Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Svetsko prvenstvo u fitnesu održano u Las Vegasu  (Pročitano 1033 puta)
19. Sep 2006, 22:27:49
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Svetsko prvenstvo u fitnesu održano u Las Vegasu

Fitnes šampionka Marija Savić-Srećković sa uspehom je branila boje Srbije na jedanaestom svetskom prvenstvu u fitnesu, koje je održano u Las Vegasu pre nedelju dana. Prema ocenama sudija, Marija je imala najskladnije telo, a u konačnom plasmanu osvojila je sedmo mesto. Pobedu na prvenstvu je, kao i prošle godine, ponela Ukrajinka Anastasija Kozolskaja.

- Zahvaljujući modnom studiju „Gajić“, koji je pomogao moje pripreme i odlazak, bila sam jedina predstavnica naše zemlje, ovoga puta Srbije - što je zbunjivalo organizatore, jer sam promenila četiri naziva države za šest godina. Potvrdila sam titulu najskladnijeg tela u svetu fitnesa po ocenama sudija i sedmo mesto u konačnom plasmanu od 25 finalistkinja - priča za „Blic“ Marija Savić-Srećković.

Inače, Marija je pre samog početka takmičenja imala nekoliko pehova. Prvo su joj na aerodromu u Frankfurtu iz ručnog prtljaga izbacili svu šminku i kozmetiku koja joj je bila neophodna za scenu i nastup, i to zbog novih mera bezbednosti. Posle toga, pred samo finale vratila joj se povreda kolena koju vuče od avgusta. U pomoć joj je pritekao lični terapeut Selin Dion koga su organizatori obezbedili za takmičarke. Pred sam izlazak na scenu Mariju je dočekala još jedna nezgoda, naime, ona je na kostimu (koji je specijalno za nju izradio modni studio „Gajić“) primetila veliku mrlju od pudera koju je morala da sakrije.

- Pored svih nezgoda, nastup mi je bio veoma siguran, a konačni plasman definitivno nije prava slika onoga što sam pokazala. Zbog toga je najveća nagrada bila podrška publike i mojih dragih prijatelja koji su došli u Las Vegas da navijaju - iskrena je bila Marija dodajući da joj je prijalo i druženje sa takmičarkama.

Najviše se družila sa Finkinjom Elze Lautalom, koju poznaje godinama, stalno se sreću na takmičenjima i odsedaju zajedno. Finkinja je bila Marijina gošća u Srbiji, a za njih dve kažu da liče, pa ih i pomešaju.

M. Radojković
Zbogom takmičenju

Marija Savić-Srećković najavljuje fitnes šou kojim će se oprostiti od publike, a održaće se najkasnije na proleće sledeće godine. Ona priprema fitnes spektakl, revijalnog karaktera, na svetskom nivou, u kome će učestvovati velika imena.

- Očekujem mnoge pobednice iz ranijih godina, kao što su Finkinja Elze Lautala, Rumunka Dijana Opra, Kanađanka Vanda Haderean i ovogodišnja pobednica, Ukrajinka Anastasija Kozlovskaja i druge.

Na pitanje zašto se povlači, Marija odgovara:

- Mislim da je sada pravo vreme da se oprostim od publike. Već sam osam godina prisutna na fitnes sceni i sada želim da se posvetim trenerskom radu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.