Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opera Browser za symbian telefone [registracija]  (Pročitano 4285 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 87
Zastava Valjevo
mob
Samsung S4 mini duos
Ne znam sta se desava,instalirao sam operu sa zvanicnog sajta i registrovao je po uputstvu medjutim trial mi se smanjio sa 14 na 7 dana.Ja sam se nadao  da ce opera da bude registrovana!!!Od instalacije je proslo 6 dana i sada imam samo 1 dan trial.Kakvo je vase iskustvo?Imam N6600
IP sačuvana
social share
350 grama sa sirom i jogurt. Smile
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nista, u tom slucaju cu ubaciti sutra ili nocas full 6.2 na download, imam registrovan sis ... ima oko 1mb...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa Darko, zar ti nemas vec registrovanu 6.2? Ti si je dao meni i meni radi super.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Meni se pojavio slican problem skinula sam najnoviju operu sa operinog sajta (znaci verziju 6.2) i pokusala sam sa ovim vasim crkackom ali umesto da bude registrovana pojavilo mi se da je trial perio isteko tj tih 14 dana isteklo i da je odmah registrujem! obrisala sam operu ponovo pokusala ali ista stvar se desava!ok...skinula sam onu verziju opere vec crackovanu koju je sf postavio i njoj nista nefali samo jedna stvar to nije 6.2!znam kako 6.2 izgleda jer sam je imala na svom telefonu, a ovo sto je sf  postavio verzija 6.1(ide se u options pa u tools pa u about opera i lepo pise 6.10) a i 6.2 ima mnogo lepsi dizajn nazalost nigde nemogu da nadjem krackovanu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma cuti i budi sretna sto imas vilo kakvu opreu. Da znas samo koliko sam se ja mucio dok sam nasao bilo kakvu i bio bih presrecan da mi je neko dao i verziju 0.0 samo registrovanu.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Imam mmc 6.2 verziju, ali to je ... mucenje.. a ovo sasvim ok radi posao.. kad naleti neka nova postavicu
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
Citat: Bad Habbit
Ma cuti i budi sretna sto imas vilo kakvu opreu. Da znas samo koliko sam se ja mucio dok sam nasao bilo kakvu i bio bih presrecan da mi je neko dao i verziju 0.0 samo registrovanu.


ok srecna sam ja...ali ovu ovde crackovanu sam imala i od pre skinula sam je sa terracro.com ..i mislila sam da je ova 6.2...ali dobro nema ni veze Smiley zasad je ok...sf kad nadjes nesto bolje ti postavi poz!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 87
Zastava Valjevo
mob
Samsung S4 mini duos
@ Bad Habbit

Jeste,imam verziju 6.2 koja je krekovana i koju sam tebi poslao,medjutim to nije prava 6.2 nego zbudzena 6.2 koja je 1400 kb kad se raspakuje(ja je instaliram na karticu)+860 kb koji zauzmu memoriju telefona koji su ustvari opera 6.1 dobijena uz telefon.Izgleda da za sada nema nista bolje!!!Okacicu je na bureku ako budete zeleli!!!!
IP sačuvana
social share
350 grama sa sirom i jogurt. Smile
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 87
Zastava Valjevo
mob
Samsung S4 mini duos
@ manchy

Upravo sam napisao post o tome da ta krekovana verzija 6.2 ustvari nije 6.2 nego 6.1 zbudzena i teska 2,2 mb.To je zasad jedina verzija koja radi a da je krekovana.Godinu dana sam koristio Doris Browser i njim sam prezadovoljan
IP sačuvana
social share
350 grama sa sirom i jogurt. Smile
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa pazi.. imam ja 6.2. skidanu sa mmc ako to kome treba... al to je zaista poveliko.
A stvarno mi nije jasno sta filozofirate da fali 6.1 ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: brovser telefone

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.