Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?

Glasanje završeno: 01. Jan 2007, 20:53:04

Ivan Pobednik
17.6%  (175)
Ena (slonce) (izbacena)
5.4%  (54)
Miroslav ~  Miki (izasao ~ poslednji Mohikanac)
37%  (368)
Anamarija ~ Daca (izbacena)
0.4%  (4)
Srba (izbacen)
0.2%  (2)
Daliborka ~ Daca 2 (izbacena)
3.3%  (33)
Nikola ~ Zeco (izbacen)
9.6%  (96)
Maja (histerik) (izbacena)
1.9%  (19)
Djankarlo (izbacen)
2.9%  (29)
Dragana ~ Gaga (izbacena)
7.7%  (77)
Edin (baba sera) (izbacen)
7.9%  (79)
Marko (izbacen)
1.7%  (17)
Jelena ~ hica (izbacena)
2.5%  (25)
Veselina (izbacena)
0.6%  (6)
Aleksandra (kraljica kica) (izbacena)
0.7%  (7)
Bane (izbacen)
0%  (0)
Jadranka (izbacena)
0.1%  (1)
Sanja (izbacena)
0%  (0)
Sava (izasao)
0.3%  (3)
Ukupno glasova: 1032
Idi dole
Stranice:
1 ... 760 761 763 764 ... 956
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prvi srpski Veliki Brat ~ Glasajte za svoje favorite ~ Diskusija  (Pročitano 287460 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Dragana je bila zanimljiva ranije ali u zadnjih petnestak dana to vise nije ona ista osoba.Stalno namrstena, zajedljiva ,sa cestim napadima histerije (kako bih je tukao kada je imala onu psiho epizodu zbog kostima  Smile ).Vise definitivno nije zanimljiva, tako da bih voleo da leti vec sledece nedelje.
Njena nominacija Edina kada je rekla da "taktizira" ... miiiisliiiiim guska ni ne zna sta to znaci, nego cula od Ene pa da ne razmislja previse izvalila istu glupost.
Mogla bi stvarno daode malo kuci da "detonira" wc solje po BiH.
« Poslednja izmena: 19. Dec 2006, 12:08:39 od kajgana »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
VB: Novi ukućanin - pas



Kada je Veliki brat u nedelju rekao da najhrabriji od svih ukućana dodje u ispovedaonicu, Nikola je predložio da to bude Dragana, ali ju je Edin preduhitrio - nikoga ne pitajući „odleteo“ je do ispovedaonice.

Tamo ga je čekalo pravo iznenadjenje - oprema za trenera pasa i objašnjenje da ga u dvorištu čeka zver! Da li je Edin tada pomislio da bi bilo bolje da je bio džentlmen i pustio damu, ne znamo, ali osmeh mu je bio „kiseo“. Posebno je bio neodlučan šta sa štitnikom za ruku - da li da ga stavi na levu ili desnu?

„Bigi, ovo je samo za jednu ruku. Šta ako me napadne, koju ruku da zaštitim“, pitao je Sarajlija prebacujući štitnik s jedne na drugu ruku.

Medjutim, kada je izažao u dvorište tamo ga je sačekao umiljati zlatni retriver sa papirom ispod vrata na kojem je bilo napisano objašnjenje novog nedeljnog zadatka - ukućani imaju četiri dana da dresiraju Emija, novog ukućanina. Takodje moraju da se dogovore ko će ga hraniti, a ko šetati, jer to ne sme da radi svako, već samo po jedna osoba.

Naravno da su se dogovorili da Aleksandra bude zadužena za hranjenje psa jer je ona najveći ljubitelj životinja u kući - u svojoj vlastitoj u Novom Sadu ima čak osam mačaka.

„Obožavam moje mace. Jednom sam probala mačiju hranu i to je u stvari čisto meso“, potvrdila je Aleksandra svoju ljubav prema macama.



Emi "zaskočio" Ivana

Medjutim, nisu baš svi bili oduševljeni pridošlicom. Dragana je rekla da ne bi volela da Emi spava u ženskoj sobi, a ni Jadranka baš ljubitelj pasa, posebno što je nju pre nekoliko godina jedan ujeo.

