Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji program...  (Pročitano 15681 puta)
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Znam, žalosno je to. Ali opet kod nas je sad u zadnje vrijeme da kad se neko ženi/udaje da ga pitaš:"A kad će krstitke." Jedan moj dobar prijatelj se preklane oženio i isti dan krstio sina. Mislim bolje i to nego abortus, ali neka ljudi pripaze malo, ima tih pomagala koliko ti srce želi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Jeste istina ponekad zna da boli ali sta mi mozemo tu da ucinimo osimm da to, neko mirno neko ne, posmatramo !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Mudro rečeno. Nego sve mi se čini da smo i ovdje podosta skrenuli s teme. Možda bi ovu diskusiju mogli prebaciti na PROBLEME U DRUŠTVU.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Slažem se ali ne znam da li pristaju ostale kolege da se i naše proučavanje asistentkinje i drugih uzoraka prebaci negde drugde !???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
S obzirom da je ovo nas "program" koji primenjuju stuke, tu smo negde jos uvek na samoj temi.
Video sam slucaj III srednje da se zeni sa 2 god mladjom saputnicom. Jedan kraci izlet na jednoj loooooooooodoj zuraji i ... "nasilno" razmenise prstenje.


Predlog da se otvori tema u "Problemi u drustvu" nece biti losa. Poklonite se i pocnite. Ja sam za vama.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Pazite tek ovo:
Moja drugarica koja ide u I ginmazija (doduše jednu je godinu opičila) pre neki dan se verila. Ono što je glavno, a što dovoljno govori o ozbiljnosti celog poduhvata. VERILA SE u DŽINSU. Ona je još dete.
A scena zaruka- blaga melodrama. Ona stoji ukočena, on joj stavlja prsten, roditelji se smeše kao da im je vešalica u ustima. Slike nam je dala kad je došla u razred da nas zove na svadbu.
Još se uvek nadam da ću se probuditi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Hej, pa šta se čudite?

Ranije je to bila normalna pojava:) Da žena rodi maloletna:) Pogledajte sve one "mlade babe", imaju unučuće u 40-toji pedesetoj:))

Inače, u mom komšiluku jedna devojka se udala sa 18 a jedan lik se oženio sa 17 godina (obe svadbe su bile prošle godina:))
Eno ih sada guraju svoju decu u kolicima:)
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Zato je i palo venčanje. Zbog deteta. Sada cela škola gleda u pasulj (pošto kod nas to nije praksa, za razliku od poljoprivredne), da li je ona trudna.
Zašto ljudi sebi upropaštavaju život, kada postoje abortusi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ja se ne zenim jos ... nece mene to cudo od braka videti jos jedno 3-4-5 godina. Lepo da se ja izivim (a i ona) pa cemo onda lepo da pravimo decu. Polako, nigde se ja ne zurim. Neka i budem cale u 30 godini ali ne dam svoj zivot da mi se upropasti.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Citat: Puky
S obzirom da je ovo nas "program" koji primenjuju stuke, tu smo negde jos uvek na samoj temi.
Video sam slucaj III srednje da se zeni sa 2 god mladjom saputnicom. Jedan kraci izlet na jednoj loooooooooodoj zuraji i ... "nasilno" razmenise prstenje.


Predlog da se otvori tema u "Problemi u drustvu" nece biti losa. Poklonite se i pocnite. Ja sam za vama.



E pa obzirom da si najveća tepsija među nama, red bi bio da ti otvoriš i počneš. Važno je da netko na početku stavi naglasak na jedan određeni problem, a mi ostali ćemo se već pobrinuti da skrenemo i tu temu u tko zna koje vode. Budući da nisam sudjelovao u priči o asistentkinji, red je da netko drugi izabere hoće li naglasak ostati na njoj ili na maloljetničkim brakovima i trudnoćama, abortusu, kontracepciji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.