Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li izlazite na referendum?

Glasanje završeno: 29. Okt 2006, 10:14:44

Da, izlazim i glasacu Za
44.4%  (28)
Da, izlazim i glasacu Protiv
12.7%  (8)
Ne, ne izlazim
42.9%  (27)
Ukupno glasova: 63
Idi dole
Stranice:
1 ... 71 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Usvojen novi ustav, referendum 28-29. oktobra  (Pročitano 34428 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Note 4

Nisam se pokajao. Glasao sam za NE.


Svaka ti cast, sto si izasao i izjasnio svoje misljenje... Vecina ce odluciti, ali svakako je mnogo bolje nego bojkot...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1001
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia ?
jel neko zna na kom smo procentu? nemogu da verujem sta se desava!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ja hocu jednu zemlju i hocu da mi se ta zemlja zove Evropska Unija!! a ne da svaka susa moze da ima svoju zemlju i svoju vojsku.

Kao u Americi:  Jedna valuta, jedna vojska, jedna himna, jedna zastava a 51+4 zemlje.

Zivela Evropska Unija zemlja Evropljana.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 

Tako oni vole svoju zemlju i svoj narod... Tako su je voleli i pred bombardovanje, kad su u "Pinkiju" pekli vola i vikali "dodjite, cekamo vas...", a onda posle kad je trebalo uzeti pusku, niko nije rekao "nemojte njega na ratiste, on nije pravi patriota, uzmite mene, ja sam pravi Srbin junak i heroj..."


Sta trabunjas???

Pa ja bi sutra prvi pusku uzeo i otisao gde god treba da se brani SRBIJA...

To je lepo od tebe, ali tako su i '91 mladi ljudi isli da brane Srbiju tamo gde su im rekli da se brani Srbija, a u stvari tamo su se samo branile fotelje nekih ljudi iz vlasti... Postoji vreme kada se zemlja brani puskom, a postoji vreme kada se brani glavom... Ali treba imati muda pa reci to ljudima, a najlakse je pricati o junastvu i o tome kako je "Kosovo deo nasih srca" i slicne stvari koje realno ne znace nista... Kada referendum raspise vlast koja ce pricati neke normalne stvari, a ne bajke, onda cu izaci...

Kakav to covek treba da budes, sedis svaki dan u skupstini, ides na sastanke, pregovaras sa strancima, cujes i znas sta ce da bude i koja su moguca resenja i onda izadjes pred kamere i vredjas inteligenciju cele nacije trabunjanjem o "nebu i srcu i dusi" i ostalim sranjima. Kao da si ti bog, a ti ljudi stoka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
s obzirom da je tema otisla u off, zakljucavam je, a nova ce biti otvorena posle 20h i sluzice samo za komentarisanje Ustava i rezultata referenduma..

lock
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 71 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.