Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Boca Juniors najtrofejniji klub na svijetu  (Pročitano 131817 puta)
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7610
Nisam imao pojma... Hvala za info
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
No problem..

Jedino ne znam koji prvak ide u kontinentalne kupove (Copa Libertadores i sl.)... mislim da je ovaj pobjednik "zimskog" dijela (Clausura) službeni državni prvak... ali nisam 100% siguran
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
kup libertadores više ne postoji koliko ja znam...sada im se to takmičenje zove kup sudamerikana i svaka zemlja daje od 1 do 4 predstavnika u zavisnosti od kvaliteta lige (nešto slično kao u evropi liga šampiona) tako da argentina i brazil imaju po 3 ili 4 predstavnika otprilike a ostale zemlje verovatno malo manje...
upravo se igra revanš finala kupa sudamerikana Colo Colo - Pachuca...prvi meč 1:1, trenutno je 1:0 za Colo Colo u drugom meču...ko ima sport klub neka gleda uživo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Da. da.. tako je... na to sam i mislio... Copa Sudamericana

E pa ja mislim da se klubovi za taj kup određuju na temelju tablice iz Clausure (zimskog prvenstva) - ali ponavljam, nisam siguran
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
stvarno ne znam po kojoj tabeli određuju ali logično bi bilo kao što si rekao posle clausure jer rangiranje za kupove počinje na proleće kada je apertura još u toku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
mob
Nokia E65
Pa ja mislim da su Kup Sudamerikana i Libertadores dva odvojena kupa nesto kao Liga Sampiona i Uefa kup samo sto nema tolke razlike u kvaliteti..........izvinite ako gresim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Samsung Galaxy
copa libertadores postoji i dalje!!!

a copa sudamericana je kao kup uefa u evropi.

samo to je za nas ovde tesko da razumemo. npr. sao paolo nije hteo da se prijavi za ovogodisnji copa sudamericana zbog pretrpanog rasporeda utakmica.

a igrao je i u copa libertadores (izgubio u finalu od internacionala) , isto kao i corinthians koji je ucestvovao i u copa libertadores (ispao od river plate), i u copa sudamericana(mislim da je ispao od argentinskog lanusa).

tako da izgleda jedna ekipa moze da igra u oba takmicenja. jebem li ga ako ja tu nesto razumem!!!

ali definitivno ta dva takmicenja su razdvojena.
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6260 Slide
 Smile

Boca Juniors najtrofejniji klub desetljeća

Nijedan klub s američkog kontinenta nije u proteklih 10 godina osvojio više službenih trofeja od Boce Juniors - osamnaest...


Niti na drugim kontinentima nijedan se klub iz bilo koje jače lige ne može mjeriti s Bocom po broju, pa ni značaju pokala. Istina je i da argentinski klubovi imaju malu prednost nad konkurencijom, jer svake godine igraju po dva državna prvenstva. Takav ritam ima samo mali broj država, poput Čilea, Urugvaja i Meksika.

Ipak, zadivljuje podatak da je momčad iz Buenos Airesa, najpopularnija u Argentini, sedam puta osvojila domaći naslov, četiri puta Copu Libertadores (američku "Ligu prvaka"), dvije Cope Sudamericane (američki "Kup UEFA"), Svjetsko klupsko prvenstvo, Interkontinentalni kup i tri američka Superkupa.

U današnjoj momčadi najtrofejniji je igrač Sebastian Battaglia sa 16 naslova, slijedi Hugo Ibarra s 15, Paragvajac Claudio Rodrigez s 10 i Juan Roman Riquelme s devet trofeja. Svi su od najtrofejnijih neko vrijeme proveli i izvan Bombonere. Primjerice, Battaglia je član Boce od 1998., a dvije je sezone igrao u Villarrealu, dok je Riquelme za Bocu debitirao još 1996., ali je Barceloni i Villarrealu podario četiri sezone svoje bogate karijere.

Ovih je 18 naslova podijelilo pet trenera, od kojih su najuspješniji bili Carlos Bianchi (devet) i Alfio Basile (pet). Za ostale su trofeje zaslužni Carlos Ischia (dva), Jorge Jose Benitez (jedan) i Miguel Angel Russo (jedan).

Izvor: Nogometni - Magazin
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


NHL MAN

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8290
Zastava Panama
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
LG L9
mislim da je milan za jedan trofej vise ispred boke
IP sačuvana
social share


 




Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6260 Slide
Argentina: Pucnjava i ovacije Rikelmeu obeležile vikend

Pucnjava uoči utakmice Boka Juniors - Argentinos Juniors (3:0), u kojoj je ranjeno dvoje slučajnih prolaznika, i ovacije Huanu Romanu Rikelmeu zbog otkazivanja "poslušnosti" selektoru Dijegu Maradoni, obeležili su protekli vikend u argentinskom fudbalskom prvenstvu - Klausuri.


Drugi put u poslednjih nedelji dana dve sukobljene frakcije navijača Boke Juniors izazvale su nerede u kojima je korišćeno vatreno oružje. U opštem metežu, kako navode svedoci, ispaljeno je najmanje pet metaka, a žrtve su bili slučajni prolaznici, jedna 85-godišnja starica i muškarac star 55-godina. Žena je pogođena u nogu, a muškarac u glavu, ali su oboje van životne opasnosti, javili su lokalni mediji. Prema istim izvorima u neredima je učestvovalo najmanje sto ljudi, od kojih je šestoro uhapšeno.

Na samom stadionu nije bilo nereda, ali je zato selektor argentinskog nacionalnog tima Dijego Maradona "proglašen izdajnikom" zbog sukoba sa ljubimcem domaćih navijača Rikelmeom, koji je izjavio da više ne želi da igra za reprezentaciju dok je Maradona na njenom čelu. Ne treba, naravno, posebno naglašavati da je Rikelme dočekan ovacijama zbog tog gesta.
Na ruku mu je išlo i izdanje saigrača koji su bez problema "preslišali" protivnika i golovima Forlina, Figueroe i Palasija ostvarili ubedljivu pobedu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.