Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:10:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ADSL vs. kablovski internet  (Pročitano 11730 puta)
Zvezda u usponu


Burek zajebant

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1546
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung sgh e720
moj glas ADSL
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
citam skoro na nekom USA forumu,lik ima upload sa kablovskom 150mpbs...misi`m sine 150!!!! Smile Smile Smile

to ti svedi nude kao dobar dan, samo je to mala lagarija ....nije toliko..bude malo manje, varira, al u odnosu na nas ....mogu coveka preko zice da prebace  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
citam skoro na nekom USA forumu,lik ima upload sa kablovskom 150mpbs...misi`m sine 150!!!! Smile Smile Smile

to ti svedi nude kao dobar dan, samo je to mala lagarija ....nije toliko..bude malo manje, varira, al u odnosu na nas ....mogu coveka preko zice da prebace  Smile
Smile

daleko su oni ispred nas...  Smile
pa kod nas je ADSL poceo pre oko godinu dana(u NS oko 8-9 meseci) a da ne govorimo da je jos uvek brdo ljudi na dial-up...nazalost!  Smile
kaskamo al je primetna promena na bolje.  Smile  Mislim da ce se stanje dosta poboljsati kad nam uleti(a najavljivali su) neki strani operater fiksne telefonije...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Alcatel LOL
a u usa gde sam bio tamo prosle god download mi iznosio oko 12megabajta u sek a placao sam negde oko 50dolara mesecno za podrucije new york a za ostatak neznam.A kod nas su nazalost vecina je na dial up a cene za kablowski i za adsl su nenormalno welike u odnosu na usa.I jedina nam je nada da dodju nowi strani fiksni operateri pa da telekomu uniste biznis tj. monopol i morace onda zbog konkurencije da prepolowe cene  Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
a 100MB ti skine za otprilike 30min

pa malo li je ? meni je to jos misaona imenica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Lonely Wolf in the night action...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH-I560
Ja sam se prijavio za IKOM kablovski internet.Njihova kablovska mi je uvedena u stanu, a od fiksnog telefona ni traga na glasa u mom kraju (opet Telekom i njihova poslovnost).Tako da sam ADSL otpisao odmah, jedino preostaje ovaj kablovski.Inace, na poslu imama Beotelov adsl na 256/64 i mogu dati svaku pohvalu za isti, radi sasvim ok.Jel ima neko da poseli svoje iskustvo oko ikom kabla???
IP sačuvana
social share
Mr.Wolf
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC one X
SBB-ov kablovski internet je trenutno najbolja solucija u srbiji naravno ko ima mogucnosti da se prikljuci , cena je neznatno veca u ondnosu na neke provajdere adsl-a ali kvalitet usluge je nemerljiv + sto na sbb-u postoji lokal koji se kupuje tj doplacuje za neke sitne pare a za mesec dana mozes svuci i preko 100gb u lokalu.....


CABLE JE ZAKON
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Judgment Day

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1237
Zastava Vancouver BC
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple HTC M7
skupo brate
kodnas u hr ima početnički paket 768m to je 100kn ili 1000din pa onda malo bolji 2,5gb 160kn ili 1600din
a brzina je  512/1024
dok u inostranstvu imaju flat rat i istom brzinom za 10eura
logicno nama lupaju cene izvadli bi nas iz koze da mogu
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
kod mene nema ni ADSL ni kablovska varijanta ,samo dva wireless provajdera koji su nudili: 512 kb/sec - 4GB ,ali sad ovi sto se ja kacim na njih ti puste protok zavisno od download-a (128kb/sec - 4GB ,265kb/sec - 2 GB ,512kb/sec - 1 GB) po istoj ceni.
al nikad nije bilo bash stabilno posto idu preko nekoliko provajdera ,bila je varijanta da se razvuce opticki od komsija [cro] 3-4 puta povoljnija cena neta ,ali za to se ide u zatvor jer SAMO TELEKOM moze da uvozi net za celu zemlju ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia N70
Koristim bezicni internet vec duze vreme i imam mnogo problema sa istim,za adsl centrala na koju sam prikacen jos uvek nije osposobljena.Razmisljao sam da predjem na kds-ov kablovski internet posto sam pretplatnik njihove kablovske tv.Da li neko moze da mi kaze kakva iskustva ima sa njima i da li postoji neka druga mogucnost brze konekcije u ns-u?Hvala.

spajam sa adsl vs kablovski net temom....Belgrade
« Poslednja izmena: 27. Avg 2006, 13:22:48 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:10:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.