Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Quick time - ekstenzija  (Pročitano 3652 puta)
19. Nov 2004, 12:40:54
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Koja ekstenzija je namenjena ovom programu, odnsono koju ekstenziju on pusta po default-u? Da vam ne objasnjavam zasto mi treba, ali treba mi, pa ako neko zna neka javi. Ja koliko se secam mislim da pusta *.mov, ali nisam siguran. Takodje mi treba neki program koji moze da pusta te njegove ekstenzije a da nije quick time, posto pravi velike probleme.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
.mov
.qt

Mada postoje i .avi fajlovi koje bez quicktime ne mozes pogledati valjano.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ima li neka alternativa za quicktime. Treba mi zato sto drugarica jedna me jurila dugo da joj sredim komp. Ja sam joj fomratirao hard is ve snimio lepo i podesio i sve je bilo ok. Jedino joj nisam snimio taj quick time sto je ona uradila i sada posle 5-6 dana me zove i kaze kako joj prijavljuje neke win32 greske i tako dalje, sto mi se uopste ne svidja. Sto je najgore sto je to vec jednom uradila, a posto je ceo sistem bio UNISTEN, ja sam joj sve lepo iz pocetka namestio i sada opet, a ja bas svakih nedelju dana da joj to sve sredjujem, stvarno nemam ni vremena ni zivaca. Zato sam hteo da joj kazem da uninstall-ira to sto ima i snimi nesto normalno, ali ne znam sta da joj predlozim.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ti joj onda nemoj dati admin permisije na sopstvenom kompjuteru pa neces imati problema. A o alternativama ne razmisljaj.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Jednini player koji ce ti ikad trebati:

check it out: http://www.the-error.net/phpBB2/viewtopic.php?t=182

[ moras naravno da imas instaliran quicktime da bi on mogao da pusta to. Player je odlican + free je, garantujem da ce ti se svideti ]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
mozda joj se svidjas pa namerno rusi sistem Wink
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@Zoki

Hvala ti, skinuo sam ga kod sebe da vidim kako izgleda i izgleda mi malo socijal-realisticno Smile , mada cinjenica je pusta sve zivo, sto je veoma pozitivno. Nazalost nemam ni jedan mov file kod sebe, tako da ne mogu da probam i da li pusta to. U svakom slucaju, ako sam dobro razumeo, ti si rekao da ja i pored ovog player-a mroam da imam instaliram quic time player. Ako sam dobro shvatio, onda ne znam koliko ce mi ovaj player pomoci, jer kazem ti, sistem poludi kada ona instalira taj njen glupi quick time, tako da time otprilike nista necu dobiti. Videcu da joj kazem da instalira neku noviju verziju, mozda je problem u tome. Hvala u svakm slucaju.

@Shaolin

Mozda, ko to zna.  Ipak je to zenski mozak, a to nikada niko nece provaliti kako funkcionise. Wink
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako uzmes Irfan View [http://www.irfanview.com/] i skines sve pluginove[http://www.irfanview.com/plugins.htm] imaces opet kockasti browser koji ce najbrze prikazivati slike, pustati video, CAD slike, flash i sl i sve slicno... za njega jedinog mislim da ne moras imat instaliran QT, mada opet...  bolje lepo instaliras novu verziju QT jer ako joj se pojavljuju errori, to je samo pucanje po savu koje se nece zaustaviti tek tako...

Full lista mogucnosti sa IrfanView
CADImage - (version 4.40): allows IrfanView to read DXF/DWG/HPGL files (Shareware, third party plugin).
DICOM - (version 3.92): allows IrfanView to read Dicom formats (DCM, ACR, IMA)
DJVU - (version 3.90): allows IrfanView to read DJVU format
EA_FSH - (version 1.12): allows IrfanView to read/write EA Sports FSH files
ECW - (version 3.90): allows IrfanView to read/write ECW files (Enhanced Compressed Wavelet)
EFFECTS - (version 3.95): contains image effects
EMAIL - (version 3.85): allows IrfanView to send images as emails
EXIF - (version 3.95): allows IrfanView to show EXIF information from JPG files
FILTER_FACTORY - (version 3.85): allows IrfanView to use Filter Factory 8BF files (Photoshop PlugIns)
FLASH - (version 3.95): allows IrfanView to read Flash/Shockwave format
FORMATS - (version 3.95): allows IrfanView to read some rare image formats.
(Formats: PSP, G3, RAS, BioRAD, Mosaic, XBM, XPM, GEM-IMG, SGI, RLE, WBMP, TTF, NEF, ORF, RAF, MRW, DCR, SRF, PEF, X3F, CAM, SFW)

FPX - (version 3.35): allows IrfanView to read FlashPix files
FILTERS_UNLIMITED - (version 3.20): allows IrfanView to use Filters Unlimited files (Photoshop PlugIns and filters)
ICONS - (version 3.85): additional icons for IrfanView file associations
ICS - (version 3.75): allows IrfanView to read ICS files (Image Cytometry Standard)
IPTC - (version 3.95): allows IrfanView to show/edit IPTC and Comment information from JPG files
IV_PLAYER - (version 3.35): allows IrfanView to play video/sound/audio-cd files using Windows Media Player
JPEG2000 - (version 3.95): allows IrfanView to read/write JPEG 2000 files
JPG_TRANSFORM - (version 3.95): allows IrfanView to support lossless JPG operations
JPM - (version 3.95): allows IrfanView to read/write JPM files
KDC - (version 1.54): allows IrfanView to read Kodak Digital Camera files
LDF - (version 3.85): allows IrfanView to read/write LuraDocument LDF files
LOGO-MANAGER - (version 3.50): allows IrfanView to read Nokia Logo Files: NLM/NOL/NGG/NSL/OTB/GSM
LWF - (version 3.85): allows IrfanView to read/write LuraWave LWF files
MED - (version 3.30): allows IrfanView to play MED/OctaMED audio files
MNG - (version 3.90): allows IrfanView to read/play MNG/JNG files
MP3 - (version 3.90): allows IrfanView to play MP3/MP2/MP1 files
MPG - (version 3.75): allows IrfanView to extract frames from MPEG files
MRC - (version 3.70): allows IrfanView to read MRC files
MR-SID - (version 3.90): allows IrfanView to read LizardTech's SID files
NERO - (version 3.85): allows IrfanView to burn slideshow to data or Video CD, using Nero Burning ROM software
PHOTO-CD - (version 3.00): allows IrfanView to read Kodak PCD files (high resolutions)
QUICKTIME - (version 3.92): allows IrfanView to play/read Apple Quicktime files
REAL-AUDIO - (version 3.37): allows IrfanView to play Real-Audio RA files
SFF - (version 3.80): allows IrfanView to read SFF (Structured Fax) Files
SLIDESHOW - (version 3.92): allows IrfanView to create presentations in EXE or SCR format (standalone executable/screen saver)
SOUND_PLAYER - (version 3.80): allows IrfanView to play OGG files (Ogg Vorbis)
VIDEO - (version 3.80): allows IrfanView to play video/sound files (AVI, MPG/MPEG, WAV, MOV, MID/RMI, AIF, AU/SND, WMA, WMV)
WAD - (version 3.70): allows IrfanView to read WAD3 game files
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ok, hvala.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.