Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dva mladića ubijena u Niškoj banji  (Pročitano 2601 puta)
11. Sep 2006, 13:15:40
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Dva mladića ubijena su iz vatrenog oružja u Niškoj banji, saopštila je niška policija.

Sinoć nešto pre ponoći, prema policijskom saopštenju, došlo je do sukoba u kojem je upotrebljeno vatreno oružje.

Ubijeni su Miljan M. [26] iz naselja Nikola Tesla kod Niša i Saša M. [24] iz Niša. Policija nije saopštila da li su mladići ubijeni u međusobnom sukobu, ili u sukobu sa drugim osobama.

Uviđaj su izvršili istražni sudija Okružnog suda u Nišu, zamenik Okružnog javnog tužioca i službenici Policijske uprave u Nišu


Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Mut­ni po­slo­vi
po­te­gli oro­ze

M. RI­STO­VIĆ, 12. septembar 2006

U VA­TRE­NOM ob­ra­ču­nu u Uli­ci ca­ri­ce Te­o­do­re u Ni­škoj Ba­nji, ka­da su u ne­de­lju pred po­noć ubi­je­ni Mi­ljan Milj­ko­vić (26) iz na­se­lja "Ni­ko­la Te­sla" i Sa­ša Mar­ti­no­vić (24) iz Ni­ša, uče­stvo­va­lo je vi­še li­ca. Na­čel­nik Kri­mi­na­li­stič­ke po­li­ci­je Po­li­cij­ske upra­ve u Ni­šu, pot­pu­kov­nik Dra­gan Bra­dić, na­vo­di da su svi uče­sni­ci iden­ti­fi­ko­va­ni, i da se uve­li­ko ra­di na ra­sve­tlja­va­nju ovog za­mr­še­nog tra­gič­nog do­ga­đa­ja.
U ni­škoj po­li­ci­ji su po­tvr­di­li i da su pri­ve­li jed­nu oso­bu, ko­ja je po­sle 48 sa­ti po­li­cij­skog pri­tvo­ra pu­šte­na na slo­bo­du. Utvr­đu­je se i mo­tiv pret­po­noć­nog su­ko­ba, ko­ji je uz­ne­mi­rio me­šta­ne Ni­ške Ba­nje, pri kra­ju let­nje tu­ri­stič­ke se­zo­ne.
- Svi ak­te­ri ovog ob­ra­ču­na su se po­zna­va­li od ra­ni­je, ali ni­je po­zna­to u ka­kvim su od­no­si­ma bi­li u po­sled­nje vre­me - is­ti­če pot­pu­kov­nik Bra­dić.
U ne­do­stat­ku zva­nič­nih in­for­ma­ci­ja, na­ga­đa se mo­gu­ći sce­na­rio ovog su­ko­ba. Po sve­mu su­de­ći, u ne­de­lju oko 23 sa­ta, pred dvo­ri­šte i po­ro­dič­nu ku­ću B. N. (23) u Uli­ci ca­ri­ce Te­o­do­re do­šao je auto­mo­bil "opel ome­ga", u ko­jem su bi­la tri mla­di­ća.
Tu ih je do­če­ka­la gru­pa "do­ma­ćih" mo­ma­ka. Usle­dio je kra­ći raz­go­vor, a po­tom je iz­bi­la i sva­đa da bi ubr­zo hi­ci iz va­tre­nog oruž­ja po­če­li da pra­šte na sve stra­ne. Pre­ma ka­zi­va­nju me­šta­na Ni­ške Ba­nje, že­sto­ka palj­ba iz­me­đu mla­di­ća tra­ja­la je ne­ko­li­ko mi­nu­ta. Ču­li su se i kri­ci, a na me­stu ob­ra­ču­na osta­li su vi­dlji­vi tra­go­vi kr­vi.
Mi­ljan Milj­ko­vić smrt­no je stra­dao na li­cu me­sta, dok je Sa­ša Mar­ti­no­vić bio te­ško ra­njen, a po­tom je pre­mi­nuo na Hi­rur­škoj kli­ni­ci u Ni­šu. Nje­ga je pret­hod­no do Za­vo­da za hit­nu me­di­cin­sku po­moć u iz­re­še­ta­nom auto­mo­bi­lu do­ve­zao mla­dić, ko­ji je bi­oi za­dr­žan u ni­škoj po­li­ci­ji, ali je po­tom utvr­đe­no da ni­je bio ak­ter su­ko­ba.
Ni­ška po­li­ci­ja, pre­ma ne­zva­nič­nim sa­zna­nji­ma, tra­ga za tro­ji­com pre­ži­ve­lih uče­sni­ka ob­ra­ču­na u Ni­škoj Ba­nji. Me­đu nji­ma i za B. N., is­pred či­je ku­će je pro­li­ve­na krv. Pro­tiv nje­ga je u ni­škoj Pa­la­ti prav­de u to­ku kri­vič­ni po­stu­pak zbog pljač­ke ho­te­la "Ozren" u Ni­škoj ba­nji sep­tem­bra pro­šle go­di­ne, ka­da je sa paj­ta­šem od­neo oko 600.000 di­na­ra.
Hi­tac ko­ji su raz­boj­ni­ci sa "fan­tom­ka­ma" u bek­stvu is­pa­li­li na jed­nog po­li­caj­ca po­zor­ni­ka, ko­ji je po­tr­čao za nji­ma, pro­bio je nje­go­vu jak­nu ali ni­je za­ka­čio te­lo. Ubi­je­ni Mi­ljan Milj­ko­vić bio je u bek­stvu zbog raz­boj­ni­štva. Dru­ga žr­tva, Sa­ša Mar­ti­no­vić je ta­ko­đe bio po­znat or­ga­ni­ma go­nje­nja zbog raz­boj­ni­štva.
U Po­li­cij­skoj upra­vi u Ni­šu ju­če su sa­op­šti­li da mla­dić, ko­ji je u po­ne­de­ljak po­sle po­no­ći za­te­čen is­pred ni­ške Hit­ne po­mo­ći u be­sve­snom sta­nju, sa po­lo­mlje­nom vi­li­com, ni­je uče­snik su­ko­ba. Ka­ko su is­ta­kli, mla­dić je iden­ti­fi­ko­van i po­zna­te su okol­no­sti pod ko­ji­ma je po­vre­đen, ali no­vi­na­ri­ma ni­su pre­do­če­ni kon­kret­ni po­da­ci.



