne!

Okrenula se veoma tužna i odlučila da ode od njega. On je na to zagrli i reče joj: "Ja nisam zaljubljen u tebe - ja te volim."

Ja mislim da ti nisi lijepa - ja jednostavno mislim da si prekrasna.

Ti nisi u mom srcu - ti si moje srce.

Ja ne bih plakao da me napustiš - ja bih umro zbog tebe. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Širi ljubav kamo god ideš.



Prvo u vlastitom domu...



nastoj da svatko od tebe ode



bolji i sretniji.



Budi utjelovljenje Božje dobrote.



Neka ti se dobrota ogleda



na licu, u očima, osmjehu



i srdačnom pozdravu.



Majka Tereza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Ovo je učenje o iscjeljivanju odnosa svih vrsta među ljudima. načela koja opisujemo možete primijeniti na svoj odnos prema roditeljima, djeci, bračnim drugoima, ljubavnicima,rođacima, prijateljima, poslovnim partnerima, suradnicima i šefovima. Moguće je iscijeliti i veze s bivšim supružnicima, učiteljima, učenicima, političarima čije odluke djeluju na naš život, odvjetnicima, liječnicima, svećenicima, te sa svima osatalima s kojima dolazimo u dodir.
     Koja to bolest  našem  svijetu nameće toliku patnju? Što znači njegov vapaj za pomoć? Majka Tereza  kazivala je je najteža  boljka našega doba  duhovna oskudica.To je osjećaj da nismo vrijedni ljubavi, da ljubav ne možemo niti pružiti niti primiti, te osjećamo kako smo zidom odvojeni od sebe samih, od odtalih ljudi i od onoga tko nas je stvorio....
    Ovo je knjiga o nadi, vjeri, povjerenju, ljubavi i opraštanju. Ona istiće da se dobra vijest sastoji u tome da loša vijest nije istinita.....
    Ovo je knjiga o ljubavi i opraštanju. Uči nas osluškivati glas ljubavi u našim srcima, te ističe da u svakom trenutku, bez obzira na to što se u našim životima događalo, možemo umjesto straha odabrati ljubav.
   Te spoznaje nije uvijek lako primijeniti u vlastitom životu.... 
 
   Kada jednom odlučimo da svaki naš odnos služi međusobnom povezivanju, bez obzira na to radilo se o usputnom susretu s neznancem, druženju s osobom koju poznajemo godinama, ili s rođakom kojeg poznajemo od rođenja, počinjemo osjećati kako se u nama širi i raste unutarnji mir.
    Svoj um možemo uvježbati da u svakom čovjeku kojega sretnemo, i to u svakoj prilici, bez obzira na okolnosti, vidi novu mogućnost za naš osobni rast. moižemo naučiti kako prestarti ulagati u svoj ego i njegove prosudbe i spoznati da nam svi odnosi omogućuju povezivanje s drugim ljudima, doživljavanje ljubavi prema drugima kao i prema sebi samima....
   Naš ego čini sve što može da nas skrene s puta ljubavi - dapače, on blokira samu našu svijest o ljubavi. Među blokadama kojima se ego služi jest osjećaj krivnje, straha, okrivljavanje drugih, nepovjerenje, neumoljivost, osjećaj da nismo vrijedni ljubavi, želja da upravljamo drugim ljudima, zaglavljenost u prolosti, ljubomora, posesivnost i natjecanje.....
   Kako bismo u vlastitom životu izgradili pozitivne i ljubavlju ispunjene odnose, važno je shvatiti da je ono što nam se ćini ljubavlju često samo iluzija ljubavi. Iluziju ljubavi stvara ego, kojeg zanimaju samo njegove vlastite sebične potreba.....

   Uvjetovanu ljubav u obiteljima vidimo kada žena šalje poruku mužu: "Voljet ću te samo ako počneš više vremena provoditi s obitelji." ili kada muž kaže ženi: "voljet ću te ako večeras budeš vodila ljubav sa mnom, a odbacit ću te ako to ne budeš željela."
   Kada se radi o ljubavi, ego je ambivalentan, i ne gleda na seks kao na način da s drugom osobom podijeli osjećaje ljubavi, nježnosti i brižnosti. Prije bi se moglo reći da seks smatra vrstom razmjene ili trgovine te prilikom za manipuliranje drugom osobom, tako da ona zadovolji njegove vlastite sebične potrebe....

