Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:24:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rezime 364 dana  (Pročitano 11481 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ma daj bre ljudi sta vam je! Ja sam VESELA osoba. Plakala sam tri puta u zivotu. Prvi put kad je moja prva ljubav umrla, drugi put kad me je izneverila osoba kojoj sam najvise verovala i treci put na dedinoj sahrani.
Ne volim narodnjake ali ona pesma od Miroslava Ilica mi je stalo u glavi   ... smej, smej, smej, uvek se smej....
a 2003 kako je pocela obecava da ce da bude MNOGO DOBRA godina!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: L-U-D-A-K
Pa zar je toliki problem raskinuti sa deckom/devojkom?

Meni rastanci nikada nisu narocito tesko padali.
Mozda zato sto sam do sada uvjek ja ostavljala.
Ne znam kako ce biti ubuduce.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1.
Citat
isla sam na godisnji u Beograd?!icon_smile.gif gde sam dozivela veliko razocarenje u ljubavi,

Nemoj i ti molim te....... nije valjda?

2.
Citat
Pa zar je toliki problem raskinuti sa deckom/devojkom?

ajde pitaj to mene licno pa cu napisati jedan mali roman o tome...
Kad se jednom u zivotu stvarno zaljubis, kad vise zelis da devojku pogledas u oci i kazes joj da je volis, jednostavno sa njom da sedis, gledas tv, neradis nista , umesto da mislis sa devojkom kad si samo o tome hoce li ti popusiti to vece, i kako bi dobro bilo da bude tako, tada ... kad te takva osoba koja te je okrenula za 180 stepeni ostavi, znaces da je toliki problem...

2002 ... ne ponovila se....
2003 .. pazi kad znam da ce biti ista ... svi cekamo da nesto novo dodje, svako godine sve gore... tesko... padamo... osmeh na licu je lepa stvar.. ali i on jednostavno izgubi i smisao i znacaj nakon nekog vremena.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Citat: Puky
Moja izreka je:
"Life is a bitch and you die." (R)


...I ja bih morao da se slozim s ovim.... prosto je ne odoljivo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: SerbianFighter
...
2.
Citat
Pa zar je toliki problem raskinuti sa deckom/devojkom?

ajde pitaj to mene licno pa cu napisati jedan mali roman o tome...
Kad se jednom u zivotu stvarno zaljubis, kad vise zelis da devojku pogledas u oci i kazes joj da je volis, jednostavno sa njom da sedis, gledas tv, neradis nista , umesto da mislis sa devojkom kad si samo o tome hoce li ti popusiti to vece, i kako bi dobro bilo da bude tako, tada ... kad te takva osoba koja te je okrenula za 180 stepeni ostavi, znaces da je toliki problem...
...


E pa nisam ni ja tolika svinja bre, sta ti mislis da je meni samo u glavi to kako ce mi neka ...? Skroz si me lose procenio. Ne kazem ja sada kako sam neki tip koji se zaljubljuje, evo priznajem da i ne znam tacno kako to izgleda, ali verovao ti meni ili ne ja svaki dan trazim devojku sa kojom cu se tako osecati. Ali to je ovde mnogo tesko. Prvo moras da nadjes devojku koja se ne drogira, ne pije (mislim, ne opija se svaki dan) i po mogucnosti da ne pusi (takvu jos nisam nasao). Drugo, kada je i nadjes tesko je da mozes prvo u nju da se zaljubis pa tek onda da se smuvas sa njom. Mora obrnuto jer ja skoro svako vece izlazim na drugo mesto i srecem razlicite ljude. A pre toga mozes samo da saznas neke osnovne stvari o njoj. E posle sledi upoznavanje.

Dosta puta mi se desilo da se sa devojkom super osecam, ni sam ne mogu da verujem u koliko stvari se potpuno slazemo, a samo jednom mi se desilo da devojka potpuno promeni moja razmisljanja i mislim sam se u tu devojku zaljubio. Ali veza je trajala kratko jer sam tada napravio najvecu gresku u mome zivotu. Napio sam se i na nekom rodjendanu poceo da muvam njenu najbolju drugaricu i napricao joj razne gluposti o toj devojci. Pricao sam nesto sto nikada nisam ni pomislio, ne znam ni kako mi je to palo na pamet. Posle toga nisam ni smeo da joj pogledam u oci, ona je toliko plakala i ... ne znam, neprijatno mi je i da pricam o tome. Ja sam pokusao na sve nacine da joj se izvinem ali ... od tada tu devojku nikada nisam video a i dalje me je sramota bilo sta da joj kazem. E dugo posle toga sam bezao od takvih veza ali sada se nadam da cu naci devojku koja je makar pola kao ona.