STRAH
Me­šta­ni Ni­ške Ba­nje to­li­ko su bi­li pre­pla­še­ni puc­nja­vom da ce­le no­ći ni­su sme­li da pro­vi­re iz svo­jih ku­ća.
Po­je­di­ni sta­na­ri okol­nih ku­ća su po­sle puc­nja­ve te­le­fo­nom po­zva­li po­li­ci­ju i hit­nu po­moć, či­je su eki­pe br­zo sti­gle na me­sto tra­gič­nog do­ga­đa­ja.

RA­ČU­NI
KA­KO se pret­po­sta­vlja da su se mla­di­ći u Ni­škoj Ba­nji su­ko­bi­li zbog ne­ra­šči­šće­nih ra­ču­na iz sum­nji­vih po­slo­va, ni­ška po­li­ci­ja pro­ve­ra­va da li je "oba­rač" po­te­gla sva­đa oko po­de­le nov­ca od dro­ge ili ne­kog dru­gog ne­le­gal­nog "bi­zni­sa".


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
MAFIJAŠKI OBRAČUN!
Nišlije Miljan Miljković i Saša Martinović, koji su bili poznati policiji zbog pljački, ubijeni u pucnjavi u centru Niške Banje

NIŠ - Miljan Miljković (26) i Saša Martinović, obojica iz Niša, ubijeni su u nedelju uveče u ulici Carice Teodore u Niškoj Banji. Dvojica Nišlija stradala su u vatrenom obračunu dveju grupa koje pripadaju niškom kriminalnom miljeu. Kako Kurir saznaje od izvora u policiji, juče u toku dana uhapšena je jedna osoba osumnjičena da je učestvovala u ovoj sačekuši, a u toku je potraga za još trojicom osumnjičenih, uključujući i Bojana Nikolića iz Niške Banje, ispred čije se kuće dogodilo dvostruko ubistvo.