   Spolni odnos može pružiti iluziju ljubavi i kada s njom nema nikakve veze. može biti usmjeren samo na zadovoljavanje vlastitih tjelesnih potreba, a ne na pružanje ljubavi drugoj osobi....
   Bezuvjetna ljubav ne znači podupiranje nečije ludosti ili podnošenje ponašanja koje nas vrijeđa. ona je spremnost da vidimo mimo tijela i njegova ponašanja i usmjerimo bit ljubavi koja je duhovno biće osobe. bezuvjetna ljubav nikako nije trpljenje nečijeg ponašanja po svaku cijenu.. Ona se odnosi na sadržaj ljubavi, a ne na njezin oblik.......
   Sustav vjerovanja u ljubav temelji se na pretpostavci da se u svim svojim vezama za život drugog čovjeka zanimamo jednako kao i za svoj život.Nas dvoje svim srcem vjerujemo da vrhunska iskustva u životu - najviši oblik čiste radosti, ljubavi i unutarnjeg mira - stječemo kada pomažemo drugoj osobi...


   Kada naučimo usmjeriti se na rješenja, a ne na vlastite probleme, otkrivamo da je pružanje ljubavi uvijek odgovor na svaki naš problem, bez obzira na to u kojem se obliku javio. Pružiti ruku da bismo nekome pomogli izravan je način da nađemo duševni mir te da se raspline svaka negativna misao.

    Kako bismo omogućili doživljaj pomaganja drugima, najbolje je uvijek imati na umu cilj - pomoći svakome s kim smo se u određenom trenutku zatekli. To znači svakim svojim dahom osvješčivati pitanje:
   "Kako mogu služiti drugima?"

   Sustav vjerovanja srca temelji se na bezuvjetnoj ljubavi, s percepcijom samog sebe kao građanina svijeta ispunjenog strasnom željom da svakom pomaže i voli ga gdje god on bio.
   Kad smo potpuno zaokupljeni pomažući drugima, otkrivamo da možemo doživjeti mir i radost koji ponekad nadmašuju naše najsmjelije snove.
   Danas ću se, s kim god bila u društvu, sjetiti jednostavnog pitanja: "Kako mogu pomoći drugome?" Imat ću na umu da pomažući drugima, iscjeljujem samu sebe - svoju dušu.
   Neka nam praštanje i ljubav, svakim dahom, svakim otkucajem srca i svakim korakom budu svakodnevna i jedina poruka. Neka svjetlo naše ljubavi uvijek blistavo sja kako nigdje više ne bi bilo tame. Prepoznajemo djetinju nevinost i lice Božje u svakome koga sretnemo ili na koga čak samo pomislimo. Zagrlimo u svim odnosima jedni druge s ljubavlju slaveći naše zajedništvo, naše jedinstvo i našu radost..
    Mnogi od nas zbog doživljaja iz djetinjstva požele da su im roditelji bili bolji, da su nas više voljeli. neki nose ožiljke i traume koje još uvijek podgrijavaju vatru krivnje. ti događaji mogu se činiti toliko neoprostivi da nas ego nastoji uvjeriti kako tu mržnju i bol moramo zadržati zauvijek.....
    Važno je reči da moramo poštovati naše ljudske osjećaje - od bijesa, užasa, do bespomoćnosti. tih bolnih iskustava ne možemo se osloboditi potiskivanjem ili tako da bijes koji osjećamo prebacujemo na druge ljude.....
     važno je da odlučimo što želimo učiniti s osjećajima bijesa i bespomoćnosti iz naše prošlosti. želimo li doista vratiti te osjećaje u naše mentalne pretince, gdje će nastaviti pjevati svoje bjesne pjesme i plesati svoje srdite plesove? Ili pak želimo zatražiti pomoć od mudrog Unutarnjeg Učitelja  kojeg svatko nosi u srcu? Kada smo konačno voljni oprostiti i predati svoju bol toj Višoj Sili prolazimo kroz tamni oblak i opet vidimo svjetlo....

