Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upomoc...Dobijam stene labradora  (Pročitano 8776 puta)
18. Sep 2006, 21:27:39
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iphone
Ljudi dobijam stene labradora zensko ali ne znam cime da ga hranim ni gde da ga drzim i sl.Nije vakcinisana i ociscena od glista pa bih molio za svu pomoc tj. kako ga hraniti u 1 mesecima i gde drzati. trazio sam nesto vezano za labradore ali slabo pa ako neko ima link ili tako nesto bio bih mu zahvalan!!!Hvala
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ToLiKo SaM lOoDa Da Me Se i VaNzEmAljTzi PlAsXe.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k608i
sramota,niko da pomogne... Smile Smile

P` mogao bi da ga odvedesx kod veterinara pa da se tamo raspitasx?
A ja mislim inacxe da se oni xrane mesom..
A gde da ga drzxisx,paa...kucji? Smile
 Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 104
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k510i
Slažem se sa LoOdAcXa^nA^Qb_  najbolje je da ga odvedeš kod veterinara.Ako do sada nisi imao ljubimca,veterinar daje besplatne savete o ishrani i nezi ljubimca Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari
najbolje je da stene naviknes na hranu za pse.ali ima posebna,ona mekana,za stnce.i kasnije kad odraste je najbolja hrana jer se ker pravilno razvija....
kod veterinara na obaveznu konsultaciju,on ce znati sta,kad i kako .... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pa to je super,videces da ce te pas oduseviti.Odlican sajt,sa puno informacija o psima na www.balkankinology.net Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve je to tacno,samo zapamti jedno.Ako hoces poslusnog psa SAMO JEDAN GAZDA KOJEG PAS MORA DA SLUSA
Ne moze da kod tebe ima neke zabrane,a kod ostalih ukucana da radi sta hoce.Veruj mi na rec da tako mora  dok je mali,da bi se naucio redu.Posle neces imati nikakvih problema oko poslusnost ili ga pusti da radi sta hoce pa ces imati blentavog psa do bola.Ja imam zenku zlatnog retrivera vec sedmu godinu i zenke su ti nekako po pravilu ozbilnije i "normalnije",a onim muskim ludacima kad udari vreme parenja ne moze ih ni majka obuzdati.Ali videces da je to jedno lepo iskustvo.I da ako imas kucu,napravi mu boks najmanje 3x3 metra i u njoj kucicu u kojoj moze komotno da stane kada poraste.U boksu neka bude samo kada mora i to da navikne da ide sam i da ga tamo nikako ne gnjavis jer je to njegovo (shvatas sta mislim).Labradori inace bas ne vole da su vezani i zatvoreni  i stalno traze drustvo i ljubav ukucana, ako im to uskratis i vezes ga negde gde ces zaboraviti na njega onda ti je bolje da ga odmah nekom das nego da se on pati.Nadam se da te nisam smorio,ali o njima bih mogao satima da ti pricam.Proveri ove sajtove da li su jos aktivni:

www.svijetpasa.com
www.prijatelji.hr
www.buga.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
labradori su najljepsi i nasjladji psi na svijetu,ja imam crnog,muzjaka....bice ti teze malo u pocetku,ali svakako je odvedi veterinaru i dok je ne vakcinishes nemoj je po travi voditi da ne bi zarazu neku pokupila...sta jos....ne znam zivis li u stani lili kuci,ali pogotov ako imas stan,vrlo je bitno da stene sto cesce izvodis vani da se navikne da napolju treba da obavlja "toaletu",a ne po kuci...i neka neko spava pored nje,jer stencima,pogotovo tako malim,reba sva ljubav moguca...ako se sjetim josh necega,javicu ti,a ti pitaj konkretno sta,kako....narvano,(ne znam koliko je stara),ali je hranish u pocetku samo mlijekom,to ce ti sve bolje reci veterinar...sretno Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k 800i
pa nedobijas stene nego SHtene valjda ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I love dogs

Zodijak
Pol Žena
Poruke 126
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
Ja imam dva labradora i pitaj sv sto  te zanima.
Evo ti linka,
http://www.stanley.co.yu/forum/index.php?showforum=22
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
a drugarica mi je veterinar, pa za tebe po jeftinijoj ceni ako treba  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.