Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:36:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ahtisari: Srpski narod treba kazniti  (Pročitano 13570 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Alo bre Imvaginoleto, narod čine izmedju ostalog i njegovi običaji, kultura, način života itd. Ovi što nas sad karaju budi siguran ne čine to iz nekih patriotskih razloga, već upravo suprotno tome. Jer kako drugačije objasniti sistematsko uništavanje jednog naroda i njegove države koji vekovima unazad stoje na braniku njihovog načina života, vere, kulture itd. Nemoj da si glup oni su ti koji nemaju morala ni skrupula, oni su ti koji u ime mira ratuju, koji u ime demokratije kradu i otimaju i koji i svoje narode bacaju u kandže islamskog fundamentalizma! U Americi kada neko svojom izjavom ili na neki drugi način povredi neku poznatu facu, odmah biva tužen i plaća višemilionsku odštetu, jedino mi Srbi branimo one koji nas svakodnevno javno satanizuju! Možda ovo govori nešto i o onima koji su kod nas na vlasti!


 skroz dok bude ovakvih misljenja kao sto je ovo od candlemakera vasa drzava ce biti 0 i gubit ce te sve vise dan za dan. Kada skontate da ste vi sami krivi, ne svako, ali vecina vas, za ovu situaciju u kojoj ste danas, a ne neki islamski fundamentalisti, alija izetbegovic, franjo tudjman, evropsk unija, amerika itd itd eh onda mozete napraviti jedan veliki korak naprijed. Vi sami sebi morate pomoci jeli drugi nece. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Iako sam uvek vise cenio analiticara Đorđa Vukadinovića, ovo je odlican tekst Slobodana Antonića ... obavezno procitajte.

Slobodan Antonić

ZRNO NETRPELjIVOSTI

Ahtisarijeva izjava kao povod

I pisac ovog komentara učestvovao je u 5. oktobru. Nisam jurišao na Skupštinu, ali sam bacao kamenje na Takovsku 10. U blizini je jedan mladić pao, pogođen gumenim metkom u stomak. Smrdelo je na dim i suzavac. Ali, mirisala je nada da je i Srbija konačno postala deo Zapada.

Toga sam se setio kada sam čuo za Ahtisarijevu izjavu kako su Srbi kao narod krivi i kako moraju da plate. Priča o kolektivnoj krivici Srba bila je na Zapadu naročito živa tokom bombardovanja 1999. Tvrdilo se da uništavanje srpskih fabrika, mostova i bolnica, kao i ubijanje srpskih civila nije sasvim nepravedno. „Ogromna većina Srba”, objašnjavao je Danijel Goldhagen, „uhvaćena je u stisak zabluda, mržnji, kulture rata i smrti društva koje je sve ratobornije”. Time je ta većina „učinila sebe zakonski i moralno nekompetentnom” (The Guardian, 29. april 1999). „Srpski civili su ti koji Miloševiću omogućavaju da ostane na vlasti, tako da oni moraju preuzeti deo odgovornosti”, objašnjavala je i Marša Hapfel, sa Univerziteta Tenesi.

Dobro, možda je i bilo neke kolektivne krivice u tome što su Srbi predugo trpeli Miloševića. Ali, Milošević je izgubio izbore 2000. (uostalom, kao i one 1993. i 1997). A kada je odbio da prizna ishod, narod ga je jednom sjajnom revolucijom zbacio sa vlasti. Srbi su, dakle, pokazali da ne podržavaju Miloševića i njegovu nasilničku politiku. Zašto su, onda, opet Srbi i dalje krivi?

I zbilja, čovek ne može a da se ne zapita zašto nas Zapad još uvek ne voli? Ne, ne želim da pojednostavljujem stvari. Znam da u politici nema ljubavi i da presuđuju interesi. I znam da su glavni srpski interesi oko Kosova u nesaglasju sa nekim jakim interesima Zapada. Znam, takođe, da postoji birokratska inercija da se nekadašnji nemirni đaci, po navici, i dalje kažnjavaju. Znam i to da je briselskim i vašingtonskim službenicima najlakše da u diplomatsku misiju dolaze u Srbiju. Samo treba da ponavljaju: „Mladić, Mladić”. i „Nema podele Kosova, nema povratka na stanje iz 1999” i zadatak je izvršen.

Sve mi je to jasno. Ali, ipak, nema li u čitavoj toj politici Zapada prema Srbiji i jedan deo koji se ne može objasniti samo interesima? Ne postoji li možda tu i jedan trun netrpeljivosti, jedno iracionalno zrno odbojnosti koje povremeno, kao u ovoj Ahtisarijevoj izjavi, izlazi na površinu? Tu doista kao da ima još nešto. I kao da Ahtisarijeva izjava nije samo ispad jednog diplomate, već nekakav izlet iskrenosti čitave zapadne diplomatske službe?

