Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Јадран је и српски, каже Словенац а Срби још ћуте...  (Pročitano 14680 puta)
Ucesnik diskusija


Moj grad,moj klub,moje pivo ;SARAJEVO

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 141
Zastava BOSNA I HERCEGOVINA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N78
Kad nevjerujes nikom zatvori se u svoj tor i cuti Smile Smile Smile Smile
Rekao sam hrvatima a ne svima!
Prvo balija procitaj pa onda reci (ako ima smisla).

To sto mislis za Hrvate mislis i za Bosnjake
Takve debile majke vise ne radjaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


znači cijelo vrijeme pričaš o nečemu (i nekomu) o čemu nemaš pojma?

imaš li ti uopće ijednog prijatelja?

@bamby: nužda me natjerala, pozdrav i tebi Smile

Pa pitao si me za prijatelje hrvate a meni hrvati sigurno ne mogu biti prijatelji.

Bezveze! Pa svi moji prijatelji su kao i ja! Uopste nisu sise kao hrvati i seronje.

Kad nevjerujes nikom zatvori se u svoj tor i cuti Smile Smile Smile Smile
Rekao sam hrvatima a ne svima!
Prvo balija procitaj pa onda reci (ako ima smisla).

To sto mislis za Hrvate mislis i za Bosnjake
Takve debile majke vise ne radjaju


Sam se prozivas a da te ja ni ne prozovem.
Ovo ispod mislim da si posvetio onom sto si iznad napisao. Slazem se da takve debile kao sto su hrvati i bosnjaci. Jer ti vidis da sam sebe prozivas. Ovi hrvati su za nijansu pametniji od vas. Nije ni cudo sto ste najgluplji na svetu. Sam potvrdjujes moje reci. Ziv primer.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uvrede, omalovažavanja, obrnuta psihologija, fiksacija sisama itd.- tipičan primjer adolescentske retorike

tebe sigurno mama nije dojila a ni curama iz razreda se baš i ne sviđaš pa svoje frustracije istresaš na nekog zamišljenog neprijatelja
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Točnije - na sve one koji ne razmišljaju kao i on. A takvih je puuuuuuno
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uvrede, omalovažavanja, obrnuta psihologija, fiksacija sisama itd.- tipičan primjer adolescentske retorike


Pa ne vredjam vas jer vi ste takvi i takvi cete uvek biti. Daj bre leci se vise izleci te tvoje komplekse i tvoju adolescenciju. Stalno se glupiras a sada meni ces da solis pamet.


tebe sigurno mama nije dojila a ni curama iz razreda se baš i ne sviđaš pa svoje frustracije istresaš na nekog zamišljenog neprijatelja
Pa moguce da tebe nije dobro dojila jer ocigledno to dobro poznajes iz iskustva (a mozda te i krava dojila posto takvo stvorenje kao sto si ti mogao je namestiti magarac i krava).
Nemam ja problema sa devojkama a vidim da i to dobro poznajes jer ih spominjes iz iskustva. Mene uglavnom svi vole.
Jedino ko me ne podnosi su nacionalne manjine medju kojima su i hrvati (ne razumem kakav zamisljeni neprijatelj) i sa njima se uglavnom fizicki obracunavam jer takva jadna stvorenja kao sto su hrvati nisu zasluzili da zive jer su retardirani, iskompleksirani, frustrirani (dobro si me podsetio za tu rec koja je tebi veoma prikladna) i zatucani.
Resi vise svoje probleme jer si mi vec dosadio. Ako vec hoces da predjemo tj. presao si na licne uvrede daj onda da to radimo van teme tj. posalji mi privatni post pa da to barem resimo.
Meni se cini da tebe i devojke a i tvoji prijatelji izbegavaju pa mi tu pises kako bi mene uvredio (a moguce da je to zbog tvojih psihickih a moguce i fizickih problema).
Nisi u ordinaciji, lepo se ponasaj i ne lupaj budalastine koje nemaju smisla ni sa cim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Točnije - na sve one koji ne razmišljaju kao i on. A takvih je puuuuuuno
Pa ne znam bas da li ih je puno? Uglavnom su to hrvati kao sto si ti i onaj ograniceni umorni kojima se ne svidja nista Srpsko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa moguce da tebe nije dobro dojila jer ocigledno to dobro poznajes iz iskustva (a mozda te i krava dojila posto takvo stvorenje kao sto si ti mogao je namestiti magarac i krava).
Nemam ja problema sa devojkama a vidim da i to dobro poznajes jer ih spominjes iz iskustva. Mene uglavnom svi vole.
Jedino ko me ne podnosi su nacionalne manjine medju kojima su i hrvati (ne razumem kakav zamisljeni neprijatelj) i sa njima se uglavnom fizicki obracunavam jer takva jadna stvorenja kao sto su hrvati nisu zasluzili da zive jer su retardirani, iskompleksirani, frustrirani (dobro si me podsetio za tu rec koja je tebi veoma prikladna) i zatucani.
Resi vise svoje probleme jer si mi vec dosadio. Ako vec hoces da predjemo tj. presao si na licne uvrede daj onda da to radimo van teme tj. posalji mi privatni post pa da to barem resimo.
Meni se cini da tebe i devojke a i tvoji prijatelji izbegavaju pa mi tu pises kako bi mene uvredio (a moguce da je to zbog tvojih psihickih a moguce i fizickih problema).
Nisi u ordinaciji, lepo se ponasaj i ne lupaj budalastine koje nemaju smisla ni sa cim.


Opa, šta smo opasni!!!!!  Evo hvata me paničan strah čim ovo pročitam!!!

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

A željkec željkec... šta još sve od tebe neću vidit... ma baš si me lijepo nasmijao... hvala ti na tome
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Opa, šta smo opasni!!!!! Evo hvata me paničan strah čim ovo pročitam!!!

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

A željkec željkec... šta još sve od tebe neću vidit... ma baš si me lijepo nasmijao... hvala ti na tome
Uvek sam opasan. Za razliku od vas koji ste veoma smesni i nikad nemate petlju. Ko vas radja tako smotane i ogranicene.
Pa ne hvata te strah zato sto si u hrvatskoj a da si u Srbiji vec bi ti poslao privatni post da se nadjemo pa da resimo nedoumice.
Smej se, smej... Ko se drugi smeje najsladje se smeje.
Pa sta sam sve od tebe video, mogao bih se smejati a i zaliti te. Takodje i onog tvog kolegu koga su izgleda silovali kada je bio mali pa ima velike traume i komplekse koje ne moze da prevazidje.
Ma bas cenim kada se smejes. Barem da te malo nasmejem kako bi zaboravio sve sto ti se dogadja u hrvatskoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Najdraži su mi ovi koji se nabruse na nekom forumu pa onda glume dasu i zovu te da " se nađemo i to riješimo"...

Svašta
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma ne glumim ja nikoga, vec me nerviraju neki pederi koji idu na forum samo da bi me provocirali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.