Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dejan Pantelić, TV voditelj ~ Postaću kralj svih kvizova  (Pročitano 18090 puta)
01. Okt 2006, 16:04:13
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
INTERVJU Dejan Pantelić, TV voditelj
Postaću kralj svih kvizova
"Visoki napon" je do sada najveći srpski kviz i potući će gledanost svih koji se prikazuju na ostalim televizijama

Nije istina da ću biti postavljen za urednika zabavnog programa RTS-a. Sa direktorom nisam nikada ni pričao o tome

Držim do privatnog života. Novinama ne dozvoljavam da slikaju mene i moju porodicu u stanu. Neću da mi niko maltretira ženu i bebu

Dejan Pantelić je od petka uveče na RTS-u startovao kao voditelj novog kviza "Visoki napon". Kao i za većinu emisija koje je radio pre ove, ne sumnja da će imati veliku gledanost i potući kvizove na drugim televizijama jer, kako kaže, "Visoki napon" je jedini veliki kviz u kojem važi fer plej i u kojem će pobeđivati znanje uz malo sreće.
Po čemu će se kviz "Visoki napon" razlikovati od ostalih?
- "Visoki napon" je najveći srpski kviz koji su osmislili naši ljudi i koji nije licencan. Tako velikih kvizova na našim televizijama nema. U ovom kvizu traži se znanje a ne telefonska brzina. RTS ne želi da prikuplja novac putem SMS poruka i na slične načine. Čak je i metoda prijavljivanja stara - petkom će u novinama izlaziti kupon koji bi zainteresovani za učešće trebalo da popune i pošalju na našu adresu, a mi ćemo ih pozvati. Iza svega stoji istoričar Predrag Peđa Marković, pobednik "Kviskoteke", i Miroslav Damjanović. Oni su to fenomenalno osmislili. Scenografski, kviz ne odudara od kvizova koje smo do sada gledali na našim i inostranim televizijama.
Kakva su pravila?
- Malo sreće, mnogo više znanja i svaki takmičar ima šansu da maksimalno osvoji milion i šesto hiljada dinara. Takmičar samo znanjem može da osvoji ovu sumu. Ali bitan faktor je i sreća. Kada to kažem mislim na polje visokog napona, tzv. bonus polje. Ako takmičar odgovori tačno na pitanje iz ovog polja može da osvoji duplo više od zagarantovane sume. Postoje četiri kruga od ukupno 16 pitanja iz opšte kulture od kojih najteže vredi 100.000 dinara. Kada takmičar odgovori netačno čuje se grmljavina i spektakularni bljesak munje u centralnom delu studija gde se inače nalazimo takmičar koji sedi na stolici "visokog napona" i ja, preko puta njega.
Već ste snimili nekoliko epizoda unapred, otkrij nam kolika je do sada najveća osvojena suma?
- Ne mogu to da otkrivam, ali i žene i muškarci su podjednako osvajali fenomenalne sume.
Da li će biti nekih iznenađenja?
- Biće iznenađenja u novogodišnjoj emisiji. Učesnici će biti veoma zanimljivi.
Šta je bilo sa tvojim postavljanjem za urednika zabavnog programa RTS-a, o čemu si pisali neki mediji?
- Nije istina da ću biti postavljen za urednika zabavnog programa. Sa Aleksandrom Tijanićem nisam nikada ni pričao o tome. Ni na jednoj televiziji na kojoj sam radio do sada nisam bio urednik. Ali što se tiče moje pomoći budućem uredniku zabavnog programa, biće mu dobrodošla.
Da li si u dosadašnjoj karijeri radio i ono što ti se nije sviđalo?
- Pravo pitanje bi bilo da li sam radio sa osobama koje mi se nisu sviđale. Ali to je u životu normalno. Isto kao kada ti se ne sviđa komšinica sa šestog sprata, pa iako je ne voliš kažeš joj "dobar dan" jer si lepo vaspitan. Kada bih se sada sa ovim iskustvom vratio u prošlost neke emisije bih radio potpuno drugačije.
Da li bi opet voleo da radiš emisiju poput "Mega Dekija"?
- Od svega što sam radio, najponosniji sam na emisiju "Mega Deki", od prvog do poslednjeg minuta. Na RTS-u ima prostora ali bojim se da će biti toliko toga da neće moći da stane na ta dva kanala. Voleo bih da ponovo radim emisiju kao što je bila "Mega Deki", samo što bi izgledala potpuno drugačije i nosila drugo ime.
Koji svoj blam nikada nećeš zaboraviti?
- Vodio sam u Centru "Sava"neki program pred 4.000 ljudi. Pokušao sam da izvučem mikrofon sa stalka, ali je zapelo. Pokušao sam da ga izvučem, povukao malo jače i zakucao mikrofon sebi u usta.
Nisi meta tabloida, kako ti uspeva?
- Ja sam totalno posvećen porodici. I ja i supruga smo posvećeni bebi. Ljudi koji misle da je to neki vid reklame sami prave skandale ne bi li popunili stranice žute štampe. Supruga i ja smo se složili da je dovoljno da jedan član porodice daje intervjue i slika se. Nismo se do sada slikali porodično za novine. Tabloidi negoduju zbog toga, ali mislim da je moj stan moja intima. Daleko da ne živimo normalan život, daleko od toga da je beba ružna ili da u stanu imam jednu i po stolicu, niti ja krijem svoju porodicu, ali da imamo fotosešn i maltretiram bebu, to mi ne pada na pamet. Želim da njih dve nemaju nikakvih problema kada se prošetaju ulicom i da im niko ne dobaci: "Evo su Dekijeva žena i ćerka!".
ANA SAVIĆ

Da nije bilo Tijanića otišao bih sa televizije


Kako si se osećao posle zabrane emitovanje programa BK televizije i da li si bio zabrinut za svoju budućnost?
- Sve što se desilo je ružno. Bilo mi je krivo zbog kolega koje pošteno zarađuju. Mislio sam u jednom trenutku da se povučem sa televizije i da mi ona bude hobi, sporedan posao. Ali bilo je dosta ponuda, a Tijanićeva je bila najbolja.
Šta je presudilo da prihvatiš tu ponudu?
- To što je RTS televizija u usponu i što taj čovek iza sebe ima iskustvo. Podigao je Politiku i BK od nule. Logičan redosled je da posle Pinka i BK, koje su velike televizije, pređem na jednu koja je još veća. Ono što RTS ima od kapaciteta, produkcije, ljudstva, studija, opreme... ove ostale televizije i da se udruže nemaju. Krajnje je vreme da javni servis pokaže programom, a već to pokazuje rejtingom, da je gigant broj jedan.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lik me jako nervira.
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia Lumia 1020
e i mene takođe Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
bio je antipatičan u početku ali ispostavilo se da ima mnogo gorih od njega
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 309
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
nije on za to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma i mene je nervirao,pa sam jedno vreme milila da je ok-a sad se desilo nesto jako zanimljivo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 380
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
nervira me Smile Smile
IP sačuvana
social share
You might be thinking to yourself, did he fire five shots or six? You also have to ask this, Do you feel lucky? Well, do ya punk?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


What goes around, comes around...

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N73 МЕ
Мени је он ок
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I tako...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 38246
Zastava Šta te se samo tiče!?
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola DynaTAC 8000X
Latentni gej  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


marš iz moje avlije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10372
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
SonyEricsson d750-i
strašno me iritira Smile
IP sačuvana
social share
r.i.p. o.d.b.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.