Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:13:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 44 45 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pusaci...  (Pročitano 67062 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
ma, sta kazes!?

i ?

kakav je osjecaj?

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Samsung sgh-550i
ja poceo da motam neki holandski van nelle duvan.
odlican je, sa oko 2 pakle winstona smanjio sam na 10-12 motanih cigareta dnevno
IP sačuvana
social share
Sivi soko, sivi soko, sivi soko, ću-ću-ću. Sivi soko, soko sivi, sivi soko, šubi-dubi-du!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
kutija i jace dnevno, probao sve one gluposti nikorete, te kao casa mlake vode jabuka ma nista

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

lucky-strike.jpg
(53.97 KB, 449x600)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6408
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Puj to   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 262
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung Corby
Lucky strike. Uz kafu mi je najsladje, ali u sushtini, volim kad pijem neshto: pivo, sok, pa chak i mleko... Volim da zapalim ujutru, uz jutarnju kafu, jelte, i kad izadjem... I kad mi je dosadno pa blejim zadubljena u svoje misli kroz prozor... xD
IP sačuvana
social share
"Vazno je mozda i to da znamo,
covek je zeljan tek ako zeli,
i tek onda kada sebe celoga damo
tek tada mozemo biti celi.
Saznacemo kada kazemo reci iskrene i istovetne,
i tek onda kada i mi trazimo
mocice neko i nas da sretne."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Cigare su za osobe kojima je potreban boost za samopouzdanje = picke  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Davidoff pusio 2 god i presao na marlboro meko pakovanje crveni i ozbiljno sjebao grlo vec 2 dana me ubija od grebanja,sad sam presao na flejvor mada je to za picke ali moram dok se ne oporavim grlo  Smile
IP sačuvana
social share
Срце хероја заувек живи не могу да га убију
слобода за генерала младића
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 262
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung Corby
Lucky strike. Uz kafu mi je najsladje, ali u sushtini, volim kad pijem neshto: pivo, sok, pa chak i mleko... Volim da zapalim ujutru, uz jutarnju kafu, jelte, i kad izadjem... I kad mi je dosadno pa blejim zadubljena u svoje misli kroz prozor... xD

...ILI! Ili ljudi jednostavno vole aromu duvana!
IP sačuvana
social share
"Vazno je mozda i to da znamo,
covek je zeljan tek ako zeli,
i tek onda kada sebe celoga damo
tek tada mozemo biti celi.
Saznacemo kada kazemo reci iskrene i istovetne,
i tek onda kada i mi trazimo
mocice neko i nas da sretne."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Apple 5S
bolje reci trovaci

Ne znam da li si pusac, ali serem se ja i po zakonu o pusenju, i o svima onima koji se govnjaju tim pricama kako pusenje narusava zdravlje. E, pa covece, sta udisete od izduvnih gasova iz fabrika i automobila, pa nikom nista, nego udri po pusacima. Jebe mi se sto sebi "unistavam zdravlje" na taj nacin, sto je nula naspram sta sve nama narusava zdravlje iz okoline, ali radije cu da ga narusavam tako pa makar i crko, al bolje da kako rece neko u nekom filmu "bolje da umrem sit, nego da zivim gladan". A ne volim ljude koji imaju predrasude tih vrsta prema cigarama, a narocito alkoholu, jer kod konkretno alkohola, ko ne voli da pije do kraja, taj je pun nekih predrasuda i boji se da ne otkrije sebe u tom stanju. Ja pusim 2 pakle dnevno, najlepse mi je uz jutarnju kafu, neku ozbiljnu diskusiju, posle sexa, posle jela. Pusim iz cistog uzitka, iz uzitka sam i poceo, nikakav fol i fazon nije bio u pitanju, jebalo mi se dal ce me neko videti sa cigarom jer ne smatram to nizakakav bum i aperitiv smeku. A ima i dosta takvih koji pocinju iz nekog fazona, a ko se druzi s mekinjama pojedu ga svinje, i dok se okrenes pojeden si. Niti planiram da smanjim, niti planiram da ostavim pusenje, nikada nisam planirao, i nikada se nisam pokajao sto sam poceo da pusim. Oprostite ako sam se malo uziveo u pricu, ali na pomen ove teme poludim i volim o ovome bas da raspravljam, narocito sa nepusacima, ali ne onima koji ne puse jer im ne pricinjava zadovoljstvo i ne prija im eto, nego s onima sto to odbijaju tako eto jer su "pametnice" i veliki poznavaoci medicine. 98% doktora koje ja poznajem su pusaci, masa pisaca, naucnika, muzicara, su strastveni pusaci, ali neee...molim vas...to je vrlo stetno!!! stetno moj kurac, meni je cak i korisno, popravlja mi koncetraciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6120
bolje reci trovaci