   Što želite od života? Želite li sreću? Želite li duševni mir? Želite li veze pune ljubavi, bez napetosti i neprijateljstva?

   Opraštanje svakome od nas nudi sve to i još mnogo više. Ono je ključ svih naših problema. Ono ne samo da otvara pristup sreći i radosti, nego istovremeno uravnottežavanjem i usklađivanjem tijela, uma i duha pridonosi tjelesnom zdravlju. Opraštanje je ključ naše slobode iz koje se možemo vinuti uvis poput orlova. ono nam dopušta da uklonimo bodljikavu žicu koju smo omotali oko svojeg srca.
    Kada izaberemo opraštanje, odlučili smo se da svoje unutarnje sukobe prestanemo projicirati na vanjski svijet. Time se oslobađamo zatvora vlastitih nisli i osjećaja. Recite si, danas ću pokazati spremnost da potpuno oprostim svima koji su me povrijedili ili su mi se zamjerili.
   
   Većina naših misli temelji se na negativnim iskustvima iz prošlosti, kojima često dopuštamo da utječu na naše sadašnje odluke.
    Užurbanost našeg života čini naše misli još raspršenijima. Previše je stimulansa s kojima bismo se morali boriti, previše je toga što želimo učiniti. Bez daha jurimo naokolo da bismo nešto postigli.
    Da bismo priviknuli um na postojanost i spokoj, a ne na zbrku i nemir, potrebna je želja i samodisciplina. Discipliniran um je slobodan um, koji više nije svezan u čvorove. Discipliniran um ne pati od sukoba te dopušta svojoj kreativnosti da se hrani u tišini ljubavi.
   Slažemo se sa često postavljenim tvrdnjama:"Nepostojan um je bolestan um. Spor um zdrav je um, a postojan um božanski je um.
    Često kažemo kako želimo spokojan i tihi um, no to zapravo ne mislimo. Kada istinski i svim svojim bićem poželimo postojan i miran um, naš će um takav i postati.
     Danas ću se podsjetiti, što češće budem mogao, da na renutak budem spokojan, jer istinski želim doživjeti dobrobit mirnoga uma.   
   
     Neka zvona iskrenosti jasno i glasno, ispunjavajući nam srca dok jedni drugima i samima sebi govorimo; "Na baš svako pitanje, ljubav je odgovor."


Na baš svako pitanje, ljubav je odgovor.
Na baš svaki problem, ljubav je odgovor.
                     Na baš svaku bolest, ljubav je odgovor.                       
Na baš svaku bol, ljubav je odgovor.
Na baš svaki strah, ljubav je odgovor.
Ljubav je uvijek odgovor jer
Ljubav je sve što postoji.

                                 Gerald. G. Jampolsky  "Ljubav je odgovor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
kao samoga sebe 
   Posvetila sam se tome da učim ljude kako su jednostavno predivni, podučavajući ih da vole sebe. To je sve što radim. Osoba sam koja podržava ljude, kaže  Louise L. Hay, u knjizi "Moć ozdravljenja je u nama".
   Pomažem im da preuzmu odgovornost za svoje živote. Pomažem im da otkriju vlastitu moć i unutarnju mudrost i snagu. Pomažem im da otklone blokade i prepreke tako da mogu voljeti sebe bez obzira na trenutne životne okolnosti. To ne znači da nikad više ne ćemo imati problema, već da ćemo znati kako postupiti ako ih budemo imali.
   Nakon dugogodišnjeg savjetodavnog rada, vođenja stotina radionica i intenzivnih programa širom svijeta otkrila sam da samo jedna stvar liječi: ljubav prema sebi.
    Začuđujuće je kako život svakog dana postaje bolji kada ljudi počnu voljeti sebe. Osjećaju se bolje. Dobivaju posao koji žele, imaju dovoljno novaca. Njihovi se odnosi i veze ili unapređuju ili raspadaju kao loši, te se započinju novi. Vrlo je jednostavno: voljeti sebe. Kritizirali su me da sam isuviše jednostavna, ali otkrila sam da su jednostavne stvari obično i najmudrije.