Nedavno sam ponovo čitao Hobsa, tog učitelja modernog Zapada. On veli da mi nikoga toliko ne mrzimo kao onoga kome smo učinili kakvo zlo. To je zato, objašnjava dalje filozof, što nas prisustvo te osobe podseća na nečasnost i niskost naših postupaka. A još više zato što znamo da nam ta osoba, samo ako je dovoljno razborita, teško može dalje biti naklonjena. Štaviše, sva je prilika da će ona u budućnosti nastojati da nam se osveti.

I možda je baš u ovoj opasci ključ naše zagonetke? Jer, kada se zapitamo – zašto nas, Srbe, ne tretiraju kao Hrvate, Albance ili Bugare – možda treba da imamo na umu da Hrvate, Albance ili Bugare Zapad nije bombardovao? Da im nije ubio dvogodišnjeg Marka Simića, jedanaestomesečnu Bojanu Tošović, trogodišnju Milicu Rakić, šestogodišnjeg Branimira Stanijanovića, petogodišnju Dejanu Pavlović. I još 83 dece. Da im nije bacio najmanje deset tona obogaćenog uranijuma, koji daje radijaciju kao 437 atomskih bombi bačenih na Hirošimu (zbog čega je u Srbiji, 2004. godine zabeleženo 40 odsto više novih slučajeva raka nego 1999).

Kada, dakle, Zapad gleda Hrvate, Albance ili Bugare, on verovatno vidi narode kojima je pomogao, kojima je učinio neko značajno dobro i od kojih može da očekuje zahvalnost. Kada, pak, gleda Srbe šta vidi? Verovatno samo narod koji je bombardovao i kome je ostavio radijaciju?

Ali, zaboga, verujte nam: Srbi su na to zaista zaboravili! Ko se još toga seća, ko još na to misli? Mi smo zaista sve zaboravili i sve oprostili. Mi zaista i iskreno volimo Zapad. Mi zaista želimo da budemo kao vi!

No, možda oni to nisu zaboravili? Možda oni misle da ne bismo smeli, samo ako smo razboriti, da ih toliko volimo? Kakav glupi nesporazum! Ali, i za to ima rešenje. Zapad samo treba da Srbiji učini neko veće dobro. Neko dobro zbog kojeg će, onda, biti racionalno da nas se više ne plaši, zbog kojeg više neće morati da se od nas stidi. Rešenje pitanje Kosova ne samo na srpsku štetu, ili stvarno otvaranje puta ka EU, dva su moguća dobra koja najpre padaju na pamet.

Učinite to! Zbilja nije teško! I odmah će vam se i Srbi učiniti boljim. Jer – i vi ćete biti bolji!

[b][/b]
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
Не, мислим, па то је то... опет добијамо по ушима и тражимо још. Мислим да је то "мазохизам". Срби му дају сасвим нову димензију. Мазохизам натопљен глупошћу и демагогијом, тек да се лакше свари.

Прво су говорили: "Циљ НАТО бомбардовања је уклањање Милошевића са власти." Па ипак су нам уништили комплетну инфраструктуру и уназадили привреду не за 50 година, већ за 150 година.

Па су нам говорили: "Само оборите Милошевића, одмах ћете бити примљени у ЕУ и улетеће донације". 5. октобра је народ, под овим или оним околностима, показао да му је доста. Не Милошевића, већ пораза. Немојте се заваравати, да је Милошевић остао истрајан око Косова, он би и данас био на власти. И ето, "оборили" смо Милошевића, а уместо толико потребног живог кеша за оживљавање производње, добили смо лову да нахранимо пензосе, опростили су нам неке старе дугове (да би поново могли код њих да се задужујемо, наравно), а као специјални поклон за 78 дана бомбардовања смо добили отприлике исто толико страних банака, које нам нуде "неодољиве кеш кредите"... Уђеш, изађеш, готов си...

Онда су нам говорили: "Испоручите Милошевића, добићете лову, бићете примљени у НАТО и ЕУ". Онда смо се ми запитали: "Па, чекајте, дајте да му ми судимо, ипак је он био наш председник!" А они нам рекоше: "Ма ништа се ви не брините, само ви нама дајте легално изабраног бившег председника једне суверене земље, да му МИ судимо!" И ту се негде десила метаморфоза: ми смо њима дали нашег омраженог Злобу, а негде на путу за Шевенинген, Злоба више није био омражени квази-деспот, већ је био бивши председник једне земље, који одговара политички, по функцији, а не зато што нама није био симпатичан толико дуго. Но, живот се наставио, ми смо и даље гледали ка Бриселу пуни наде, али опет - ћорак.

