Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aktuelne teme: Obavestenja i novosti

Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novosti: Uskoro nove majice!  (Pročitano 9312 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
pa, za sada je samo za teritoriju srbije...  Smile
ako se nesto promeni, bicete blagovremeno obavesteni... sta i kako...

http://forum.burek.com/index.php?action=static&staticpage=6
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
jedino shto mi se dopada je font  ...
Sorry, prof. misljenje , to mi je posao ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. a, kako bi trebalo da izgleda majica...  Smile
mislim.. bez zezanja.. stvarno me zanima... nisam strucnjak za marketing, vec laik  Smile
neke smernice za ubuduce.. za nas koji zelimo da ucimo i naucimo  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
hm pa zeko ne znam, recimo da je previshe urban - cold varijanta ... nikako mi se ne dopadaju ove hladne sive siluete u pozadini , ako je poruka skrivena u njima (i nas zanima, i mi volimo Burek i mi smo deo Bureka, i mi hocemo da vidimo...etc...) , to nema potrebe da se istiche jer je Burek postigao toliku popularnost da se ne mora potencirati na masovnosti ... sve me previshe podseca na "CetnikZ" varijantu skejterskog urbanluka, hladnoca i pojedinac koji neshto potencira ... toga vec previshe imamo .
Link na ledjima je dobra zamisao recimo i to je sasvim dovoljno, a sam logo bi trebalo da nosi poruku u smislu "ja kao pojedinac sam deo nechega" ili josh bolje da se da akcenat na samom pojmu "Burek Forumi" jer to je u sushtini "brand name" koji se gura . Dechko u trosedu sa lap-topom je "vizuelna fraza" koja se previshe potencira u nekim drugim brandovima . Ja bih gurala varijantu "Burek Forumi" sa nekom parolom koja bi bila vishe nego jasna i glasna i koja u potpunosti oslikava Burek kao "najvece slobodne internet diskusije"- kako je to vec gore navedeno. Nemam inspiraciju trenutno, ali neshto u smislu "nepodnosljiva lakoca postoVanja" ako me razumesh shta je poenta parole ... ali to je vec kampanja i na njoj treba da se radi ...
Ako ste zainteresovani za saradnju u buducnosti ja sam na raspolaganju  Smile
Eto otprilike tako neshto ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
e, fala..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Nema na chemu, ja sam zaljubljenik u svoj posao i sve shto radim trudim se da dovedem do savrshenstva, pa ponekad zvuchim previshe kritichki kada su radovi u pitanju, ali sve u svrhu toga da se neshto unapredi . Burek je brand i kao takav treba da se istakne, a ne da se zakopa u masi drugih vec postojecih ideja . Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
LG 4X HD
@ Munkaze,zashto ne osmislish neki dizajn,mozda bude prihvacen za ovaj ako nije kasno ili za neki sledeci put.

@administracija
Mozda bi bilo ok da se otvori tema za tako neshto,gde bi chlanovi mogli da postave svoj predlog za dizajn.Verovatno ima josh ljudi koji se time bave a mozda se otkrije i neki novi talenat.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Shto se tiche predloga za design ja zaista nemam vremena za to .
Ali zato imam pp pa ako administracija misli da neshto treba da se ozbiljno radi u buducnosti ja sam vec rekla da sam na raspolaganju. I ne samo ja, pretpostavljam da ovde sigurno ima josh dosta ljudi sa interesantnim idejama .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 6s
moze li se naruciti za Republiku Srpsku.....
Ako nadjes jedtin nacin za slanje i primanje novca sto se mene tice moze.. pouzece ne funkcionise, a da vi saljete novac pa da ja to jurim i saljem majice.. nije bas prakticno.. svako tamo ima nekog rodjaka ovde, pa nek naruci na njegovo ime i nek mu kaze da primi postu i plati pa se raskosurajte... jebiga. voleo bih da moze da se odradi kako valja, ali visa sila....

Citat
Ali zato imam pp pa ako administracija misli da neshto treba da se ozbiljno radi u buducnosti ja sam vec rekla da sam na raspolaganju. I ne samo ja, pretpostavljam da ovde sigurno ima josh dosta ljudi sa interesantnim idejama .
Tu kao i uvek postoji jedan veoma bitan problem... u stvari ne jedan... mnogo bitnih problema...
Poenta ovih majici je da se svide vecini i da vecina zeli da ih nosi.. da budu sto jeftinije a opet da budu solidnog kvaliteta...
Moja "ugradnja" po majici je manje od 50 din.. 10ak din za slanje i 20-30 za samu majicu... to dakle podrazumeva da nema sanse da se nekom plati da odradi dizajn i da sve ostane u okvirima koji su podnosljivi... a organizovati "konkurs" za ideju i sl.. Imam dovoljno losih iskustava sa time.. vecina resenja bude neprihvatljiva, ono sto bude ok ne moze da se odradi jer osoba x ne moze da obezbedi ideju u .ai ili .cdr ili stagod... I onda zavrsimo sa duplo vecim poslom nego da ja sednem i odradim nesto... I'm not the best... I'm merely decent.. but I get things done.

Dakle.. za razliku od vecine ljudi... ja takodje nemam nikakvu korist od ovoga sto ovde radim, ali ako sam odlucio da cu to da radim, posveticu se tome maksimalno moguce.. u 95% slucajeva kada se oslanjam na nekog sa strane oko neceg krupnog, zavrsi se na tome da izgubim mesec dana i na kraju sve moram odraditi sam. Kako su i prvi put i drugi majice morale biti uradjene u roku od brzo, odradjene su najbolje sto je bilo moguce... to nije ispalo slavno u prvom pokusaju, ali su opet ljudi generalno prilicno zadovoljni... ovog puta ce biti bolje... sledeci put cemo vec videti...

Ko hoce da pomogne uvek je dobrodosao, i lep slogan je dobrodosao, i ideja za dizajn, i dizajn i sto sta lepo i korisno.. ali i samoj ti je prva recenica bila "Shto se tiche predloga za design ja zaista nemam vremena za to."
Ok.. nemam ni ja vremena da slusam 10 ljudi koji ce kada treba da se zagine za nesto reci da nemaju vremena za to.. razumem to u potpunosti, nije svima ovo ko dete, ali to ne menja cinjenicu da je vazno da se nesto odradi sto je bolje moguce.. a ne da se prica kako bi se eventualno moglo odraditi dobro...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
BlackBerry 
Fajteru,jesi li razmisljao da pregovaras sa nekim proizvodjacem majca sa natpisima,tipa vrabac i sl,da im zveknes na bureku neki banercic,za neke majice,neka kompezacija... Mislim da bi dosta ljudi to prihvatilo,ti bi dobio majce,samim tim i hodajucu reklamu,a oni baner koji vide hiljade ljudi dnevno... Mozda lupetam,ali meni to deluje racionalno...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.