Zato su brigu oko Emija podelili Edin, Daliborka i Aleksandra, mada je i Ivan imao „bliski sisret“ sa kucom: kada su svi legli da spavaju, Ivan je po običaju, izašao u dvorište da malo trči i pustio je i Emija. Medjutim, veseli pas je pogrešni protumačio Ivana i „zaskočio ga“ - čvrsto je „zagrlio“ njegovu butinu! Zbunjeni Ivan je brzo skočio na ivicu bazena, jer im je Veliki brat objasnio da se Emi boji vode, ali to retrivera nije zaustavilo, zbog čega je Ivan odustao od džoginga i vratio se u kuću.

Sledećeg dana Emi je nastavio da pravi probleme - trebalo je ga šetati po kiši, obrisati mu šape, trenirati ga... I bez obzira na to što su se pojedinci baš trudili oko njega, Emi je bio vidno uznemiren.

Da li je bio tužan što ga je Ivan „odbio“, ili mu je u kući bilo pretoplo, tek Emi je rešio da se „sam nominuje“.



Jadranka: I ja sam tužna kao pas

Veliki brat je pozvao Edina u ispovedaonicu i saopštio mu da Ami odlazi.

„I pored njegove dobre volje da ostane u kući, on je ipak osetio da ga neki ukućani ne vole i zbog toga je odlučio da ih napusti“, pisalo je u oproštajnom pismu koje je Edin pročitao ukućanima.

Svi su bili tužni, ali je Jadranka potpuno razumela kucu. U ispovedaonici je rekla da se i ona oseća kao Emi:

„Ja sam Veliki brate, ista kao pas. Pošto je on bio tužan što mu gazda nije tu, tako sam i ja tužna što mi deca nisu blizu“, reka je Jadranka kroz suze, naravno.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Verovatno bi bili noramalni razgovori bez vredjanja i podjebavanja.

Ne bi bilo ni upola zanimljivo, to stoji, al zato i nema 12 takvih likova. Zato su i ubacili vise kretena i pokvarenih ljudi, i jednog normalnog inteligentnog coveka, koji ih sve pobedjuje snagom svog intelekta a ne ogovaranjem, miniranjem, spletkarenjem i podjebavanjem. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
e vidis...ja sam se tako slatko nasmejala u toj epizodi sa kostimom.... Smile

i naravno kad je kuca vijala ivana...
ohoho stomak me zaboleo Smile Smile Smile

a jadranka...i njen razgovor sa psom...i ti si plav kao i ja Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


***God - Warden Tombs***

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3789
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Navescu vam samo jedan primer!!!

Da li je neko gledao "Teletabise"???
Crtani film je pravljen za decu koja su ometena u razvoju...
Pustan je nasoj deci da jos vise otupave...

Veliki Brat je na tu foru ali nije crtani...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
@sandra
Bitno je da ti znash.... Smile Smile Smile  Bolje da si priznala - lupetam gluposti, nisam se osecala dobro, takav mi bio horoskop itd....bilo bi ti lakse... Smile
     

Dragana je povodom izbacivanja Ene izjavila :" Ko su ti degeni sto izbacuju ljude iz kuce?"
« Poslednja izmena: 19. Dec 2006, 12:14:52 od dexter1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
dexter.... Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N8-00
da, da,

Tu sam se smejao kao blesav kada je rekla za degene...Smile

sandra,

Svi smo se smejali, to jesu bile smesne situacije za naskakanje i za histerisanje

Razlika je u tome sto je ono sa psom sasvim normalna i nadasve smesna situacija igranja psa (ko ima psa, to dobro zna) dok ono sa Draganom je sve samo ne normalno Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dragana je povodom izbacivanja Ene izjavila :" Ko su ti degeni sto izbacuju ljude iz kuce?"

Ja sam se uhvatio za glavu kad sam to cuo...ma nisu trebali da je izbace, ko je.e gledaoce i pravila uopste, bitno da je Draganina mila drugarica sa njom...ma neka vrate sve ostale i neka dovedu jos 20 novih ljudi u kucu  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


antisari,antisari strelica te fishtila,kaki si

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 215
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
SonyEricsson k300i
ako je ena dobila 84 posto glasova,
ne mislite da ce bar pola tih otici na draganu
ako bude nominovana-jer ipak su naj drugarice
i dal je moguce da se ona nekom svidja a glasao je da
shvarglica ispadne? Smile
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 760 761 763 764 ... 956
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.