А сада нам говоре: "Дајте Косово, и ваша фрустрирана дечица неће морати да чекају на визе да би могла да виде својим гладним окицама како наша солидно ухрањена дечица којима је једина фрка када нестане сладоледа од пистаћа у супермаркету хране голубове на неком "плацу" или "скверу", без пензионера који ће да се са голубовима отимају о мрвице хлеба..."

И још ће онај склеротични смрад Ахтисари, који се те давне 1999. године заклињао у међународно право и резолуцију 1244, да нам "мртав 'ладан" (камо лепе среће) каже како сви ми морамо да сносимо одговорност због политике из деведесетих.

И шта сад? Ахтисаријев једини грех је тај што је био довољно лукав и паметан да наивне Србе добрано повуче за нос, и натера да скину гаће још који пут. Дао нам је окрајак хлеба, а убедио нас да је то "карађорђева шницла". Наш грех, као народа, је тај што смо тако елегантно издриблани и изманипулисани да су нам се разум и логика помрачили и изгубили ко зна где, само да би њима на тањиру дали оно на шта држава, која држи до себе, не пристаје.

У међувремену, од светских шампиона у баскету смо постали светски шампиони у посипању пепелом. Да илуструјем: из скромне и трошне кућице, која се нашла на незгодном месту, су нас уз наш потпис сатерали у мемљиви подрум исте, уз претњу да нам је и то много, јербо угрожавамо права бубашваба и пацова да живе у свом смраду а не да их гушимо сопственим, и сада тако нагурани у подрум, ударамо главом о зид и благосиљамо наше тиране, пошто смо ми "криви за све". Хришћански, нема шта.

Па и јесте хришћански. Преузели смо на себе кривицу целога света. А нисмо били ни себични: (про)дали смо им људе, (про)дали смо им фабрике, фирме и банке, па што да им не (про)дамо и земљу? Заиста имамо разлога да се поносимо. И после нек нам кажу да нисмо "небески народ". Овакву глупост и идиотизам не памти ни Свето писмо. Изгледа да у трошној кућици званој Србија није било довоњно јода, па су деца Србије масовно пообољевала од кретенизма. Но, нема страха, већ ће се наћи неки страни доктори да нас излече. Лоботомија, нпр.

А Косово... кога још брига... Иако осиромашени уранијум по Србији није бацао Злоба "Д хејтед уан", није крив ни НАТО. Крива је земљина тежа.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
ma i treba jer smo mi srbi budale

turci su se nedavno "digli" zbog onih slika, karikatura u finskoj ili danskoj, u svim zemljama EU.
umesto da srbi "bombarduju" strane novine njegovom izjavom, mi budale samo u nasoj zemlji pricamo i zalimo se sta je rekao...

gde je sad nas lobi u svetu ...

ccc, samo se nerviram
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
vise od reci

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

corax.gif
(15.31 KB, 300x184)
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Vla­da tra­ži raz­ja­šnje­nje
P. V., 31. avgust 2006

