Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Generacijski Aspekt , Pluton Sekstil Neptun  (Pročitano 19886 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Pluton mi je iz jedanaeste škorpija otišao u devetu , a neptun iz treće ribe u 12.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sve je otrov i nista nije otrov

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 176
Zastava Rotterdam
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako nisam u pravu ispravite me...
Mislim da bi na mene ovaj aspekt mogao jace delovati jer mi je neptun vladar asc, naravno imam ovaj aspekt sa plutonom koji je u 8. kuci u skorpiji, a i sam pluton ima trigon sa asc....Pa __ Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ako nisam u pravu ispravite me...
Mislim da bi na mene ovaj aspekt mogao jace delovati jer mi je neptun vladar asc, naravno imam ovaj aspekt sa plutonom koji je u 8. kuci u skorpiji, a i sam pluton ima trigon sa asc....Pa __ Smile

Tačno je. I meni je Neptun vladar horoskopa (Asc u Ribama).
Evo šta sam pronašla skoro na jednom forumu...mislim da nije bilo ...mrzi me da proveravam... Smile

Ne90Pl je generacijski aspekt i imaju ga svi rodjeni od 1940...deluje samo kod pojedinaca. Ako je vladar asc ili So Pl ili Ne onda ovaj aspekt jace deluje.Ovo je generacijski aspekt, ali osjete ga oni koji imaju naglasenu neku od ovih planeta. Bitna su polja kojima te planete vladaju, ali kazu da se uglavnom ovi uticaju osjecaju u kasnijim godinama zivota. ovaj aspekt govori o vecoj aktivnosti na polju politike i kolektivnih ideja, pitanja drustva, socijalizacije, u pogledu prijateljstva, kako oni tebe dozivljavaju, da osecaju da mozes uvek nesto da pokrenes, das novu ideju, delujes na kolektivnom nivou

Ako je uključen SA koji pravi trigon sa ove dve planete (koji je u IX kuci), moguca je povecana aktivnost u vreme studija po pitanju organizacija, dejstvovanja za sire mase...ili bar u srednjoj skoli...

Eto...

Meni je Neptun vladar horoskopa u devetoj u Strelcu, Pluton je R u uklještenom znaku Vagi u sedmoj...
Sa Saturnom valjda gradi polusekstil... Smile I nemam pojma kako da ga protumačim, zapelo mi.. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


in the ocean of your eyes..

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 175
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6030
Hmm meni je Pluton(15.52Vaga II kuca) u sextilu sa Neptunom(15.24 Srtrelac IV kuca). E sad posto mi je ASC u devici ko je onda vladar horoskopa?
IP sačuvana
social share
Moham manassinte maanathu
Maarivillaay virinjathenthe
Sogam meghamaay moody marackuvaan
Odi anayukille
Raagam anuraagam
Raagam manasinte naalu kettil
Dheepam theliyichathenthe
Viraham neduveerppaay
Oothi keduthuvaan odi anayukille
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Hmm meni je Pluton(15.52Vaga II kuca) u sextilu sa Neptunom(15.24 Srtrelac IV kuca). E sad posto mi je ASC u devici ko je onda vladar horoskopa?

Merkur ti je vladar i horoskopa i prve kuće.
Pogledaj u našoj astro školici koja planete vladaju horoskopskim znacima (pa zavisno od toga u kojim ti se znacima nalaze kuće, gledaš koji su vladari tih znaka-oni su ti i vladari tih polja...jasno?  Smile )
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.