Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:59:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najbolji drug - gej???  (Pročitano 20724 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Ljudi sto ste tako homofobicni? To je bolest,peder je bolestan covek i . Ako ti je to dobar drug,ne treba da ga ostavljas sada kada je bolestan. Probaj da mu pomognes da se izleci... Homosekualizam je bolest!
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Da je brat rodjeni razbio bi ga od batina i ne bi mogao nikad da mu ruku pruzim na ulici  Smile

Mrly, moj cova... Smile
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
xaxaxaxx, na bureku izmishljen lek protiv homoseksualizma Smile
svaka cast. ja licno nisam homofob i smatram da pederi ne treba da se lece, to je jednostavno njihovo opredeljenje i ako je njima tako lepo ne treba ih dirati. Gay parede ne podrzavam i tu se sagleshavam sa Imaginelom. jedan moj prijatelj je homoseksualac i to nikada nije bila prepreka da se druzimo, niti sam ikada imao neku neprijatnost zbog toga.
dakle to nije bolest vec nesto sa cime se covek rodi, ne moze se leciti i ne treba se leciti. ako medju vama ima onih koji nisu sigurni u svoju seksualnost pa to kod vas izaziva mrznju prema pederima i to mogu da razumem ali to je vec stvar zbog koje treba potraziti pomoc strucnjaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson K800i
zavezes ga za stolicu i nateras ga da gleda golu zensku, i koristite takvu terapiju svaki dan i promenice se  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Zhivot je nachinio tako da mi najbolji prijatelji budu normalne osobe i hvala mu na tome ...
Veliki sam protivnik homoseksualizma (pogotovo mushkog!) i ne bih volela da mi se tako neshto dogodi ... verujem da bi se udaljila od takve osobe, ne zato shto bih pochela da ga mrzim, ili da mi se gadi, vec iz razloga shto neke moralne norme, skrupule, chovek jednostavno ne mozhe da izbaci iz mozga nakon 27 godina jednog vaspitanja naklonjenog konzervativizmu ... mislim da bi nas to udaljilo pre ili kasnije. Verujem da bih postala cinichna (kao shto i sada jesam prema nekim gej ljudima koji su mi samo poznanici), pomalo drska i neprijatna podsvesno, ma koliko se trudila da se ponasham normalno ... njemu/njoj bi to zasigurno smetalo i prijateljstvo bi se zavrshilo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
najgora moguca stvar je danashnja judeo-liberalna teorija po kojoj je homoseksualizam urodjena pojava (chak je bilo i takvih izlupavanja da je pronadjen gen za homosekzualizam). to ostavlja posledice shto sve veci broj mladih ljudi biva uvuchen u ovu bolest iz raznih razloga (adolescentski problemi , finansijski razlozi , ponekad chak i silovanja ). iz istorije je poznato da je homosekzualizam chesto bio simptom krajnje bolesti nekog drushtva (stara grchka,rim,francuska pred revoluciju 1789 ...) i da je obichno tada "lechen" nasilnim putem - unishtavanjem homoseksualaca. bojim se da ce se uskoro u zapadnim zemljama ovo ponoviti poshto je ovaj problem uzeo maha .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Homofobija zivi i dalje nema sta ali ipak ja samo da potpisem mog kolegu Imaginela i Alex@ - bravo majstore, za ovo imas od mene pivo kad dojem u BGD

xaxaxaxx, na bureku izmishljen lek protiv homoseksualizma Smile
svaka cast. ja licno nisam homofob i smatram da pederi ne treba da se lece, to je jednostavno njihovo opredeljenje i ako je njima tako lepo ne treba ih dirati. Gay parede ne podrzavam i tu se sagleshavam sa Imaginelom. jedan moj prijatelj je homoseksualac i to nikada nije bila prepreka da se druzimo, niti sam ikada imao neku neprijatnost zbog toga.
dakle to nije bolest vec nesto sa cime se covek rodi, ne moze se leciti i ne treba se leciti. ako medju vama ima onih koji nisu sigurni u svoju seksualnost pa to kod vas izaziva mrznju prema pederima i to mogu da razumem ali to je vec stvar zbog koje treba potraziti pomoc strucnjaka.

