Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:20:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Astrolozi  (Pročitano 22969 puta)
12. Sep 2006, 00:25:59
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Izdvojicu vam na prvo mjesto,ovu zenu astrologa,koja me je uvela u svijet sinastrija...
(uradila mi jednu narucenu sinastriju...i tako je pocelo moje ucenje)

Sto mi se najvise svidjelo kod nje,sto je jako normalna i pozitivna osoba.


Jasminka Holclajtner 

U horoskopu sam Jarac-Bik sa Mesecom u Biku. Po zenskokj liniji sam nasledila znimanje za parapsihologiju.Moja cukun-cukun baba Jelica Apostolovic - Dragaševic bila je svojevremeno jedina pismena zena u Pozarevcu i kod nje su dolazili svi ugledniji ljudi tog vremena da im prorice sudbinu,ukljucujuci i Milosa Obrenovica kome je prorekla da ce biti prognan iz Srbije.Verovatno sam jedina od retkih astrologa koji je sesta generacija rodjenih Beogradjana.

Po profesiji sam naucni i strucni prevodilac za enegleski jezik, astrologiju sam ucila u Njujorku i Londonu gde sam živela izvesno vreme.
Saradjivala sam sa casopisima Horoskop - izdanje Politike,pisala horoskope i clanke za Telegraf,od prvog broja,gde je ekskluzivno izlazio jedini u nas horoskop sa 13 znakova ) za Nedeljni Telegraf,Dnevni Telegraf,Gradjanin,od prvog dana na BK tv sam bila skoro pet godina astrolog emicije Planetarijum,davala sam godišnja mundana predvidjanja za Politiku,Nacional,i ukupno radila za 22 pisana i elektronska medija.
U pripremi je knjiga,do sada nešto sasvim specificno na našim prostorima.
Znanje sam stekla takodje dosta iz ruske literature.
Godinama proucavam alternativnu mediciu ( iz zvanicne medicine vise od 20 godina prevodim tekstove iz raznih oblasti)
Posebno zanimanje predstavlja proucavanje kineske astrologije i numerologije.

      *******
Aleksandra - Sanja Peric  Bavi se astrologijom od 1992. godine. Bila je djak astroloske skole Gorana Milekica; tradicionalna-horarna je njeno interesovanje i o tome je medju prvima pisala za 'Astrolous', ali u praksi sa klijentima radi natalnu astrologiju.

  Nastavak slijedi,ako ste zainteresovani Smile

 
« Poslednja izmena: 12. Sep 2006, 10:12:20 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
A Goran Milekic da je znao, kao sto se preuvelicava, ne bi tako zavrsio   Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 5.5
pa iz kojih drugih knjiga nego ruskih i nemackih... nemci se zanimaju i za tradicionalnu astrologiju.
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Predrag Radovic 

Ranije astromedicinar, posecivao je davno predavanja u Londonskoj lozi, ovde je poznat po dobrim interpretacijama horoskopa, organizuje astro-tecajeve i popularna predavanja. Objavljivao je clanke jos u prvim brojevima lista HOROSKOP, sada pise za 'Astrologus' , 'Trece oko', ima kontakt emisije na TV Kosavi i sl. Cesto kao astrolog gostuje u susednim republikama. U horoskopu je Jarac/ Bik, Mesec u Ribama.

Nikola Stojanovic 

Astrolog, pise knjige, tekstove za casopise, zanima ga istorija, desifrovanje Nostradamusa, saradnja sa svetom, prevodi, istrazuje, i sl. Objavio je par knjiga. Organizuje astro-skolu, u horoskopu je: Ribe/ Devica, Mesec u Vodoliji.


Aleksandar Imsiragic

Astrolog i ucitelj meditacije, zivi i radi u Zemunu. Rad zasniva na sintezi Zapadne i Istocne tradicije, srednjovekovne prakse i licnog iskustva. Osnivac je Kluba Astro-lab, Dvogodisnje skole astrologije, kao i posebne Duhovne skole astrologije... Organizator je medjunarodnih astroloskih konferencija u Jugoslaviji. Od 2002.godine predsednik je YAA. Poslednjih 4 -5 godina je sa svojim timom preveo, napisao i izdao mnogo astroloske literature, publikacija, uradio promocija i slicno.

Dr Lea Imsiragic

je astrolog natalne i poslovne astrologije a predavanja koja drži u okviru škole su iz dela natalne astrologije, s posebnim osvrtom na poslovnu astrologiju. Ima objavljenu knjigu.


Dragana Deh  Astrolog,

bavi se i kineskim horoskopom, pise za 'Astrologus'.

Milekicev  najverniji đak, najstrasniji obožavalac i ona osoba koja je umjela najdublje da ga razume,njegova supruga



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Astrolozi u Crnoj Gori

Božo Djondović - Boki 

Astrolog, (rodom iz Pljevalja),pise za Astrologus, preko leta je radio u Budvi. Sada zivi u Beogradu. Ima svoj sajt.


 Miroslav Odalović -

'Argus'  U horoskopu je Jarac/Vaga; Po nadimku je poznat citaocima 'Astrologusa', a u svom "gradu svetlosti", u Herceg Novom, poznat je po emisijama na lokalnom radiju "Astro-Studio" s kojima je krenuo davne 1985.god. Sa pauzom od 4-5 godina, emisija je i dalje na programu Radio Herceg Novog svake nedelje u 12 casova.
« Poslednja izmena: 12. Sep 2006, 10:10:05 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ako vas posebno interesuje neko od astrologa, kao i kontakt sa njima,normalno idite na google,pa potrazite vise o njima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Mene jako interesuje gde mogu da pronadjem knjige Aleksandra Imširagića a da može da se naruči preko mail-a. Gde god da pitam - rasprodato.
Ako neko zna neku online knjižaru molim vas pošaljite mi link na p.p.
Hvala

Inače, sad me baš zainteresovala i ona knjiga od Jasminke Holclajtner . Je li izdata? Kako se zove? Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
ta prva Jasmina , ja cenim da ta laze onako iskreno.. imam neke sumnje da ljudi sa Asc u biku lazu, no to josh nije provereno. Ja mislimda neko treba da napise nesto o Duporu. Ako nece niko drugi ja tju Smiley

Interesatno inache 3 jarca , 2  jarac\bik kombinacija. A u kom je znaku rodjen A.I.
« Poslednja izmena: 12. Sep 2006, 16:13:06 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
A Goran Milekic da je znao, kao sto se preuvelicava, ne bi tako zavrsio Smile
Kako tako zavrsio?Ja neznam kako je zavrsio,samo da je umro od teske bolesti,pa zar su astrolozi besmrtni,ne razumijem te Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
ta prva Jasmina , ja cenim da ta laze onako iskreno.. imam neke sumnje da ljudi sa Asc u biku lazu, no to josh nije provereno. Ja mislimda neko treba da napise nesto o Duporu. Ako nece niko drugi ja tju Smiley

Interesatno inache 3 jarca , 2 jarac\bik kombinacija. A u kom je znaku rodjen A.I.
Ne dam da mi dirate Jasminku,zena  je jako umjerena i nema potrebe da laze,kakve ima veze Bik sa laganjem Smile
Mozda si poznavao nekog nizeg tipa koji te je povrijedio.
Pisemo o zivim astrolozima,koje mozete nazvati,ako procjenite da imaju kvalitet,a mrtve mozemo samo da citamo,ne pisemo o knjigama,vec o ljudima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:20:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.