Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:32:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska za Kosovo i Metohiju  (Pročitano 13454 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
ljudi, lazne nade gajite...KiM, ako ode, 100%, ne 99.9%, nego 100% se nece vratiti. pa nece nam dati ni RS da se pripoji u kojoj je 95% srba a o KiM ne treba ni razgovarati...to je gubljeje vremena, energije i zivaca.
to da je RS srpska zemlja, jeste, isto koliko je i vojvodina madjarska...
RS je deo suverene drzave, isto kao i Vojvodina...RS nije pokrajna vec entitet.mi u sustini nemamo pravo da trazimo RS. za to treba da se izbori narod RS u cemu im mi mozemo samo pomoci, sto i radimo, ali to nije nasa bitka...
zajebano...
e sada, srkich, donekle se slazem sto se tice kosova i rs, ali zivo me zanima iz kog si to sela dosao, siguran sam da je u pitanju neko u kome od kanala na TV-u postoji samo RTS. pa nko zivi u drzavi ne zna kako ce proci izbori, postoji mogucost cak da radikali pobede, kao sto postoji mogucnost da DS pobedi u nekoj sirokoj koaliciji u kojoj ce 90% biti DSS slazem se da se tesko moze oformiti demokratska vlada bez DSS, postoji mogucnost da LDP predje cenzus, da karic nesto izmajmunise da se vrati, i sve to utice, ali ni u jednoj situaciji ne postoji mogucnost da premijer bude iz DSS, to je jedino 100% sigurno. oni sa najsirom mogucom koalicijom koja zeli da ih prihvati za partnere ne mogu teoretski da predju 20%, eventualno 25% ako se bog umesa Smiley
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta je vise sa ovim pojedincima ovde ? Kakva mjenjanja? Vi sto ste izgubili KIM je samo vas problem, a nikako problem zbog kojeg bi BIH trebala da plati, BIH koja je suverena drzava. Zao mi je sto vam KIM ode,(neznam zasto slutite toliko kad nije jos nista odlucito). Zao mi je zato sto je KIM vise vas nego sto je  RS ikad bila ili sto ce ikada biti.
« Poslednja izmena: 14. Sep 2006, 12:34:22 od SavoNaSavi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
Sta je vise sa ovim pojedincima ovde ? Kakva mjenjanja? Vi sto ste izgubili KIM je samo vas problem, a nikako problem zbog kojeg bi BIH trebala da plati, BIH koja je suverena drzava. Zao mi je sto vam KIM ode,(neznam zasto slutite toliko kad nije jos nista odlucito). Zao mi je zato sto je KIM vise vas nego sto je  RS ikad bila ili sto ce ikada biti.
to je tvoje subjektivno misljenje, i pritom je i netacno
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa sta je tu netacno? To da je KIM vise vas nego RS ili da je BIH suverena drzava?Da ste vi sami krivi sto ste izgubili KIM i da niko drugi netreba da odgovara za to? Ili je moje misljenje netacno zato sto nedjelim tvoje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia the best
ja bi da kosovo ostane a da nam se pridruzi i republika srpska , mislim ako me nesto pitaju ovi iz brisela i amerike  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a jel sam ja rekao da ce premijer da bude iz dss ne nisam to rekao ali nece biti ni iz ds postoje milion kombinacija ali ono sa radikalima je cinjenica jel radikali mogu da pobede ali opet dss i ekipa ima da naprave vladu sa ds om pa makar ona trajala i 3 dana samo da radikali ne dodju na vlast postoje razne kombinacije ali ja se nadam da ce ova moja da pobedi a ima sanse za bar 30 posto!
inace nisam neki nacionalista i necu sigurno da kukam celi zivot za rs u srbiji ali mi stvarno nije jasno sa kim bi smo mi to ratovali ako bi se rs prikljucila srbiji jel tu nebismo osvajali teritoriju samo bi smo spajali nesto kao kad su se spajale istocna i zapadna nemacka!
mozda bi nam zapad uveo sankcije ali nebi smeo da nas bombraduje jel nebih imao razloga jel mi nikoga nebi u celoj toj prici napadali jedino bi mozda nas muslimani napali ali onda bi se i hrvati spojili a ako moze sarajevo koje kad bi se to desilo nebi bili veci od kuvajta sa svojih 3-4 miliona ljudi da vode rat i da nas napadnu i srbiju i rs i hrvatsku e to bi bas voleo da vidim!
mozda bi smo imali teske posledice sto se medjunarodne politike tice i ekonomskog razvoja sto uopste ne zelim ali da bi sa nekim ratovali zbog toga ja stvarno nevidim sa kim bi se tu ratovalo jel se tu nista ne osvaja vec se samo spaja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Sto bi rekao Pasic:"Tesko jeste ali propasti ne mozemo."
Mnogo se razmislja o sadasnjosti koja je crna sto se tice ovog problema.
Nas nacin da zadrzimo Kosovo mozda moze biti odugovlacenje kako bismo imali sto vise vremena da ubedimo vazne politicke cinioce kao sto su Evropa ili Amerika da je i njihov interes da imaju nekog ko ce da kontrolise situaciju na Kosovu(mislim na kriminal i terorizam koji odatle prete Evropi a koji bi oni ostavili nama da resavamo)
Isti slucaj i sa RS
Znamo kako je gledano u svetu na RS u proteklih 10 godina a kako na ostatak Bosne.
Sada nastupaju nove okolnosti -borba protiv islamskog terorizma koji ima uticaja i na reputaciju Federacije(imajuci u vidu veliki broj mudzahedina u Bosni)
Tako je moguce izmeniti sliku o dobrim i losim momcima -o onim sa kojim treba saradjivati i onim koje treba kazniti(jer zapravo vecina ljudi, barem na zapadu uglavnom na taj uprosceni nacin posmatraju svet)
Zakljucak:ako se pravilno postavimo mogli bismo od "remetilackog faktora "da postanemo saveznik
IP sačuvana
social share
"Always look at a bright side of life'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
ljudi, lazne nade gajite...KiM, ako ode, 100%, ne 99.9%, nego 100% se nece vratiti