Razmislite ljudi duboko sta je to sto vas iritira kad se pomene rec peder a jos bitnije - zasto vas to toliko potresa a lezbejke ne. Odakle dolazi ugrozenost to mi nije jasno. Mislim - ako ste hetero ili bi ili homo - koga je briga sta ste sve dok ne maltretirate nikoga sa time i dok niko ne ispasta zbog toga. Sta je normalno a sta ne - mogli bi o tome sledecih 2 veka da tupimo.  Sto se parada tice slazem se - glupost notorne prirode. Na zalost i homoseksualci rade isto sto i feministkinje 70tih idu u extrem - oko za oko zub za zub. To nikome nije donelo dobro.

Sto se prijatelja tice - vise bi cenio nekoga ko je gay i to javno kaze i ne maltretira nikoga nego nekog ko je ozenjen (udat) a krisom ima sex sa muskarcima (devojkama). Problem je sto laganje i strah dolaze kao reakcija na homofobicne izjave koje su ovde prisutni izneli. I onda sve ide u krug mrznja hrani mrznju, a glupost radja jos vecu glupost.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mushkarci osecaju prirodno instiktivno gadjenje prema homoseksualcima ,narochito mushkim. ipak ,ako se radi o nekom prijatelju, bolje je uputiti ga nekom dobrom struchnjaku (ne ovim sharlatanima koji tvrde da je homosexualizam normalan). obichno su homoseksualci bili zrtve nasilja u detinjstvu shto je proizvelo poremecaj seksualnog nagona , takvi poremecaji se leche koliko mi je poznato najbolje hipnozom .

muskarci ne osecaju prirodno instiktivno gadjenje prema gej populaciji vec im je to osecanje usadjeno vaspitanjem i kulturom u kojoj su odrasli

...bes take drugove...

to je bas ono cemu bi se gej drugovi i obradovali  Smile Smile Smile


nego da se malo i ukljucim u diskusiju
imao sam i danas imam drugare koji su gej i to nema nikakve veze sa nasim druzenjem. ova cinjenica (da ja neobracam paznju na njihovo sexualno opredeljenje) bila je za njih iznenadjenje jer su skoro uvek nailazili na odbijanje okoline i agresivnost od strane "normalnih" muskaraca. ko sa kim ide u krevet meni je totalno nevazno.
licno volim dame i uzivam sa njima ali me ne dotice sto neke dame vole dame a neka gospoda vole gospodu, ipak je to stvar licnog opredeljenja.
zbog mog stava doziveo sam da su ljudi iz gej populacije u poslu prema meni bili i vise nego korektni i ponekad su cinili ustupke koje i nisu morali



Problem je sto laganje i strah dolaze kao reakcija na homofobicne izjave koje su ovde prisutni izneli. I onda sve ide u krug mrznja hrani mrznju, a glupost radja jos vecu glupost.


potpisujem 
« Poslednja izmena: 30. Avg 2006, 07:43:31 od puskar »
IP sačuvana
social share
Ljudi zive onoliko dugo koliko ih drugi ljudi spominju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
ljudi osecaju urodjenu odvratnost prema homosekualcima , na slican nachin kao prema izmetu,zmijama i.t.d. da je to tako potvrdjuje chinjenica da neprijateljski stav prema homosekualcima imaju chak i ljudi iz primitivnih plemena ili oni koji uopshte nisu bili pod nekim socijalnim uticajem. i kod zivotinja je poznato da se homoseksualni pokushaji kaznjavaju silom (posmatrajte pse ) . tzv "tolerancija" je posledica izopachenih drustvenih odnosa, u nashem sluchaju judeo-liberalnog drushtva gde je sve prihvatljivo - za odredjenu kolichinu novca ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ajde bre zajebi malo taj sionski priorat i jevreje bre oslepeces vise ...

A baj d vej koja to "primitivna plemena" imaju gadjenje prema homosexualcima?
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:59:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.