Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:46:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa Golf 2 d  (Pročitano 5203 puta)
12. Sep 2006, 14:14:19
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
Imam golfa 2 i problem birokratske prirode ](*,)Tip od kog sam uzeo auto ga je uvezao jos preko Belog Manastira i zbog poreza ga je prijavio da je 10. godina stariji (1978.)Brojeve sasije i motora sam proveravao,nisu kucani ili ubacivani,u saobr.bazi MUPa je takodje sve cisto,saobracajna dozvola je takodje originalZelim da ga prodam ali svako bi mislio da sam nesto petljao. Smile.Sta legalno raditi da se ispravi godiste u saobracajnoj dozvoli? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
BlackBerry znj f1
Odes u mup i oni te posalju na masinski fakultet ili gde vec da ti ustanove koje je godiste i sl..
i to sve lepo platis..
Reci mi predzadnje slovo pre brojeva u broju sasije da ti kazem koje ti je godiste auto.
Slovna oznaka motora ti je JP ako nije TD vec samo dizel ali treba nam broj sasije..
wvw bbb 2cz Mv261 505 sa crtom
Znaci zanima me ovo veliko slovo M.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
 Smile Hvala dr.Vujo..Jeste broj motora pocinje sa slovnom oznakom JP.Evo celog broja motora pa pogledaj: wvw zzz 19 zFw 079464..U saobracajnoj pise da je golf TASov.Kako ide procedura sa tim vestacenjem i moze li da se obavi negde drugde sem na masincu?Koja je orjentaciona cena,cuo sam da se za ovaj auto ne isplati takav poduhvat,ali bih da ga sredim zbog prodaje..A mozda ga neko zme i ovakvog...


Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2006, 16:55:18 od Uncle Welya »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
BlackBerry znj f1
abcde f g h i j k l m n opqrstuvwxyz
F je 83.godina, G 84-ta itd...
to sa tom procedurom nemam pojma kako ide.. moras da odes u sup pa kad ti oni daju dalje gde da ides, verovatno masinac, onda odes i pitas koliko kosta itd..
meni je recimo bilo pogresno upisano jedno slovo u broju sasije.. videli to na tehnickom i uputili me da idem i ispravim.. to je bilo pre par godina. Mislim da posto su mi u supu pogresno upisali onda su oni to ispravili bez vecih papiroloskih zajebancija...
Ti si taj auto kupio kao da je 88-mo god?
Pa jel znas da se od 83-87 proizvodio leptirko sa leptir staklom koje se ne otvara, a posle 87. bez leptir stakla?
na svim staklima treba da imas vise cifara, a zadnja mora da bude 3 i onda 4-5 tackica, znaci 3....
ako nema tih brojeva znaci to staklo je menjano..


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
Ma znam to za leptir stakla,ali sam danas sredio tehnicki,a od nedelje verovatno i saobracajnu..Samo su danas veze bitne,to sam sa danas uverio,mogao sam i Golf 5 na 78 godiste da proteram.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
BlackBerry znj f1
zaustavi mene u golfu 2 pandur pre par godina i kaze dobio si tri keca..
kaze isao si 111..
ja reko dobro..
i platih ja tu neku kaznicu i on me pohvali kako imam dobar auto.. bla bla.. kaze dobar ti auto, a i nov je..
ja reko lud je..
i kad mi je vratio dokumenta ja vidim da sam mu dao saobracajnu od golfa 4 (vozio sam jedan dan g-4 od ortaka pa zaboravio da mu vratim saobracajnu)..
samo nije ista boja, gorivo dizel, a moj benzin, godiste, registracija...
ali oni nekad i ne gledaju nista..
« Poslednja izmena: 14. Sep 2006, 00:28:51 od drvuja »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:46:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.