Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opet ti se vracam...I opet obecavam da je poslednji put...  (Pročitano 4133 puta)
11. Jan 2003, 13:16:01
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Prodjose...I ove cetiri godine...
Vise cak i ne znam da li umem opisati osecaje,i napisati pricu o tebi onako kao nekada....

Zavrsila se jos jedna moja "veza"...Ironicno,ali se pitam,sta je mene tu uopste moglo da veze?!
I,ja opet patim za tobom...hm...
Znas...I danas,kad pomislim na tebe,znam da ce mi dan biti tuzan...Jer,setim te se onda kada ne znam sta bih sa sobom,kada zelim nekome da ispricam kako se osecam...I shvatim da nemam nikoga!!! I onda bih htela da te prokunem,tebe ili sebe...Da ti pozelim svu nesrecu ovog sveta...Ali,ne mogu...Jer ZNAM! Ni ti meni nikad nista lose nisi,niti bi pozeleo...

Umorna sam...Od misli,od neispunjenih zelja,od haosa u glavi...I uvek tebe nalazim kao izgovor...Ali,ne! Nisi ti kriv! Ne znam ko je i ne zelim da znam...Ali sigurno znam da nisi ti...

Ponekad,samo,kad se kazaljke poklope,dozvolim sebi da pomislim da ti mislis na mene...I,samo prosaptam:" Istina je...bar ovaj put...mora biti!"
A znam da nije! Znam da si ti srecan,znam da ona zna da te cuva,znam da bi uradila vise za tvoju ljubav,nego sto sam ja ikada bila u stanju da uradim...Htela sam! Osecala to...Ali,umesto da vrisnem svoju zelju,i svima dokazem koliko sam jaka, svoj vrisak sam cula tek kada sam izbrojala svojih 100 koraka,okrenula se i videla da te vise nema na nasem mestu...

Ustvari,sta se moglo ocekivati od deteta sa 16 godina?! Snovi su izgledali tako lepo,a tako nestvarno...Pa,zar smo mi i mogli sanjati o deci?! Da...Mogli smo! Mogli smo sanjati...
Ja sam nastavila...Nisam se ni budila otkada si ti otisao...Samo me poneki glas slican tvome budio...I zeleo da mi dokaze da je to glas koji sam ja zelela slusati...I onda, poglesan naglasak na jednom slovu, i ja se vracam u komu...
I tako pune cetiri godine!!!
Eto, i nocas cu leci mirno...Zavrsilo se i ovo mucenje...I dokazacu sebi ,i ovaj put, da te ne mogu prevariti sve i da hocu! I opet ces mi se nasmesiti, poljubiti me za laku noc, i pogledom mi zahvaliti sto te jos uvek volim...
I onda poljubiti nju...Znam...

A,ja...Ja imam samo jedno izvinjenje...
Za deo tvog zivota koji je mogao biti unisten drogom,zbog mene, za jedan pogresan razgovor, koje se desio u pogresnom trenutku (kako to obicno biva) i naterao te da me izbacis iz glave... Za lazi, da te ne volim, da si mi dosadio...Za svu srecu koju smo imali i koju nisam imala snage ni dovoljno volje da sacuvam...
Za sve to...Ja ti samo mogu reci jedno bedno IZVINI!!!

Zavrsilo se i ovo...Neka je...
O TOME CU MISLITI SUTRA!!!
IP sačuvana
social share
Za svaki slucaj,jos uvek samo svoja...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Smile  Smile  Smile

... life is a bith and you die ...
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.