Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zatvorili Stepin Vajat!!!  (Pročitano 9233 puta)
16. Nov 2004, 18:44:37
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Finansijski inspektori u kasi popularnog lokala našli 2.000 dinara viška

"Stepin vajat", lokal u Ulici vojvode Stepe poznat po najboljim pljeskavicama u gradu, zatvoren je pre dve nedelje "zbog bakšiša". Po rečima vlasnika Milana Damčevića, u okviru kontrole fiskalnih računa finansijska inspekcija pronašla je u kasi 2.000 dinara viška, pa je zbog toga popularnom "Vajatu" zabranila rad na 15 dana.
   

Zatvorili nas zbog bakšiša

Damčević, inače vlasnik pekare "Gaga" u okviru koje se nalazi i "Stepin vajat", kaže da je u kasi zaista bilo viška, ali da je to bakšiš koji mušterije ostavljaju radnicima.

- Svaki račun se kuca, ali ljudi koji jedu kod nas, zadovoljni zbog usluge, časte zaposlene. Niko iz Uprave prihoda, niti iz Ministarstva finansija, ne može da mi kaže šta da radim sa tim bakšišom. Predlagali su mi da pored stavim kutiju za Crveni krst u koju bi mušterije ubacivale novac, ali moji ljudi ne rade u humanitarne svrhe. Radnici, njih trideset troje, na kraju radnog dana taj novac podele između sebe - priča Damčević.

Vlasnik "Vajata" kaže da je jedan od najvećih poreskih obveznika na opštini Voždovac, sa 500.000 dinara mesečnog poreza na promet. On tvrdi da su na najvećem gubitku, zbog pauze u radu, radnici i Beograđani koji redovno dolaze u Ulicu vojvode Stepe kako bi jeli u "Vajatu".

- Oko 1.000 ljudi dnevno zadovolji svoj apetit kod nas. Pošto mi već devet godina radimo bez prestanka, naši redovni gosti su zbunjeni. Svi pamte kako smo i za vreme bombardovanja radili noć i dan, sa svećama. Zato su nam gosti, koji svako veče dolaze, poručili da čekaju naše pljeskavice - priča Damčević. - Dok prodavci na pijacama ili u kineskom tržnom centru rade bez fiskalnih kasa, nas zatvaraju zbog bakšiša.
   
      

Mateus redovna mušterija

"Stepin vajat" je omiljeno mesto i mnogih javnih ličnosti. Pljeskavice iz ovog lokala jedu Goran Bregović, Mira Škorić, Ivan Zeljković, fudbaleri Zvezde i Partizana. Ipak, najčešći gost "Vajata", kako smo čuli, bio je Lotar Mateus.
- On obožava naše pljeskavice. Kad je skoro dolazio u našu zemlju, jedino što je tražio bila je pljeskavica iz "Vajata" - priča Damčević.
      
      
      
   

(Mi. M.)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
I ja volim njihove pljeskavice Smile ,stvarno je glupo da ih zatvore zbog viska od 2.000 donara,pogotovo ako je baksis u pitanju....

I eto sad sam se samo podsetila na rostilj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa samo sam ja do sad ostavio 3 puta toliko baksisa.. mislim stvarno sramota
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
zatvoren je već više od 15 dana.. pre neki dan sam ponovo bila i nisu još otvorili. uzgred, ne znam za pljeskavice, ali sve ostalo im je odlično
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
E, nisi u toku.. bila sam sinoc... ponovo rade Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nisam ni video da je ova tema postavljena. Mislim znao sam da je Stepin Vajat odlican, u stvari najbolji, mada nisam znao da je njegova popularnost bas tako velika i da premasuje granice Vozdovca i Dedinja. Tamo redovno jedem vec ko zna koliko godina, jos negde od srednje skole. Takodje sam kao i vi bio sokiran kada sam cuo da su ih zatvorili. Malo mi je laknulo kada sam saznao da ih nije zatvroila sanitarna, sto bi bacilo senku na jednu urbanu legendu, vec finansijska inspekcija i to zbog glupog baksisa. Kada sam pitao kada ce da otvaraju ponovo, rekli su za 7 dana, tako da ako su poceli da radom, to je mnogo lepa vest. Inace, zaboravili su jednog od stalnih gostiju, a to je Zoran Cvijanovic. Takodje za one koji mozda ne znaju, sve sto zelite mozete naruciti i telefonom, sto recimo aj radim, tako da onda samo dodjem i pokupim sta mi treba, ne cekam da bude gotovo. Telefon je 011/460-564. Long live VAJAT.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.