Protiv Nikolića se trenutno vodi krivični postupak zbog pljačke hotela "Ozren" u Niškoj Banji septembra prošle godine, a poginuli Miljković bio je u bekstvu zbog razbojništva. Saša Martinović je takođe osuđivan zbog razbojništva. Prema nepotvrđenim informacijama, do sukoba je došlo između četvorice, sa jedne, i dvojice momaka, sa druge strane, a Miljković i Martinović su pripadali suprotstavljenim grupama.

Poginuli Miljković vodio se na adresi Vrežinska 2 u naselju Nikola Tesla. Međutim, tamo nije živeo. Njegova rodbina za vest o pogibiji saznala je od novinara.
- Juče smo klali svinju, evo sada topimo mast. Nismo čuli ništa o tome da nam je unuk stradao. Možda to nije on - kaže Miljkovićeva baba Vukosava Jocić.

Miljanov deda Vukašin kaže da njegov unuk mesecima nije dolazio kući.
- Stalno je menjao mesto boravka i svačim se bavio. Roditelji su mu razvedeni, a njegova majka živi sa nama. Vrlo je verovatno da je poginuo, ali čekaćemo da nam to potvrdi policija - dodaje Vukašin.

Saša Martinović je s višestrukim povredama dovezen do Zavoda za hitnu medicinsku pomoć. Vozilo "opel omega" u kojem je bio bilo je potpuno izrešetano. Posle ukazane prve pomoći upućen je na Hiruršku kliniku, gde je umro oko četiri sata ujutro.
- Pacijent je primljen noćas sa višestrukim ranama tela, glave i vrata nanetih vatrenim oružjem. Urađena je reanimacija, ali je on preminuo u toku hirurške intervencije - kaže dr Veroljub Pejčić, direktor Hirurške klinike u Nišu.

Sonja Nikolić, Sašina sestra, kaže da nije znala mnogo o poslovima svoga brata.
- On je vrlo retko bio kod kuće, nismo znali gde ide. Te večeri je takođe izašao ne govoreći gde ide. Oko tri ujutro nam je jedan prijatelj saopštio da je poginuo - kaže Nikolićeva.

Ko je treća žrtva?

Maja Stojanović, šef smene u Zavodu za hitnu medicinsku pomoć, kaže da je u njihovoj ustanovi zbrinuta još jedna osoba.
- Ispred ulaza u odeljenje pedijatrije Zavoda za hitnu medicinsku pomoć pronašli smo mladića u besvesnom stanju, kojeg je neko tu ostavio. Odatle je prebačen na Neurohiruršku kliniku - kaže doktorka Stojanović.
Dežurni neurohirurg dr Ivica Stefanović kaže da je pacijent i dalje u komi, te da ima prelom donje vilice, a postoji pretpostavka da mu je povređen i mozak. Policija još nema informacija o tome da li je ovaj mladić stradao u Niškoj Banji, jer još nije utvrđen njegov identitet.


Izvor: Kurir / (SINA)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Krvavi obračun šestorice mladića

NIŠ - Niška policija juče je potvrdila da je u vatrenom obračunu u Ulici carice Teodrore u Niškoj Banji, u kome su 10. septembra pola časa pre ponoći ubijeni Miljan Miljković (26) iz naselja Nikola Tesla i Saša Martinović (24) iz Niša, učestvovalo više osoba za kojima se intenzivno traga.

Potpukovnik Dragan Bradić, načelnik niške kriminalističke policije, naveo je da je mladić, koji je teško ranjenog Martinovića u izrešetanom automobilu dovezao do Hitne pomoći, bio zadržan, ali je ubrzo pušten jer nije bio učesnik u obračunu. Policija je utvrdila da su u pucnjavi korišćeni samo pištolji.

Bradić je potvrdio da su dvojica ubijenih mladića imali kriminalnu prošlost i da su bili hapšeni. Nezvanično saznajemo da su se na mestu obračuna, koji se zbio ispred kuće B. N. (23), jednog od dvojice osumnjičenih za prošlogodišnju pljačku hotela „Ozren“ u Niškoj Banji, našla šestorica mladića. Miljković i Martinović su, prema prvim naznakama, bili iz suprotstavljenih tabora. Policija je saopštila da teško povređeni mladić koji je iste noći ostavljen pred vratima Hitne pomoći nije u vezi sa ovim događajem. Kako „Blic“ saznaje, reč je o Dejanu S. iz Niša koji je ima prelom vilice i nalazi se u komi.

B. J.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.