    Nedavno mi je netko rekao: "Dala si mi najvredniji dar - dala si mi na dar mene." Ne, nije sebično voljeti sebe. Voljenje sebe unapređuje nas i ujedno nam omogućuje da ljubeći sebe, možemo voljeti druge ljude. Mi stvarno možemo pomoći čovječanstvu ukoliko nam je polazište osobna ljubav i radost.
  Vrlo se često navodi da je Moć koja je stvorila ovaj čudesan Svemir ljubav.
   Bog je ljubav. Često ćujemo izjavu: Ljubav pokreće svijet. To je istina. Ljubav je vezivna tvar koja spaja svemir. Za mene, ljubav je duboko poštovanje. Kada govorim o ljubavi prema sebi, podrazumijevam duboko poštovanje prema tome tko smo mi, prihvaćanje različitih dijelova sebe, naših malih posebnosti, zbunjenosti, stvari koje ne radimo baš dobro i svih drugih predivnih kvaliteta. U potpunosti prihvaćamo sebe s ljubavlju. Bezuvjetno!
   Nažalost, mnogi od nas ne žele voljeti sebe dok ne smršave, ne nađu posao ili ne dobiju veću plaču, ne nađu partnera / partnericu, ljubavnika / ljubavnicu ili što drugo. Često postavljamo uvjete za ljubav... Možemo voljeti sebe takve kakvi jesmo, sada, ovog trenutka. Postoji međutim i opći manjak ljubavi na našoj kugli zemaljskoj.
   Ako niste voljni da sebe volite danas,,, ne ćete se voljeti ni sutra, jer kakvu god izliku imate danas, imat ćete je i sutra. Možda ćete istu izliku imati čak i nakon 20 godina ili ćete s njom živjeti cijeli svoj život. Danas je dan kad se možete voljeti potpuno i ništa ne očekujući.
   Želim pomoći u stvaranju svijeta u kojem bez straha možemo ljubiti jedni druge, u kojem možemo biti ono što jesmo i prihvaćeni bez prosuđivanja, kritiziranja i predrarasuda.
   Ljubav počinje u našem domu. U Bibliji se kaže:"Ljubi bližnjega svoga kao samoga sebe." Isuviše često zaboravljamo na riječi - kao samoga sebe. MI ne možemo voljeti nikoga "tamo vani" - izvan sebe, ukoliko ljubav ne počinje unutar nas samih. Voljeti sebe jest najdragocjeniji dar koji si možemo pokloniti jer kad volimo sebe takve kakvi jesmo - ne povređujemo ni sebe ni druge. Uz unutarnji mir ne će biti ratova, razbojstava, terorista ni beskućnika. Neće biti ni bolesti, ni siromaštva, ni gladi. Mir, razumijevanje, suosjećanje, opraštanje i, najvažnije od svega - ljubav. Mi u sebi posjedujemo moć da prouzročimo te promjene!

   Ljubav je nešto što možemo izabrati, jednako kao što biramo ljutnju, ili mržnju, (strah) ili tugu. Mi možemo izabrati ljubav. Mi uvijek biramo! Hajde da sad odmah počnemo birati ljubav. To je najmoćnija snaga iscjeljivanja.


   Vi imate priliku da sebe volite više jer ste rođenjem stekli ogroman potencijal jer ste dio Svemira ljubavi. Ljubav počinje u našim srcima i s nama. Neka Vaša ljubav pridonese ozdravljenju našeg planeta.


Louise L. Hay u priručniku za život "Moć ozdravljenja je u nama".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Samo se čini da ljubav, nada i sreća kratko traju. One su vječne.


Najbolji za ljubav ste upravo vi; najbolje vrijeme za ljubav je danas.


Iz ljubavi se može učiniti samo ono što je dobro.


Ljubav je kad zaboravite na sebe gledajući u tuđe oči.


Ljubav se nosi u srcu, a vidi u djelima.


Oni koji kažu da čovjek ne može letjeti nisu nikada bili zaljubljeni.


Ljubav je život, i jednoga bez drugoga nema.


Kap ljubavi veća je od svih oceana.


Tko voli, ne miješa se u tuđu ljubav.


Najsvjetlija je slijepa ljubav.


Lijepo je čuti "volim te", ali je ljepše voljeti.


