Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vendi opet palaca jezikom ~ Prividjaju joj se vradzbine  (Pročitano 1848 puta)
07. Sep 2006, 22:58:19
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Estradni rat! Zbog ove izjave u emisiji "Kristal kafe", Zlata Petrović tužila Vendi i kaže: "Dosta me je ta jadnica pljuvala"!


VENDI: ZNAM JEDNOG DEČKA KOJI JE UMRO OD VRADŽBINA ZLATE PETROVIĆ


Glavni svedok na suđenju biće Mirko Kodić koga je Vukelićka pomenula kao žrtvu Zlatine crne magije!



Prošlog utorka, u emisiji "Kristal kafe" koja se emituje na televiziji "Košava", folk pevačica Vesna Vukelić Vendi iznela je niz teških optužbi na račun svoje koleginice Zlate Petrović.
"Zlata se bavi vradžbinama, a ja sam to na neki način demaskirala", započela je svoje izlaganje Vendi i nastavila: "Posledice tih vradžbina su se videle, ali mislim da je Mirko Kodić kompetentniji da priča o tome, jer se jedva izlečio od toga, kao i neke osobe koje više nisu među živima. Ja nisam upoznala u ženu, ali kao što sam rekla, videla sam posledice. Znam jednog dečka koji je umro od njenih vradžbina. Stojim iza svojih reči i imam čvrste argumente".
Kada smo pozvali Zlatu Petrović da nam kaže o čemu se zapravo radi, bila je vidno ljuta i uzbuđena: "Nikada nisam upoznala tu ženu iako me ona već skoro deset godina proziva putem medija! U početku nisam obraćala pažnju na nju jer sam mislila da jedna takva žena nema šta drugo da radi već da preko pljuvanja mog imena pravi sebi reklamu, ali sada je dosta. Uz podršku svoje familije iste noći sam snimila reprizu emisije, kao dokaz, i odmah ujutru otišla na sud da podnesem tužbu. Glavni inicijator je bio moj sin koji ima 22 godine i koji nije mogao više to da sluša! Ne treba mi da se vučem po sudovima, ali neka sud kaže poslednju reč i neka otkrije koga sam to ubila. Strašno!"
Na naše pitanje da li je Mirko Kodić uistinu bio žrtva njenih navodnih bajanja, Zlata je samouvereno naglasila da će glavni svedok na sudu biti upravo Kodić, jer je on njen veliki prijatelj.
Međutim, stvari nisu baš tako jednostavne jer je gospodin Kodić na naš poziv da prokomentariše svoje mesto između dve vatre ljutito odgovorio: "Kao prvo, i Zlata i Vendi su mi drage i dobre prijateljice, i neću ništa da komentarišem", a kada smo ga pitali da li će biti glavni svedok na sudu, kratko je odbrusio: "Molim! O čemu to pričate! Ko vam je to rekao? Ponavljam, neću da se moje ime pominje u ovom slučaju!"
Iznenadila nas je njegova rezervisanost te smo pozvali Vendi da nam pojasni svoje izjave i objasni zbog čega se Kodić povlači iz cele priče.
"Naravno da ne želi to da komentariše, jer se jedva izvukao iz svega! Pa, on je pod dejstvom magije napao svoju trudnu ženu", samouvereno tvrdi Vendi. "Čvrsto stojim iza svega što sam u emisija izjavila, i ne samo da ću to reći na sudu, već će to doći i do policije. Poznajem momka kome je rečeno da će umreti, a ja sam bila očevidac kada mu je to žena potvrdila, ali on nije verovao. Slučajno je ubijen, jer nije mogla da mu se skine crna magija. Od te žene preti zlo, ona je jedna velika štetočina, koja mora da se demaskira. Uvek govorim jezikom istine. To što ona mora da leči svoje komplekse i što baca čini za poslovne uspehe je ništa naspram zla koje seje, ali poručujem da ću je nokautirati! Otkriću sva njena zlodela, ma čvarke ću iz nje cediti na sudu!"
Dok ova priča ne dobije svoj epilog, pitamo se da li će kompletna estrada početi da nosi amajlije kao zaštitu od bajanja i vračanja među kolegama.


Izvor: Svet
« Poslednja izmena: 08. Sep 2006, 13:04:33 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
LG 4X HD
 Smile Smile  kakva faca


    :srbija:  Vendi za predsednika  :srbija:

Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
ta zena je psihicki bolesnik...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
LG 4X HD
definitivno jeste.
ali ne postoji ni jedna humoristichka serija koja moze da se meri  sa njenim televizijskim nastupima.
Umalo ne poginuh od smeha par puta kada sam je gledao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
jbg, nepismen sam, jel' ima neko da mi preprica fabulu radnje ovog teksta?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Vendi je umisljena da je smart girl... A peva pracnuo se sarancic i sl... Uzas,mada i ona popisulja Zlata nije bolja... Sto bi rekao moj stari:"Ciganska posla"
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
jbg, nepismen sam, jel' ima neko da mi preprica fabulu radnje ovog teksta?

nema.. vrati se kad naucis sva slova...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.