Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:03:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskustvo sa prodajom Kirby-a  (Pročitano 24618 puta)
05. Sep 2006, 19:06:19
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moj muz je konkurisao na  oglas za posao, ispostavilo se da se radi o prodaji  "Kirby" usisivaca.
Bio je na razgovoru, sutra treba da ide na trodnevnu obuku, a od nedelje da pocne da radi.
Receno mu je da probni rad traje 30 dana i da za to dobija fixnu platu od 22000 din., a ako nesto proda i % od toga.
Ima li neko iskustva sa ovim, bojimo se da ga prevare za platu, da li se potpisuje neki ugovor ?
Molimo vas da nam javite ako neko ima iskustva sa ovim i to sto pre, da ne bi dzaba isao. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Alcatel One Touch
imam ja neka "indirektna iskustva":naime,pre par godina,moj kum se kao lozio na to...ciganski posao,para malo,%=0... pa ko jos danas ima 2.000- 3.000e za usisivac?a ja sam jednom prisustvovao prezentaciji "kirby" proizvoda,i kad se covek predstavio kao antonio palermo,(bilo ih je dvoje,muskarac i zena),pukao sam od smeha,tako da su me "zainteresovani"kupci izbacili napolje..nek trazi nesto ozbiljnije.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ja nemam iskustva sa Kirbijem ali znam par ljudi koji rade za njih. Posao definitivno nije za svakoga. Oduzima mnogo vremena - obavezni su da odrze 8 prezentacija svaki dan, ukljucujuci i subotu, treba nesto pricati non-stop i najteze od svega treba ubediti ljude da  kupe aparat (za koji mislim da je dobar, ali ...) koji kosta duplo vise nego sto vredi. Kako placaju ljude, ne znam, ali ako ti je muz tip coveka kojem bi takav posao odgovarao i ako nema nista pametnije da radi, neka proba. jedan od ljudi koje znam je sasvim zadovoljan i radi to oko 5 god. Drugog znam vrlo povrsno i nisam ga pitao kako mu je na poslu.

@drogance
Antonio Palermo?  Smile  Smile  Ova dvojica sto ih znam se predstavljaju kao Marko i Voja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 326
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To je fiksna plata koja je ipak uslovljena time da moras da prodas nekoliki Kirbija, zavisi koliko oni odrede, na primer 4 u toku meseca. Nase trziste je vec zasiceno sa tim, vise to niko ne kupuje, a poenta te obuke je marketing, uz obecanjke fiksne plate, oni dovode masu ljudi na obuke, gde im prezentiraju proizvod Kirbi, i to sad ima prvenstveno zadatak da u toj obuci oni reklamiraju Kirbi.Ako ces da pustis muza, moze to i da mu bude zanimljivo, taj Kirbi je kao neka igracka za lude bogatase.Sa njim moras da cistis isto kao i sa obicnim sredsvima za ciscenje, na isti vremenski razmak, na primer, ako danas izvuces svu prasinu iz tepiha sa Kirbijem, ti ponovo moras sutra ili prekosutra da cistis, tako da ti je svejedno da li je to Kirbi ili usisivac.S tim sto Kirbi isisa sve sti mozes da zamislis, mikroskopski sitnu prasinu, kao da je izmisljan za one koji boluju od astme.To uopste nije ni zdravo, na primer, da se dete odgaja u takvim uslovima gde se sve cisti da bude sterilno, jer nece imati odbrambeni, imuni sistem, i onda ce od malo neke prasinice da se zarazi.A kosta 15 000 evra.
« Poslednja izmena: 07. Sep 2006, 20:39:47 od luckastalutkica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Alcatel One Touch
@petardo,(xa,xa,sorry)ta prezentacija je bila pre dosta godina,"kirby"je bio tek u "povoju"... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Licni tekst

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N-73
@luckastalutkica
kirby 15000??? Smile Smile Smile     oko 5
IP sačuvana
social share



Eric Cartmen: I would never let woman kick my ass, if she tries anything I'd be like:"Hey, you get your bitch ass back in the kitchen and make me some pie".
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
Kirby je nekad bio 5000dm, sad je 1300-2000 eura zavisno od uslova placanja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Ima da ga sibnu u neku vukojebinu kombijem i da ostane tamo dva dana... Moja drugarica probala,cista navlakusa. Ne izdrzis mesec dana nema nista od kesa... Prosto...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam valjao Kirby jedno mesec i po dana, i prodao sam ih osam. Morao sam da odem jer, pa, van leader sa kojim sam radio je gej, i nabacivao mi se. Sad, ja nisam od agresivaca koji ce takve da puknu po faci, verujem u ljudska prava i sve, ali bilo mi je veoma neprijatno. Imao sam obuku od 5 dana, 12.000 platu. a prica se desavala pre 4 godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 13241
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Sony 
Moja rodjaka je radila 6 meseci.Firma je bila negde u Zemunu kod ekonomske skole,tako da obrati paznju.
Naravno kao sto rekose ljudi prethodno, uzasan,tezak posao.Ne toliko fizicki,tesko je zaraditi neku paru tamo.Treba prodati to cudo koje kosta, u zavisnosti od dodataka 1500-2000 eura.Naravno sva prica oko procenata pada u vodu,jedino sto cete zaraditi je fiksna plata,koja iznosi oko 5000,6000 hiljada,a sav onaj dodatak od prodaje nikada necete dobiti.Ili vas oni najure,satro niste dovoljno dobri,ne prodajete,ili odete sami posle par meseci.Tako je bilo u toj firmi,a cujem da je tako i u ostalim.Rodjaci mojoj su ostali duzni 400 eura....
IP sačuvana
social share


Sreca ne postoji u zivotu... postoje samo momenti srece        just strawberry                   Gde volite da letujete/zimujete,putujete uopste?...posetite novi pod forum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:03:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.