Ne znam da li si pusac, ali serem se ja i po zakonu o pusenju, i o svima onima koji se govnjaju tim pricama kako pusenje narusava zdravlje. E, pa covece, sta udisete od izduvnih gasova iz fabrika i automobila, pa nikom nista, nego udri po pusacima. Jebe mi se sto sebi "unistavam zdravlje" na taj nacin, sto je nula naspram sta sve nama narusava zdravlje iz okoline, ali radije cu da ga narusavam tako pa makar i crko, al bolje da kako rece neko u nekom filmu "bolje da umrem sit, nego da zivim gladan". A ne volim ljude koji imaju predrasude tih vrsta prema cigarama, a narocito alkoholu, jer kod konkretno alkohola, ko ne voli da pije do kraja, taj je pun nekih predrasuda i boji se da ne otkrije sebe u tom stanju. Ja pusim 2 pakle dnevno, najlepse mi je uz jutarnju kafu, neku ozbiljnu diskusiju, posle sexa, posle jela. Pusim iz cistog uzitka, iz uzitka sam i poceo, nikakav fol i fazon nije bio u pitanju, jebalo mi se dal ce me neko videti sa cigarom jer ne smatram to nizakakav bum i aperitiv smeku. A ima i dosta takvih koji pocinju iz nekog fazona, a ko se druzi s mekinjama pojedu ga svinje, i dok se okrenes pojeden si. Niti planiram da smanjim, niti planiram da ostavim pusenje, nikada nisam planirao, i nikada se nisam pokajao sto sam poceo da pusim. Oprostite ako sam se malo uziveo u pricu, ali na pomen ove teme poludim i volim o ovome bas da raspravljam, narocito sa nepusacima, ali ne onima koji ne puse jer im ne pricinjava zadovoljstvo i ne prija im eto, nego s onima sto to odbijaju tako eto jer su "pametnice" i veliki poznavaoci medicine. 98% doktora koje ja poznajem su pusaci, masa pisaca, naucnika, muzicara, su strastveni pusaci, ali neee...molim vas...to je vrlo stetno!!! stetno moj kurac, meni je cak i korisno, popravlja mi koncetraciju.

Pusio sam cetiri godine i ostavio prosle godine. Zakljucio sam jedno, pusaci su jedne velike picke bez samopouzdanja. Slicno misljenje imam i za recimo ljude koji se prejedaju i zive nezdrav zivot, da ne bude da pricam samo lose o pusacima. Slazem se da ima uzitka u toj cigari i verovatno kod vecine svaki posao koji pocnes gledas da ga zavrsis kako bi na kraju u miru mogao da zapalis cigaru i uzivas, stoji i da povecava koncentraciju. Elem , sta je to u meni sto je prelilo casu i nateralo me da krenem da se gnusam pusaca? Jednoga dana, zapitao sam se zasto sam ja jedna picka kojoj je potrebna pakla cigara da uziva u danu, zar ja ne mogu jednostavno da budem srecan i koncentrisan bez te cigare kao i svi normalni ljudi. Jedna stvar koja me je tog dana naterala je da se zapitam sta radim od svog zivota je lavabo pun gnojnog, budjavog, ispljuvka koji sam ujutro iskasljao u lavabo, verovatno posledica popusene pakle prethodno vece u gradu....Onda sam seo i razmislio da pored toga sto sam picka, ja sam izuzetno neodgovorna osoba prema sebi i prema drugima. Tako tvrdim da ljudi koji puse su picke jer ne mogu da ostave cigare, nisu karakterne osobe, ako su u vecini bore se za svoja ,,prava'' da truju naokolo druge ljude.... Pusac kaze da mu cigare ne smetaju u normalnim aktivnostima. Ako ne u 24 onda u 34 ili 44 javice se taj uzdisaj kad se popenjes uz stepenice. Ako sad mozete da idete u teretanu, trcite, opusteno zivite i pusite pola pakle ili paklu dnevno, nema sanse da vas ne zaobidje lek za snizenje krvnog pritiska u 45, 50 oj godini, a onda i drugi lek u 50oj pa prvi infarkt u 65oj.(okvirno kazem ,razlika je gotina tamo-vamo) Od ovih cinjenica ni jedan pusac se nece uplasiti, jer vecina i ne razmislja o ovome. U toliko vise u prilog cinjenici da je pusac neodgovoran prema sebi i prema svom zdravlju. Naime covek koji i pored saveta profesionalca narusava sebi sopstveno zdravlje je neodgovorna i tvrdoglava osoba=mnogo veliki debil i losa osoba! Druga stvar je neodgovornost prema ostalima, a evo i zasto. Pusac ugrozava vremenom svoje zdravlje , kao i mnogi od nas na neke druge nacine. Pusac ce nakon odredjenog vremena da se javi lekaru i lekar ce da mu prepise lekove. Ti lekovi su u principu 100 posto na pozitivnoj listi sto znaci da ih placa socijalno( u prevodu novac od mog oca i majke i drugih gradjana ide na lecenje jednog pusaca). Da li je to posteno, da coveku koji je pusio cigare i unistavao sopstveno zdravlje neko drugi placa lecenje? Samo da ne bude zabune lecenje pacijenta koji nije svojom namerom izazvao bolest zove se humanost, a lecenje coveka koji namerno steti sebi zdravlje je debilizam. Znaci pusac pored mene em sto mene truje nego jos i uzima meni pare iz dzepa za svoje lecenje srca ili eventualno jos i pluca. Smile I sad ja treba da razumem pusace??? Em truje, em je picka, em je tvrdoglav manje vise i na kraju vrlo neodgovoran. Smile Spreman sam da kao zdravstveni radnik, svakom pusacu pomognem da ostavi pusenje i svestan sam da je to vrlo tesko jer spada u sam vrh bolesti zavisnosti, a i video sam to na licnom primeru, ali pusac koji ne zeli da ostavi cigare  ostaje za mene necovek i picka!
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 44 45 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:13:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.161 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.