Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Oceni me ~ Predstavite svoj rad

 

Dobrodosli, ovo je forum u kome mozete postaviti neki svoj rad ako zelite cuti misljenje o njemu.

 

Napomena: Ovo nije ni forum za reklamiranje, ni za vrbovanje korisnika za svoje sajtove, ni za hvaljenje svega sto se predstavi, ovo je forum na kome mozete dobiti iz nekoliko misljenja koja cete cuti sliku o onome sto ste napravili i eventualno neki savet!

 

Svaka tema sa sadrzajem koji se kosi sa ovim jednostavnim pravilima bice prvo cenzurisana, a zatim, ako dodje do problema i obrisana.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osnovni problemi sajtova koji se objavljuju za review  (Pročitano 4053 puta)
17. Nov 2004, 04:45:43
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bi bilo lose da se u okviru jedne teme sublimiraju osnovni problemi vecine sajtova koji se objavljuju za pregled i komentar.
Podijum je vas.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
1. uglavnom su u pitanju forumi kod kojih se jedina kreativnost ogleda u izmeni vec postojece teme,  i uglavnom imaju isti ili slican sadrzaj...
2. "vlasnici" se zestoko uvrede kada im uputis bilo kakvu kritiku...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mislio sam pre svega na designerske greske, mada u dobroj meri si u pravu.
Ljudi cesto ili misle da ce otvorenim nalogom na nekom free forum, free cms provideru dati sebi pravo da se nazivaju webmasterima.

Ono sto meni licno najvise smeta i kad neko uradi sajt je sto se apsoluitno ne vodi racuna o estetici.. jednostavno jarke plave, zelene, zute boje.. to je ruzno.. roman fontovi velicine 36+ .... ubija u pojam
Niko ne uradi jasno definisan header, navigaciju... sadrzaj nabacaju sa sve sljastecim NOVO... sam sto ne pise ponovo radi bioskop.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
U pravu ste.
Jedan od osnovnih problema je taj sto retko ko (pa i ja sam imao taj problem), zna kako da podesi rezoluciju, uglavnom se desava da na sajtu postoji scroll...
Pored toga tu si i razni fontovi koji su koristeni u izradi sajta i ne vide se kada se sajt pregleda sa drugog kompa.
I naravno "tezina" slika... o ovome dosta, ko razume shvatice.

POZDRAV
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
U pravu ste.
Jedan od osnovnih problema je taj sto retko ko (pa i ja sam imao taj problem), zna kako da podesi rezoluciju, uglavnom se desava da na sajtu postoji scroll...
Pored toga tu si i razni fontovi koji su koristeni u izradi sajta i ne vide se kada se sajt pregleda sa drugog kompa.
I naravno "tezina" slika... o ovome dosta, ko razume shvatice.

POZDRAV


slazem se u potpunosti sa tobom meni je takodje veliki problem podesavanje rezolucije, a sto se tice fonta iskreno najvise koristim verdanu, takodje prikaz tabele je razlicit u zavisnosti od browser-a
« Poslednja izmena: 31. Dec 2005, 01:07:26 od white_shadow »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ja bas znam jednog takvog  Smile a da stvar bude zesca nema ni jedan sajt...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@zukyboy to sa tezinom slika ce se objasniti u PC Klinici, Image Editor, e sad dal cu ja to da pisem ili strucniji od mene a to je drug Fajter to je vec druga prica...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6103
Mene ovde ustvari samo zanima dali neko od Srba ima ovakav forum http://forum.burek.com/index.php/topic,139752.0.html
znam da ga braca Hrvati imaju zove se MSFN... Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2006, 15:07:48 od mikorist »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.