Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:41:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ahtisari: Srpski narod treba kazniti  (Pročitano 13501 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
"He that is without sin, let him cast the first stone..."
Ђинђић, ма шта ја мислила о њему за живота, и није баш најпозванији да ради психоанализу српског друштва с обзиром да је Демократска странка једно време била битан део коалиционе владе (1993. године, ако се не варам, ДС је имао министра у Влади Р. Србије), а о "повјесном" њупању вола на Палама 1994. године нећемо трошити речи. Као ни што нећемо овде помињати "ране радове" млађаног Чеде Јовановића у неким нижеразредним новинама и квази-политичким магазинима, у којима, такоже раних деведесетих, тврди да је "монархија најбоље решење за Србију..."
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Ma mladi su Tadicevci, nikada nije kasno da se vrate prvobitnom nacionalistickom programu DS, a ako bude rata lako ce formirati neku paravojnu formaciju poput "pantera" i opet se boriti za Srpstvo.
Ja tipujem na Cedu, kada prelezi te komunisticko-globalisticke bolesti i stekne mudrost jedne Latinke Perovic, bice to Srbenda ipo.
A Bane ceka iza ugla, uvek spreman da pogura kola, ako negde zapnu.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
cekaj, sa kojim delom NJEGOVE izjave se ne slazete???
ako se ne slazete to je zato sto sami sebe ubedjujete na sve nacine da ON nije u pravu(izbegavate da pogledate istinu u oci), niste u stanju da se slozite jer ne razumete to sto je rekao iako se trudio da ljudi poput vas razumeju(.............)
a ako se slazete....cemu dalji komentari...
btw. ja nisam pominjao cedu...njegova politika mi se ne svidja prvobitno jer ugrozava pobedu nad radikalima...nece preci cenzus, ali ce od DSa izvuci 3-4% a to je nalosije sto moze da se desi....ili da predje 5% pa da ucenjuje vladu... Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
.ili da predje 5% pa da ucenjuje vladu... Smile

jer bi ti bilo draze da Ceda ucenjuje vladu (i time gura svoj program), ili SPS i time se ugurava u upravne odbore i pljacku kao sada?
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
ma bilo bi mi drago da ceda predje cenzus i ucenjuje vladu svojim programom..u sustini mi se svidja taj progresivan nacin gledanja na evropusku buducnost, ali mi ne bi bilo drago da u odredjenom trenutku uskrati podrsku zbog DSS-a koji bi svakako bio u vladi...a tuzno je to sto ce ceda imati oko 4% sto znaci da su tih 4% baceni... ako LDP predje cenzus sada...to bi bilo pozitivno za srbiju, ako ne.....jaaaako negativno.... ja ne bih da izgubim jos 4 godine zivota pod radikalima...
poz!!!
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
Evo zbog tebe, ne mogu da ti obecam, ali dacu sve od sebe da predjemo!

Ipak mislim da cemo preci, pogotovu zbog uspeha na lokalnim izborima do tada. Samo jos malo da ljudima udje LDP u usi, i nece biti problema.

Sto se radikala tice, meni poverenje u buducnost Srbije uliva Telenor i takve akcije. Ne bi ljudi bacali pare da znaju da ce im za par meseci propasti  Smile veruj mi. Gledaj sliku malo sire, i videces da nemamo TOLIKO razloga za brigu, ali bolje da brinemo, pa probudimo apstinente i oderemo radikale (mislim na stranke (pravog) demokratskog uverenja)

Izvinjavam se na offtopicu, necu vise ovde.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:41:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.