Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moze li emisija anonimca stici na domacu TV stanicu?  (Pročitano 1825 puta)
31. Avg 2006, 22:05:12
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Upravo skupljamo ekipu entuzijasta sa namerom da napravimo pilot humoristicku epizodu. Zanr je parodija, nabijeno zdravim domacim humorom i sarkazmom.  Ukoliko pilot bude bio uspesan, projekat bi trebao da izraste u serijal.

1. Mene zanima koliko je uopste realna nasa zelja da neka jaca TV stanica pusti u program nesto ovakvog tipa, sto je novo i od nepoznatih autora? (naravno pod pretpostavkom da je pilot zanimljiv i kvalitetno uradjen)
I naravno da od toga imamo finansijsku korist i sredstava za snimanje sledecih epizoda
2. Da li od serijala uopste moze da se zivi, i koliko se isplati raditi tako nesto?
3. Kako se u stvari finansira produkcija za tv,  na primer 'emotion',  da li procentom od reklama, ili nesto drugo?

Nekima cu verovatno delovati naivno, tako je uvek kad se upusta u nove stvari.
Hvala na odgovorima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
Pravo da ti kažem šanse su relativne. Možete napraviti pilot, ali sumnjam da će biti prihvaćen od bilo koje televizije (tipa Pink ili RTS). . . Mada, na lokalnim imate neke šanse. Kažem na lokalnim, jer i ja upravo završavam jednu takvu emisiju gde su svi puni elana i spremni da se za dž podsmevaju domaćim emisijama i političarima. Ali nema se para ni za ozbiljne emisije i serije, a kamoli za tako nešto. Mi smo se, naime koncetrisali na jednu lokalnu televiziju gde možemo proći. A na veće, ne možemo ni da pomišljamo.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Pravo da ti kažem šanse su relativne. Možete napraviti pilot, ali sumnjam da će biti prihvaćen od bilo koje televizije (tipa Pink ili RTS). . . Mada, na lokalnim imate neke šanse. Kažem na lokalnim, jer i ja upravo završavam jednu takvu emisiju gde su svi puni elana i spremni da se za dž podsmevaju domaćim emisijama i političarima. Ali nema se para ni za ozbiljne emisije i serije, a kamoli za tako nešto. Mi smo se, naime koncetrisali na jednu lokalnu televiziju gde možemo proći. A na veće, ne možemo ni da pomišljamo.



Nesto tako i mi mislimo da radimo, parodija na domacu scenu, totalna sprdnja. Ali bez otrcanog humora tipa "Dezinformator". 
To sa lokalnim stanicama mi u startu mirise na propast, natezanja oko placanja i ostalo.  A imamo neka sredstava za ulaganje, bice dosta kvalitetno.
Sa kakvim ambicijama vi radite projekat?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
Pazi ako hoćeš da ti stanica plati za pilot, onda moraš pravo kod njih da odeš i ponudiš im scenario. Pa ako ti kažu da prvo to snimiš i da im daš, onda tako uradite. Znači imaš dva načina.

Mi pre svega ovo radimo iz zezanja. To bi bila neka mešavina "Indexovci sreću Monty Paytona", recimo. Snimili smo nekih 85 % (nas četvorica i jedna riba) i još nam ostaje da snimimo ostatak, tako da ćemo tokom septembra imati premijeru na jednoj lokalnoj televiziji u jednom gradiću. Ali to više radimo zbog zezanja nego zbog plaćanja ili bilo čega. I pravo da ti kažem, ovo izgleda odlično, komično i smešnije nego da su bilo kakve pare bile umešane u projekat. . .
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 387
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Pazi ako hoćeš da ti stanica plati za pilot, onda moraš pravo kod njih da odeš i ponudiš im scenario. Pa ako ti kažu da prvo to snimiš i da im daš, onda tako uradite. Znači imaš dva načina.

Mi pre svega ovo radimo iz zezanja. To bi bila neka mešavina "Indexovci sreću Monty Paytona", recimo. Snimili smo nekih 85 % (nas četvorica i jedna riba) i još nam ostaje da snimimo ostatak, tako da ćemo tokom septembra imati premijeru na jednoj lokalnoj televiziji u jednom gradiću. Ali to više radimo zbog zezanja nego zbog plaćanja ili bilo čega. I pravo da ti kažem, ovo izgleda odlično, komično i smešnije nego da su bilo kakve pare bile umešane u projekat. . .


Ma kakvi, nismo mislili prvo da prodamo pa onda da radimo.  Nego bas kao vi, jedno zezanje i rad iz ljubavi,  a jos ako bude na TV-u ima cela rodbina da nas gleda Smiley  Kad citam sta pises, zvucis kao ja kad smo poceli da tom idejom.
Ali se svi potajno nadamo da taj nas rad jednog dana bude pusten na nekoj boljoj tv stanici i da cemo moci da nastavimo da radimo na tome.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
Ova ideja je nastala još pre par godina, pa sam ja slučajno predprošle nedelje pronašao taj scenario i za par dana ga izmenio. Onda nam je tri dana trebalo da snimimo više od polovinu "filma". I sad ostaju još neke sitnice i to je to. Znam za tu nadu, i ja se potajno nadam da ću moći da snimim neki novogodišnji specijal ili takno nešto, ali. . . videćemo. Ne znam ni ovo koliko će biti dozvoljeno zbog crnohumornih i okrutnih viceva i podjebavanja političara. . . Sve u svemu, zadovoljan sam dosadašnjim materijalom.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
SonyEricsson P990
Mi smo nesto slicno uradili na nasoj lokalnoj televiziji i evo za koji dan nam je 18. emisija.  Smile Emisija nam je nesto tipa Nadrealista...
Iskreno, nema tu para ako se ne ubaci na neku jacu televiziju pa sponzori ovo-ono...

Imamo i amaterski web sajt (kad se niko od nas ne razume u web dizajn  Smile), ne znam smem li da stavim adresu...
IP sačuvana
social share
-Kyle: Wow! That's a lot of seamen, Cartman.
-Cartman: Yeah, I bought all that I could at this bank, and then I got the rest from this guy Ralph in an alley.
-Stan: That's cool.
-Cartman: Yeah, and the sweet thing is, the stupid asshole didn't even charge me money for it. He just made me close my eyes and suck on a hose.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia E72
Pa pošalji mi na pm. . .
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma posalji nam svima da vidimo, sta sad ...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.