Samo je ljubav lijek protiv smrti, drugoga nema.


Najljepša ljubav je svaka ljubav.


Upitate li dvoje zaljubljenih što je to ljubav, oni će pogledati jedno drugo.


Tko ljubi Boga ljubi sve ljude.


Želimo li živjeti ljubav - darujmo osmijehe za početak.


Vrednije je jedno zrnce ljubavi od svih zrnaca mudrosti.


U ljubavi ne moramo, u ljubavi želimo.


Dobro je činiti dobro, ali je još bolje činiti dobro iz ljubavi.


Ljubav prihvaća i razumije sve.


Najbogatiji su oni koji svijetom lutaju sa srcem prepunim ljubavi, pa makar bili i bez kune u đepu.


Nema velikih i malih ljubavi, postoji samo ljubav.


Ljubav ne može biti grijeh. Ako je grijeh, onda to nije ljubav.


Ljubav ostaje i kad čovjek prestaje.


Gdje ima ljubavi, nema besmisla.


Ukorijenjeno zlo može sasjeći samo ljubav.


U ljubavi se raste i nadraste samoga sebe.


Ako vas svuda i uvijek prati ljubav, tada ste posve sigurni.


S malo ljubavi mogu se učiniti velika djela.


Ako volite, onda nećete biti nesretni što vas ne vole.


Ljubav je toliko lijepa da je ne treba uljepšavati.


Od ljubavi ne treba tražiti ništa, ona ionako sve daje.


Nije istina da onaj tko ljubi, glavu gubi. Tek je tada nađe.


Kad volite, svejedno vam je što kažu drugi.


Ne može se više voljeti, može se samo voljeti ili ne voljeti.


Gdje ima strasti, ne mora biti ljubavi, ali gdje ima ljubavi, uvijek ima strasti.

Ne čini talent čudo od čovjeka, već ljubav.


U životu ne mora biti ljubavi, ali u ljubavi uvijek ima života.


Oni koji su od ljubavi slijepi vide ono što bismo svi trebali vidjeti.


Između ljubavi i života možemo staviti znak jednakosti.


Onaj tko voli, najprije kaže izvoli, a potom se zahvalno nasmiješi što ste prihvatili njegov dar.


Želite li biti sretni, širite ljubav.


Ljubav je iznad svih zakona i bezakonja.


Svaki dan započnite s ljubavlju i živjet ćete dugo.

Samo ljubavi više imamo što je više dajemo.

Onaj čije je srce ispunjeno ljubavlju uvijek se začudi i zbuni kad mu zahvaljuju.

Ljubav je poput vina, što starija to opojnija.

Ljubav je smisao i kad je samo misao.

Krv se daje  od srca jer je iz srca.

Zbog ljubavi se ne umire, zbog ljubavi se živi.


Ne živi se od uspomena, već od ljubavi.

Lijepo je ljubiti čovječanstvo, ali je ljepše ljubiti čovjeka.

Samo ljubav premoščuje nemoguće.

Nitko se ne sjeća svoje prve riječi, prvog koraka, prvog osmjeha, a svi se sjećaju prve ljubavi.

Ljubav se ne rađa niti umire, ljubav je vječna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
Sto si ti neki osjecajan tip! Svaka cast za sve ovo!  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Ova tema mora ponovo da bude aktuelna ,Joco svaka cast  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
SonyEricsson K800i
What is this all about?  Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Gangsta chill

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6500 Slide
Citat
Okrenula se veoma tužna i odlučila da ode od njega. On je na to zagrli i reče joj: "Ja nisam zaljubljen u tebe - ja te volim."

Ja mislim da ti nisi lijepa - ja jednostavno mislim da si prekrasna.

Ti nisi u mom srcu - ti si moje srce.

Ja ne bih plakao da me napustiš - ja bih umro zbog tebe.

Jako i mocno !
IP sačuvana
social share
li> seguros automovil onlinehttp://segurodeautomoviles.net[/url]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća prati uporne...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 22750
Zastava Land of Dreams
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hoću da se zaljubim,  ali ono baš da me zdrma Smile
IP sačuvana
social share


Neka svi kažu, da lutam bez cilja. Ja idem prema tebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 14:44:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.