Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Demonstracije u Beogradu večeras! 20h Skupština Srbije!  (Pročitano 11308 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
@Rufus, A ko ce da im zabrani da prate referendumski proces, da nece neko da pokrade referendum? Smiley 1

Ceda je odavno doziveo svoj kraj, pa zeli i kraj 5. oktobra, sta god mu to znacilo.

Za status crkve ne znam, ali Cedi ne verujem. Znaci, moracu da nekako nadjem taj deo da ga sam procitam.

Sta zna ceda sta je pravo. Primat unutrasnjeg prava nad medjunarodnim odnosi se, ako je neko glup da pomisli suprotno, na unutrasnju pravnu regulativu (detalje koje mi sami doterujemo u vezi sa zakonima). Prema Povelji UN (inace najvisem pravnom aktu medjunarodnog prava), ni jedna drzava ne moze da donosi zakone koji su u suprotnosti sa osnovnim nacelima i principima Povelje. Nek Ceda malo procita nesto pre nego sto otvori usta. U svakom udzbeniku MJP-a se moze procitati da postoje tri vrste odnosa nacionalnog i medjunarodnog prava u svetu. Primat nacionalnog, primat medjunarodnog, i shvatanje da su jednaka oba prava i da se medjusobno dopunjavaju. Oko toga medjunarodna zajednica, EU i UN ne prave pitanje.  Smile

@Danilobg, ja sam samo pokazao kako svi uzimaju hriscanstvo u usta za odbranu nekih svojih stavova, kojoj god opciji pripadali. Ja predrasude nemam, imaju ljudi koji ne protumace dobro moje reci, pa umesto da me pitaju ako im nesto nije jasno, oni donose pogresne zakljucke. A na osnovu cega se donose ti zakljuchci? Pa na osnovu predrasuda.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Milosevicev jogurt ustav je svakako trebalo sto pre promeniti...

Ceda nema bas neko moralno pravo da pridikuje o novom ustavu, s obzirom na  ucesce u stvaranju onog nakaznog ustava drzavne zajednice koji je unapred bio osudjen na propast. Takodje mislim da je lose sto uz sebe okuplja deo nevladinog sektora jer na taj nacin nepotrebno politizuje i kompromituje ideju civilnog drustva koja je itekako vazna za Srbiju i pomaze joj da ide napred.

Smatram da je nacrt ustava trebalo da prodje kroz temeljniju javnu debatu - ono sto se donosi u ime gradjana zasluzuje detaljnu prezentaciju i argumentaciju, a ne samo pateticno pozivanje na Kosovsku mitologiju cime je vecina ustavnih detalja pala u drugi plan.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
данило, морам се са свиме што си навео сложити у потпуности ... ја само кажем  да сада сви морамо бити јединствени иначе нас поједоше белосветске але...мада сматрам да нам ни јавне расправе не би помогле, уосталом процедура за промену новог устава је много лакша...
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
Svi se nesto zale na nedostatak javne debate. Ja kolko se secam mi debatujemo vec 6 godina o ustavu. Do sada je bilo jedno 5 razlicitih ponudjenih tekstova, ali ocigledno je da je jedino ovaj dovoljno dobar da se svi sloze sa njegovim donosenjem. Kad se sve sabere ovo je ustav cije je donosenje trajalo ubedljivo najduze u istoriji Srbije, tako da ne vidim sta tu vise ima da se raspravlja. Jedino da se svi skupimo na nekoj velikoj poljani i da svako kaze sta mu se svidja a sta ne (samo jos to nije uradjeno, sve ostalo jeste).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
Ok, nije bilo debate, i sta sad? Jel vas stvarno toliko interesuje sta pise u Ustavu? Imate negde na Politici postavljen novi Ustav, pa ga lepo kao ja skinite i celog procitajte. U Ustavu se ne spominju detalji i neke nerazumljive pravne procedure,, vec opsti principi i nacela od kojih ce zakoni iz odredjenih oblasti polaziti. Ukrakto, svako moze da razume sta pise u Ustavu.

Dovoljno je celog ga procitati da bi se odlucili da li ste za njega ili ne. Debata bi bila dobra, ali to ne treba da bude izgovor za nepoznavanje Ustavne materije i ne izlazak na referendum.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ма то се само бунаџије хватају за длаке у јајету, као није било расправе, као да би неко од њих па учествовао у расправи.
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
HTC One
Ma danas ljudi vise ni knjige ne citaju, a ja se budala nadam da ce ljudi koji "brinu" za Srbiju procitati Ustav (cast izuzecima). Ipak je to 206 clanova, treba vremena. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
Ma sta ima da citaju, sacekace da izadje film. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 6.0
kamo srece da je sps-ov ustav bio los, jedino onaj deo o odbrani zemlje (to je kao nase pravo i nasa stvar)... a krsili su ga... opet radikali?
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.