slazem se da se tesko moze oformiti demokratska vlada bez DSS
ali ni u jednoj situaciji ne postoji mogucnost da premijer bude iz DSS, to je jedino 100% sigurno.
Niko nije ni rekao da ako ode, da ce se vratiti odmah. Zapadna Nemacka je u svoj ustav napisala da je DDR neodvojivi deo njihove teritorije, cekali su ljudi 50-ak godina, i ujedinili se. Kad tad stvari dodju na svoje mesto.

A kako ce DSS proci na izborima videcemo. Imam utisak da ce se do izbora mnoge stvari promeniti u birackom telu. Tako da konstatacija da premijer nece biti iz DSS u ovom trenutku nije izvesna (moguce da je tacna, al moguce i da nije).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
srkich,
 nece dss napraviti ekipu sa DSom vec DS sa dss,svi u vladi ce biti odgovorni DS-u a ne dss-u ili g17.....
sto se tice pripajanja bez rata...jesi li ti cuo za dejtonski sporazum?

peaceful,
nemoj samo da mi kazes da verujes da bilo koja vlast u srbiji ima dovoljno moci, strucnih ljudi, zelje, volje...mogucnosti da resi problem kriminala i terorizma na kosmetu i da bi to bilo dovoljno da nam ostavre kosovo? pa mi im nudimo apsolutno najsiru autonomiju, a sad treba da predlozimo da nasa policija ode dole da sredjuje stvari??? i mislis da ce se postici tim predlogom dogovor? Smile

demon,
oni su se ljudi ujedinili...reci mi procenat ljudi sa kosova koji ce po tvojoj proceni zeleti da se ujedini za 50 god sa srbijom...
DSS moze da uzme samo deo glasaca radikalima, ali po svemu sudeci, ako ode KiM radikali ce njima, a DS u koaliciji sa G17 i jos nekima ce imati svakako vise od DSS pa da se dese ne znam kakva kolebanja u birackom telu....
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Kraljevicu Marko,
Nije stvar u tome da li smo mi sposobni da to uradimo vec da li je Evropi stalo da se hvata u kostac sa tim problemom kada imaju topovsko meso kao sto smo mi
Kao sto rekoh situacija se menja polako u nasu korist (gledano u odnosu na 1999.)
1995. god RS je imala status gotovo republike a gde je danas zahvaljujuci losoj politici?
Danas je Kosovo blizu nezavisnosti ali ako ostane u Srbiji sutra mozda od najsire autonomije dobije sasvim ogranicenu autonomiju .(primer ustav iz 1974 i iz 1989)
Stvar je samo u tome da kad te promene budemo sprovodili imamo iza sebe jake saveznike
Da li znas da u Saudijskoj Arabiji jos uvek vazi serijatski zakon kojim je dozvoljeno javno ubijanje i sakacenje ljudi i za najmanje prekrsaje pa im niko ne uvodi sankcije(saveznik USA)
Zasto bi se onda neko preterano bunio zbog ustavnih promena(naravno ne ne bismo radili takve stvari kao sto rade u Arabiji)
Moramo uklopiti sopstvene interese u intetrese drugih kada donosimo vazne odluke
Imas i primer resavanja'"problem"Srba u Hrvatskoj koji su Hrvati resili tako sto su imali prave saveznike i znali kako da se postave
SVE JE U INTERESU
IP sačuvana
social share
"Always look at a bright side of life'
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:32:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.