Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:51:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mirka Vasiljevic  (Pročitano 46232 puta)
24. Avg 2006, 22:53:15
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Rodjena 27.septembra 1990.god u Beogradu

Ide u  gimnaziju "Rudjer Boskovic"

Zivi sa majkom Mirjanom, tetkom Ljiljanom, tecom Goranom i njihovim sinom Nikolom

Njen hobi je folklor

Karijera: emisije na Tv pinku, novinar, manekenstvo, uloge u filmu "Mi nismo andjeli 2" i serija " LJubav, navika, panika"
IP sačuvana
social share
Aloha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E72
A gde joj je ćale?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy Nexus
intrervju sa malom klinkom :

Jedno od najnovijih filmskih i televizijskih lica je Mirka Vasiljević (14). Na prečac je osvojila simpatije gledalaca ulogama Sofije u “Mi nismo anđeli 2” i Janje u seriji “Ljubav, navika, panika”. Inače, godinama je član Udruženja manekena Srbije, a oprobala se i u ulozi TV voditelja emisije “City kids”. Mirka otkriva kakva je tinejdžerka kada su kamere ugašene i kada ne šeta modnom pistom.


Q : Ustaješ li rano i šta prvo radiš?

A : - Ustajem u različito vreme, sve zavisi od obaveza. Ponekad je to u 6, a nekada i u 10 sati. Kada ustanem, spremim se za školu, ali ne doručkujem odmah.

Q : Kako usklađuješ obaveze u školi i snimanje serije “Ljubav, navika, panika”?

A : - Za sada imam punu podršku svih profesora, tako da odlazim u školu kada su kontrolni, pismeni i kada treba da odgovaram usmeno. Naravno, idem u
školu kad god nemam snimanja.

Q : Umeš li da pripremiš
sendviče za sebe i svoje drugare?

A : - Naravno, kao žensko smatram da mi je obaveza da znam da spremam hranu, pa i nešto više od sendviča.

Q : Šta voliš da jedeš?

A : - U principu nisam mnogo probirljiva, jedem skoro sve što se spremi u kući. Pre nego što sam počela da se intenzivnije bavim ovim poslom, volela sam da jedem brzu hranu, a kako sam sada primorana da zbog snimanja često konzumiram upravo nju, više me privlače kuvana jela.

Q : Omiljena mesta izlaska?

A : -Kalemegdan i Zemunski kej.

Q : Imaš li uzrečicu i koja je?

A : - Kao glumica moram da se trudim da izbacim bilo koju uzrečicu, ali kada se naljutim često izgovaram “Bre”!

Q : Završavaš osnovnu školu. Koju ćeš srednju školu ove godine upisati?

A : - Privatnu gimnaziju “Ruđer Bošković”.

Q : Koji predmeti ti najbolje idu u školi?

A : - Nijedan posebno, sve zavisi od teme koja se obrađuje i koliko imam slobodnog vremena da posvetim zadatoj lekciji.

Q : Koje su ti omiljene boje?

A : - Leti volim da nosim vedre boje, a zimi su mi najdraže crna i maslinasto – zelena.

Q : Kako se privatno oblačiš?

A : - Kao sve devojke mog uzrasta koje se mogu sresti na ulici. Oblačim se od prilike do prilike, ali je moj stil najčešće sportsko – elegantni.

Q : Da li se šminkaš i bez čega ne izlaziš iz kuće?

A : - Šminkam se, ali ne preterano. Iz kuće ne izlazim bez mobilnog telefona i sjaja za usne.

Q : Ko su ti najbolji drugari?

A : - Pošto se bavim raznim aktivnostima, imam veliko društvo. Sve ih podjednako volim i nikoga ne bih posebno izdvajala.

Q : Da li se društvo promenilo prema tebi od kako si postala popularna?

A : - Ne, jer se ni moje ponašenje nije izmenilo prema njima.

Q : A profesori?

