Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:58:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pomoc adsl  (Pročitano 7293 puta)
Zvezda u usponu


Mito ne trazim....ali ga i ne odbijam.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1365
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC Prophet
Ja sam na neobee-u i koristim taj stari modem Actiontec(home DSL modem) i pre nego je proradio,menjao sam ga 3x kod provajdera i na kraju sam ih zvao i dosadjivao da dodju u stan i da licno nameste.Ne dozvoli da te uhvate na foru da se to dodatno placa,budi malo bezobrazniji.To su ipak klinci koji rade tamo i misle da sve znaju o kompjuterimai i od  pocetka krecu sa pricom da je kod njih sve u redu.Cija je greska sto Telekom nije konfigurisao portove?Mozda telekomova....a mozda i Neobee-jeva jer nisu javili (ili nisu znali da trebaju) telekomu da su promenili modeme.
A sto se tice ovih starih modema,kad rade ,rade savrseno...mada se greju malo vise.Pa ces zimi imati jedno grejno telo viska u sobi Smile
Inace sam prezadovoljan neobee konekcijom,uvek je protok na maksimumu,torrenti idu,upload ok.Sve odgovara onome za sta sam potpisao ugovor.

Samo budi uporan i zivkaj ih.Trazi ono za sta si dao pare.
IP sačuvana
social share
Ide baba ulicom i oslanja se na štaku.
Sretne je komšija i pita: "Šta je baba bilo s nogom?"
Baba: "Ma pala na Ajax-u!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ma ok,ja sam ih cimao pre oko toga da mi nadju port,uh svaki drugi dan sam smarao,mislim da su jedva cekali da se nadje port  Smile A sad cekam ponedeljak ako ne budem pa ne znam sta ce biti  Smile Smile  Smile Smile Samo da te utesim i ovaj novi kad sam ga ostavio 10min ukljucenog u struju zagrejao se i to dobro,a i onako mi je malo losije grejanje pa ce mi dobro doci,samo da ne crkne pa da posle i to placam   Smile
« Poslednja izmena: 23. Sep 2006, 16:16:26 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Jao sta da radim pocinju da me nerviraju dosao ponedeljak i nista ja sad pitam a kada ce biti podeseni ti portovi oni kazu i mi cekamo Smile pa cekaj je oni to malo mene zezaju ili sta,meni idu dani a oni resavaju njihove probleme koji su oni napravili njihovom krivicom.Ako su vec znali da im dolaze novi modemi sto nisu lepo okrenulit Telekom i rekli da podese port za novi modem USRobotics.Ja sam njima platio 21. sve a sad je 25meni su znaci otisla 4dana u vazduh,jao poludecu. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
welcome to Sebia!  Smile
ps:uslugu ce da krenu da ti naplacuju od trenutka kad ti puste signal....  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E71
welcome to Sebia!  Smile
ps:uslugu ce da krenu da ti naplacuju od trenutka kad ti puste signal....  Smile
Da,ne sekiraj se za Neobee,i ja sam kod njih odavno,i kod mene je bilo u pocetku par problema,ali sve je reseno u moju korist,nisu oni ,bar po mom mislenju, kao ovi izvikani provajderi,beotel,sezam,verat i sl.I sto je najvaznije protok je stabilan i bez namernog pucanja konekcije sa njihove strane.Znaci slobodno mozes nocu da stavis da se skida sta hoces,ujutro te ceka na stolu...Meni je dload konstantno 26 kb/s...
Znaci izdrzi jos par dana a onda dobrodosao u ADSL svet...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Pa i ja sam cuo da je dobar neobee,ja sam ga uzeo jer je najjeftiniji,ustvari sad sam video da je beotel ja mislim jeftiniji 20din Smile inace i ovo jedva odvojim ali sam morao jer mi je racun bio uzas 3000din svaki mesec+600din na sate.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E71
Ne znam bas,beotel je pre imao ogranicenje protoka,jedino ako su ga ukinuli,onda moze da se poredi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
bilo,nekada davno u zemlji seljaka na brdovitom balkanu... Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Meni svi zezaju izgleda,posaljem ja mail telekomu i napisem i pitam da li oni znaju kad ce nihovi radnici krenuti da podesavaju te portove,ispisem jedno 10 recenica i objasnim sve,a oni meni napisu pitajte svog provajdera,nadjem ja sad ove majmune iz neobee i pitam kad ce krenuti podesavanja portova,a ovaj kaze kakvih portova  Smile ja kazem pa u vezi ovih modema novih,onda kao nesto trazi gleda i kaze oni su kontaktirani,ja pitam ko on kaze Telekom,i kaze bicete obavesteni kad proradi chekamo i mi Smile,ja kazem pa ja odavno cekam i trebalo je vec da proradi.Jao ja cu poludim jbt kad sam konacno skupio pare i resio da uzmem adsl oni me sad zezaju.Bre sto takve retarde zaposle.Jos ne mogu verujem za ovog retarda ja pitam kad ce podesavanje portova a on me pita kojih portova,Boze dragi.Ako ne budu ukljucili do petka idem da im vratim njihov modem da im nabijem u usta i lepo odem u sezam,beotel ili neki drugi lepo sve zavrsim,a ne sa ovim majmunima. Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
jao..jao.. otkrio si rupu na saksiji.. ja sam cekala mesec dana, a zivim u centru 300m od centrale... Smile
niko tebe licno ne zeza, to je dril kroz koji prolazi svaki korisnik...  Smile
ako nemas neku vezu u telekomu, mozes samo da cekas  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:58:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.