Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 502 503 505 506 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne znate kako se neki film zove? Zatrazite na ovoj temi.  (Pročitano 927563 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 66
Citat: Sale cool link=topic=146910. msg12307804#msg12307804 date=1495735918
Treba mi pomoc oko filma koji se emitovao na Trecem kanalu negde 1989,1990,1991? Kod nas je preveden kao Deca nasilja! Kombinovao sam reci violence force kids children, ali ga na imdb-u nema.  Imao sam ga snimljenog, ali nigde ne mogu da nadjem kasetu.  Koliko se secam to je TV film, a radi se o grupi dece koja naprave neko sranje (pocine neki zlocin) i onda se zatvore u kucu i pregovaraju sa pandurima.  Na kraju neke hapse, a neke pustaju? Film ko film nije nesto, ali je na kraju isla neka pesma koja mi se mnogo svidjala! Hvala unapred!

Ne mogu da verujem. . .  ladno se i ja sećam filma i nigde ne mogu da pronađem originalan naziv  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
masa i medved osim ovog dela sa ubijanjem  Smile

Našao sam ga  "Witchville"

Setio sam se trećeg filma od ove plavuše i tako našao ovaj prvi  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Nisam usao na forum godinama :) obaveze,zena ,dete . . .  ne znam ni da li pisem na pravo mesto. Da predjem na stvar zanimaju me dva filma koja sam gledao kao mali a znam vrlo malo detalja. Prvi se desava u nekoj ustanovi za dusevno obolele gde dolazi da radi medicinska setra koja uskoro provaljuje da nesto nije u redu i da su u stvari doktori ludaci i ne moze da pobegne odatle!Jedno vece je jedna pacijentkinja zove sa namerom da joj pokaze jedini nacin na koji moze da ode odatle i kada ova dolazi na ugovoreno mesto nalazi je obesenu. Tako da jedino moze da ode mrtva!Drugi je decij ,na pocetku neka deca voze bajseve u pocetnoj sceni mislim i posle idu po neki pehara juri ih neki div. Jeste malo i mozda glupo ali ne secam se vise a secam se da sam ga mnogo voleo gledati. Ako nego zna i gde bi mogao naci pomenute filmove posto torent ne mogu da skinem jer prijavljuje nesto the system cannot find the path specified.  Hvala unapred i izvinjavam se moderatorima ili administratoru ako sam iz neznanja prekrsio neko pravilo foruma!

Ovaj prvi,možda je Odeljenje

Ne,ne,nazalos to nije taj film.Ovaj film je iz devedesetih a mozda cak i osamdesetih godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
imao sam na vhs-u brus lijev film na nemackom gde on ide po spratovima neke kule i tepa se gospodarima tog sprata tu ima neki lik sa zmijama neki sa svecama de ih brus li pogasi nun cokama i tako mislio sam da je the game od death ali nije i tu se on tepa al nema ovih likova da ga bem ako znam koji je film mozda i nije original brus li al je iz tog vremena i u zutom kombinenzonu jedino ako nije originalna verzija igre smrti koja nikad kao takva nije zavrsena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
Zastava GB
mob
Qtek 
Citat: Sale cool link=topic=146910. msg12307804#msg12307804 date=1495735918
Treba mi pomoc oko filma koji se emitovao na Trecem kanalu negde 1989,1990,1991? Kod nas je preveden kao Deca nasilja! Kombinovao sam reci violence force kids children, ali ga na imdb-u nema.  Imao sam ga snimljenog, ali nigde ne mogu da nadjem kasetu.  Koliko se secam to je TV film, a radi se o grupi dece koja naprave neko sranje (pocine neki zlocin) i onda se zatvore u kucu i pregovaraju sa pandurima.  Na kraju neke hapse, a neke pustaju? Film ko film nije nesto, ali je na kraju isla neka pesma koja mi se mnogo svidjala! Hvala unapred!

Ne mogu da verujem. . .  ladno se i ja sećam filma i nigde ne mogu da pronađem originalan naziv  Smile

Da probam http://www.imdb.com/title/tt0090829/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
Nedavno sam gledao film u stilu Edge of Tomorrow ili Source code... Lik umre ponovo se vrati pomocu neke masine, ne mogu da se setim ostalih detalja  Smile

Setio sam se jos detalja, oni su kao u nekoj napustenoj kuci, kao neki otpor... masina koja vraca vreme se okrece u krug i pri dodiru masine on se vrati nazad u vreme i ponovo i ponovo...

A napolju je neka radijacija   Smile

Edit: Nasao sam ga ARQ
« Poslednja izmena: 05. Jul 2017, 10:53:23 od Latifovich »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Treba mi pomoc oko filma koji je vec opisan i valjda pronadjen, nisam ni sigurna kad, krenula sam da procesljavam 504 strane al nakon 30-te me zabolela glava pa reko da zamolim da se naziv filma napise opet ako neko zna.      
Hvala unapred :)
forum. burek. com/naziv-filma-t143136. wap2. html
« Poslednja izmena: 13. Jul 2017, 19:09:10 od anab22 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


bojim se da te nishta nisam pitao...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 254
mob
SonyEricsson k800
Nije taj. Poprilicno sam siguran da je spanski film u pitanju


Ja sam nasao ovo https://en.wikipedia.org/wiki/Ek_Ruka_Hua_Faisla
IP sačuvana
social share
l am my own parasite , I don't need a host to live...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


bojim se da te nishta nisam pitao...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 254
mob
SonyEricsson k800
Nisam usao na forum godinama :) obaveze,zena ,dete . . .  ne znam ni da li pisem na pravo mesto. Da predjem na stvar zanimaju me dva filma koja sam gledao kao mali a znam vrlo malo detalja. Prvi se desava u nekoj ustanovi za dusevno obolele gde dolazi da radi medicinska setra koja uskoro provaljuje da nesto nije u redu i da su u stvari doktori ludaci i ne moze da pobegne odatle!Jedno vece je jedna pacijentkinja zove sa namerom da joj pokaze jedini nacin na koji moze da ode odatle i kada ova dolazi na ugovoreno mesto nalazi je obesenu. Tako da jedino moze da ode mrtva

http://www.imdb.com/title/tt0077355/
IP sačuvana
social share
l am my own parasite , I don't need a host to live...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Nisam usao na forum godinama :) obaveze,zena ,dete . . .  ne znam ni da li pisem na pravo mesto. Da predjem na stvar zanimaju me dva filma koja sam gledao kao mali a znam vrlo malo detalja. Prvi se desava u nekoj ustanovi za dusevno obolele gde dolazi da radi medicinska setra koja uskoro provaljuje da nesto nije u redu i da su u stvari doktori ludaci i ne moze da pobegne odatle!Jedno vece je jedna pacijentkinja zove sa namerom da joj pokaze jedini nacin na koji moze da ode odatle i kada ova dolazi na ugovoreno mesto nalazi je obesenu. Tako da jedino moze da ode mrtva

http://www.imdb.com/title/tt0077355/
Na zalost nije ni taj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 502 503 505 506 ... 512
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.