BE­O­GRAD - Mar­ti Ah­ti­sa­ri je iz­ja­vom o kri­vi­ci Sr­ba, sta­vio van za­ko­na ceo je­dan na­rod, čak i još ne­ro­đe­nu de­cu. Zbog to­ga će Sr­bi­ja tražiti na naj­vi­šim svet­skim adre­sa­ma raz­ja­šnje­nje te iz­ja­ve - iz­ja­vi­la je ju­če po­sle sed­ni­ce vla­de Sr­bi­je San­da Ra­ško­vić Ivić, pred­sed­nik Ko­or­di­na­ci­o­nog cen­tra za Ko­so­vo i Me­to­hi­ju.
Ona je na kon­fe­ren­ci­ji za no­vi­na­re po­sle sed­ni­ce Vla­de, sa­op­šti­la da svi srp­ski mi­ni­stri, pre­go­va­rač­ki tim Sr­bi­je, a ve­ro­vat­no ceo srp­ski na­rod oče­ku­ju iz­vi­nje­nje od Ah­ti­sa­ri­ja:
- Po­što on oči­gled­no ne­ma na­me­ru da se iz­vi­ni za re­či ko­je pred­sta­vlja­ju je­dan od ak­si­o­ma fa­ši­zma, ka­bi­ne­ti pre­mi­je­ra i pred­sed­ni­ka Sr­bi­je i mi­ni­star­stvo ino­stra­nih po­slo­va sva­ko­dnev­no, upor­no i bez pre­da­ha, traže raz­ja­šnje­nje tih re­či. Ube­đe­ni smo da ge­ne­ral­ni se­kre­tar UN Ko­fi Anan ne de­li mi­šlje­nje svog spe­ci­jal­nog iza­sla­ni­ka - re­kla je Ra­ško­vić Ivić.
Stav Sr­bi­je je, is­ta­kla je ona, da ne po­sto­ji ni je­dan prav­ni i vred­no­sni ar­gu­ment da se od­bra­ni mo­guć­nost za pro­gla­še­nje ne­za­vi­sno­sti Ko­so­va:
- Ah­ti­sa­ri je po­ku­šao pro­mo­vi­sa­njem go­le si­le da stvo­ri uver­ti­ru za tu mo­guć­nost. Ali, svet­ska jav­nost tre­ba da zna da će sva­ki po­ku­šaj stva­ra­nja ne­za­vi­snog Ko­so­va, pa i na ba­zi reč­ni­ka ova­kve dis­kri­mi­na­ci­je, Sr­bi­ja od­luč­no da od­ba­ci - za­klju­či­la je ona.
Vla­da Sr­bi­je je sa ju­če­ra­šnje sed­ni­ce i zva­nič­no upu­ti­la Na­rod­noj skup­šti­ni zah­tev za za­ka­zi­va­nje sed­ni­ce po­sve­će­ne pre­go­vo­ri­ma o Ko­so­vu i Me­to­hi­ji.

MI­LI­O­NI ZA OP­STA­NAK
NA­CI­O­NAL­NI in­ve­sti­ci­o­ni plan za Ko­so­vo i Me­to­hi­ju, ko­jim se za južnu po­kra­ji­nu iz­dva­ja 30 mi­li­o­na i 800 hi­lja­da evra - usvo­ji­la je ju­če Vla­da Sr­bi­je. No­vac će bi­ti uložen u obra­zo­va­nje, zdrav­stvo, sta­no­grad­nju, eko­nom­ski raz­voj i drum­sku in­fra­struk­tu­ru:
- Vla­da ovim po­ka­zu­je da joj je Ko­so­vo ve­o­ma važno.
Iz­dva­ja se pri­stoj­na su­ma nov­ca ko­ja bi tre­ba­lo da mo­ti­vi­še naš na­rod da osta­ne, op­sta­ne i vra­ti se na Ko­so­vo i Me­to­hi­ju - re­kla je Ra­ško­vić Ivić.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Ainhoa , odlican tekst.
Ali o diktaturi i svireposti E.U. nam najbolje govori cinjenica da u Srbiji ne postoji stranka koja se ne zalaze za ulazak u tu anti-srpsku federaciju.

Ne mogu da shvatim kako Evropa misli da anti-srpskom politikom  pridobije nase simpatije.
A "mali" Milo je ispao najpametniji politicar na Balkanu, Rusija je tamo usla na velika vrata.
A "mi" posle Slobe i petog oktobra smo se opet kladili na pogresnog konja. Da sam na Putinovom mestu ne bi ovoj danasnjoj Srbiji dao nikakav popust, trebao je lepo da zavrne slavine kao Ukrajini, pa bi se na vreme opametili.
Ali ko zna zasto je sve to sto nam se dogadja dobro...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
jedan pametan covek je jednom rekao:

"Ne moze to besplatno. Ne moze jedan narod da izabere pogresnu politiku i da ga to posle nista ne kosta. I to jeste cena dame i gospodo. To jeste cena sto je ovaj narod zaludjen 1989.godine, rekao - "Taj covek ce nas odvesti u buducnost! Taj covek je najveci medju nama!" Ne moze to besplatno. Ne moze jedan narod da izabere pogresnu politiku i da ga to posle nista ne kosta."
SLAVA MU!!!

SRBIJO, NEMOJ OPET DA IZABERES POGRESNU POLITIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
 Smile za Kraljevica Marka!!!

da dodam:

"Pojava Miloševića bila je rezultat slabosti društva, koje stoga snosi odgovornost za njegovu dugu vladavinu. Milošević nije pao sa Marsa. Pojavio se u nas, kao i Hitler u Nemačkoj, zbog slabosti društva - opozicije, pravoslavne crkve, intelektualaca. Odgovorni smo za to što je tako dugo vladao."

Slava mu!
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Da je dosao iz Nemacke kao sto je Djindjic i Lenjin u svoje vreme, verovatno bi bio politicki korektan.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:36:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.