Nadam se da si sada promenio misljenje jer ne bih voleo da neko za mene misli ono sto si ti gore napisao.

P.S. ova devojka sa kojom sam sada je pored mene i gleda kako ja ovo kucam, ali, hvala Bogu, ne razume ni jednu jedinu rec. Smiley I za nju se nadam da ce biti kao ona gore neimenovana.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Moj prvi dan eXita '02 - 11.07.2002.
Pre polaska sam za zagrevanje stukao nekoliko casica Pelina. Cisto da se ne krene od kuce trezan. Stizem tamo. Nalazim se sa drugarom. Nazdravljamo pivom za prvo vidjenje. Uzimamo jos jedno i krecemo da udjemo. Ulazimo u masu i prepustamo se uzitku mjuze. Negde ~22h drugar me cima da se nadjemo sa drugaricama na Main stageu, kao treba da se nadjemo sa dve drugarice a sa njima je i jedna (za mene nepoznata free) devojka. Nalazimo ih ne znam ni ja kako. Vidim devojku u totalnom mraku i prva flash misao: Vislja je od mene. NEEEEEEEEEEEEE. Upoznajemo se i kontam i dalje da je vislja. Ali ajde... sta je tu je. Idemo u prve redove da divljamo. Dalji tok desavanja ne znam jer imam crnu rupu... Posle 2 meseca na drugaricin nagovor dobijam njen telefon. Cujemo se i ladno me se devojka seca. Prvi solo izlazak i  Smile  Smile  Smile !!!

A sada prica sa njene strane: odlazak na eXit, malko premorena od prethodnih dana ali jos malo da se izdrzi, jos ova tri dana i ima da spavam celo leto da se naodmaram. Cekamo drugara na dogovorenom mestu i dovodi jednog. Cula sam za njega nesto onako u prolazu samo da je malko loood ali zar nismo svi. Bukvalno je iskocio ispred mene i zasijao je svojim zelenim ocima. Najupecatljivije oci koje sam videla. A ime? ..Upecatljivo. Odlazimo u prve borbene redove i rasturamo se u masi. 2 meseca kasnije poziv totalno neocekivan. Prepoznajem ga odmah. Ahhhh pa ko ne bi. Izlazak i "Ne mogu da verujem..."  Smile  Smile  Smile !!!


Sta da Vam kazem ljudi, naleteo sam igrom (alkoholisanog) slicaja na devojku svog zivota. Za nju bi bre i u vatru skocio. Na prvom solo vidjenju sam skontao da je ista ja. Bukvalno vidim svoju licnost (odlucnost, razmisljanje, komentari, ~ stil zivota muzika,... ma sve) u njoj.


E ... sada ti L-U-D-A-K vidi kako i gde ces da trazis devojku. Moja prica ti je jedna u 1 000 000.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 733
MA jebes exit ja kad je bio nisam mogao da spavam
IP sačuvana
social share
Ja biti veoma pismen?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat: SerbianFighter
1.
Citat
isla sam na godisnji u Beograd?!icon_smile.gif gde sam dozivela veliko razocarenje u ljubavi,

Nemoj i ti molim te....... nije valjda?


I ja, ali ne zalim, dok je trajalo bilo je jako lepo, posle je bilo malo tesko ali proslo je, zivot ide dalje... sad mi je super... i trudim se da tako i ostane...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
VADA FAK!
Posto nas ima jos ovde na forumu sa slicnim problemom, hoce neko da se nadjemo za srpsku novu da do iznemoglosti unistavamo jetru?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ja sam kao nesto planirala da dodjem za srpsku do bgd,ali videcemo, ne pitam se samo ja... ako se dogovorite javite pa mozda i dodjemo...
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:24:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.