A : - Nisu ni oni, jer sam ostala primerna učenica, kao što sam i bila.

Q : Čime bi želela da se u budućnosti baviš?

A : - Glumom.

Q : Omiljeni glumac i glumica?

A : - Volim glumce koji snimaju filmove u kontinuitetu poput Angeline Jolie, Julie Roberts, Bruca Willisa i Nikole Koje.

Q : Imaš li idola?

A : - Nijednog posebno, jer su moji idoli ljudi koji su uspešni, znaju šta žele i bore se da postignu neki cilj u životu.

Q : Voliš li životinje i imaš li kućnog ljubimca?

A : - Da, obožavam ih i zbog toga imam dva psa.

Q : Voliš li da pevaš i šta obično pevušiš na žurkama?

A : - Obožavam muziku, a na žurkama pevam sve.

Q : Na kom koncertu si poslednji put bila?

A : - Nažalost, od obaveza ne stižem da idem ni na jedan koncert. Poslednji put sam išla kada je u Beogradu gostovao Kemal Monteno.

Q : Šta ti više godi – kada ti kažu da si glumica ili manekenka?

A : - Apsolutno glumica!

Q : Koji poklon ti je u poslednje vreme bio najdraži?

A : - Sat koji sam dobila za rođendan od ekipe filma.

Q : Imaš li dečka i kako se zove?

A : - Imam, ali neka njegovo ime ostane mala tajna.

Q : Gde planiraš ove godine da letuješ?

A : - Za sada sigurno sa folklorom idem na turneju u Italiju, a i sa porodicom ću negde letovati, ali za sada još ne znam tačno gde.

Q : Koji su tvoji omiljeni filmovi?

A : - Od domaćih “Mi nismo anđeli”, a od stranih “Peti element”.


p.s. ja malu tako ne gotivim da je to strashno.. ne znam zashto...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cao Mirka,ja sam  Ivana,zelela bih i ja da postenem glumica...reci mi sta si uradila pa si postala tako popularna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Always in love

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH-X640
Slazem se sa tobom ``Paralelni svet``. Ne znam ni sama zasto, ali mi izgleda tako priglupa. Znam samo da sam stekla takav utisak, iz Bravo Show-a, i mnogih intervjua i emisija.  Smile
IP sačuvana
social share
``Sometimes the only thing left to hold on to is the light of a candle, though slowly it's light is fading, making you drown...``
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


...ljubav je, ono što vodi me!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Motorola 
Nije da ju branim u bit ju slabo i poznam, ali stani ti pred kamere. Znam mnoge (obzirm da radim u mediju) koji su se junačili i bili puni sebe dok nisu stali pred kameru i/ili mikrofon. A onda nastadoše proseri...  he he he   Naj zanimljivije je to što im uopče nisam zamjerio, al da mi je bilo drago vidjet ih kako se znoje, JE. Prema tome, mislim da o nekoj temi trebaju raspravljati oni koji o istom znaju nešto više.
Ipak, vratimo se Mirki. Vidio sam više lošijih nego boljih od nje pa kad na to nabacimo godine ispadne da uopče nije tako loša. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Always in love

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH-X640
Sve je to OK. Ali na stranu kamere i sve ostalo, ja mislim da je isfolirana. Da nije na televiziji onakva kakva je u privatnom zivotu...  Smile Ali, ako je gledamo kao glumicu, ja nemam nista protiv nje, zapravo svidja mi se kako je odigrala svoje uloge...  Smile
IP sačuvana
social share
``Sometimes the only thing left to hold on to is the light of a candle, though slowly it's light is fading, making you drown...``
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mala kad je imala cetrnaest godina izgledala kao da ima dvadeset pet

Strasno sta rade od dece
IP sačuvana
social share
Aloha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
ipak se ti igraj lutkicama,,,poranila si sa potezima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
dajte mi slike od nje!zaljubljen sam u nju! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:51:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.