Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko nam tumačenje natalne karte pomaže, a koliko odmaže?  (Pročitano 10860 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Uh,pomaze ljudi,kako ne pomaze...samo nastavite da ucite...
Prvi put,kad mi je astrologica rekla na telefon da cu se razvesti,ja se rasplakala(Ah taj Mjesec u Raku) Smile
Tada nisam nista znala o astrologiji.Pocela da ucim.U medjuvremenu ispadne tako da dospijem do drugog astrologa,igrom slucaja,necu ga tu imenovat,poznat je,kaze,: "ti se moras razvesti,on te energetski iscrpljuje",ja kazem :"necu",on "nemoras,to je tvoja stvar,ja ti kazem kako ti je najbolje" Smile
Tada sam vec znala ponesto o sinastrijama.I vidim lijepo,pa Uran u sedmoj kuci,pa to je moj muz,Vodolija a ne razvod,to mi niko ne spominje.Jest brak uranijski,al Mjesec u Raku,nikad nece napustiti dom.
Poslije toga,pise mi jedna astrologica ,.."ti ces se sigurno razvest najkasnije do maja...te i te god"...ja se prepala,al vec spremna na krizu...
Docekah ja maj,nastade svadja,najstrasnija,oko neke gluposti,muz urla,a ja sebi kazem,prezivjece se i to,povucem se(sto nije svojstveno mojoj prirodi,temperamentnoj)
Poslije toga ,ruze procvjetale...eto naravoucenije,kako moze astrologija,da vam pomogne,kad vidite los tranzit,da ga dobro amortizujete.
Mama se razboli,ja vidim los tranzit,ok,ne sekitram se,mora se i to odraditi itd itd,ljudi samo ucite astrologiju,sigurno cete lakse prolaziti kroz zivot,bolje cete razumjeti sebe a i druge.
Smile
« Poslednja izmena: 02. Okt 2006, 22:31:38 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Na jednoj hrvatskoj televiziji sam gledala gostovanje nekoliko poznatih astrologa (bar su ih tako predstavili, meni je čitav taj svet nepoznat pa ne mogu da sudim o tome koliko su poznati). Bilo je reči o tome kako su astrolozi tu samo da nas upozore na bitne situacije u životu, dok je na nama to kako će se one dalje razvijati. Čak su i rekli da je, baš iz tog razloga, mogućnost ostvarenja njihovih tumačenja 50%, s obzirom na delovanje nas samih ukoliko smo na vreme upoznati sa tim što nas eventualno čeka. Koliko su bili u pravu kad su to rekli?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Na jednoj hrvatskoj televiziji sam gledala gostovanje nekoliko poznatih astrologa (bar su ih tako predstavili, meni je čitav taj svet nepoznat pa ne mogu da sudim o tome koliko su poznati). Bilo je reči o tome kako su astrolozi tu samo da nas upozore na bitne situacije u životu, dok je na nama to kako će se one dalje razvijati. Čak su i rekli da je, baš iz tog razloga, mogućnost ostvarenja njihovih tumačenja 50%, s obzirom na delovanje nas samih ukoliko smo na vreme upoznati sa tim što nas eventualno čeka. Koliko su bili u pravu kad su to rekli?
Znas,obicno se covjek javlja astrologu ,kad ima neki problem,tada pocinje da vjeruje u sve i svasta.E sad bitno je kom se obrati za pomoc.Astrolozi se ne radjaju svi u istom danu,znaci razlicite su astro licnosti.Neki materijalisti,neki emotivci,itd,itd...
pa ti sad kod kog dopadnes.
Ja bih,sada sa ovog mog nivoa znanja,voljela prvo da  ,ja vidim njeogovu kartu,pa da mu dam da on tumaci moju.(ako prodje test)

 Smile

E sad,tvoje pitanje je koliko su u pravu Smile,mogu da ti ukazu na teskoce koje nadolaze,na negativnu energiju koja se sprema iz kosmosa,na odredjen sektor tvog zivota,zavisi gdje ce se ispoljiti i tako nekako,da ti to bolje amortizujes.
Neznam jesam li dobro razumjela tvoje pitanje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95
Kad imam ispit,volim da znam sto kaze nebo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ajde da se salimo

Zodijak
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma ne znam u sta da verujem ,pre nekoliko god.jednan astrolog mi je uradio natalnu kartu,rekao mi je kako sam imala 2.braka iza sebe,i da drugo dete ce mi imati srecu u zivotu,e onda sam popizdila,ljudi ja se jos uvek nisam ni jednom udala a on mi je video 2.okoncana braka...nemam reci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ma ne znam u sta da verujem ,pre nekoliko god.jednan astrolog mi je uradio natalnu kartu,rekao mi je kako sam imala 2.braka iza sebe,i da drugo dete ce mi imati srecu u zivotu,e onda sam popizdila,ljudi ja se jos uvek nisam ni jednom udala a on mi je video 2.okoncana braka...nemam reci
Izgleda da si nabola pravog Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ja takve ljude ne bih nazivala astrolozima.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ajde da se salimo

Zodijak
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja takve ljude ne bih nazivala astrolozima. Smile
nazvacemo ih lazljivcima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Još bolje - neznalice   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ajde da se salimo

Zodijak
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma mozemo ih nazvati kako hocemo,njih to ne pogadja,a mi nista ne resavamo time sto cemo ih nazvati kako hocemo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.