Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kutak za muzichare : diskusije, pitanja i odgovori  (Pročitano 168146 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia 1800
Ne znam ("pa koj se kur onda javljaš?!" Smiley ) ali sam iznenađen, prijatno, time što tražiš gramofonsku iglu a ne gitaru, to je postalo kliše Smile Voleo sam vrlo da slušam gramofon..., ali od tada se promenilo sve osim samog gramofona i sada to više nije onaj zvuk kog sam zamislio da se sećam Smile Na prvom mestu, sumnjam na zvučnike Smiley
Ustvari kad bolje razmislim, nije najveći problem u zvuku, nego u mom interesovanju za gramofone koje se smanjilo.



 Smile

Tražim i za sebe i za jednog druga (isti tip nam treba, za istu glavu) pa me zanima gde osim u Sky Music-u ima da se kupi, pa da uporedim cene/proizvođače

A gitara mi više ne treba, nabavio sam neku matoru džez gitaru koja je 35 godina jednom ćaletovom prijatelju sakupljala prašinu... i sav sam hepi  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Pogledaj na http://www.mgelectronic.rs/ , Audio>Igle za gramofone  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia 1800
Pogledaj na http://www.mgelectronic.rs/ , Audio>Igle za gramofone  Smile

Imaju tu iglu koja mi treba, za Stanton glavu... Ali jel su oni samo u Nišu ili ima i u Bg-u?
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
U Nišu ali može da se naruči preko sajta pa pošalju gde treba Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia 1800
Bane, hvala, gramofon je nekim čudom proradio, izgleda da nije bila igla u pitanju... Nemam pojma šta je bilo, bitno da radi...

Al hvala u svakom slučaju pošto je ortak na tom sajtu našao iglu za svoj gramofon  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
OK, nema na čemu Smiley  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Samsung Galaxy Nexus
Da li mozda neko zna gde mogu da nabavim-kupim ovu mini verziju SRV gitare?? Svuda sam nasao samo ne u Srbiji... Hvala unapred!   

SRV mini
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung C3050
E ovako: Imam 17 godina i prije par mjeseci mi se javila velika želja da sviram gitaru. Sada kada sam skupio nešto para mislim da ću da je kupim. Ali, ja sam totalno neuk u svijetu muzike, i jedino obrazovanje o muzici mi je sa časova muzičkog iz osnovne.  Smile
Tako da mi treba neki dobar tutorial ili neka knjiga o školi gitare. Znači da je objašnjeo vrlo jednostavno za početnike od načina držanja gitare , preko tablatura, akorda i svega ostalog.
Vjerovatno je o ovome bilo riječi na temi ali me mrzi da listam 160 starana.
Hvala! Smile
« Poslednja izmena: 15. Jul 2011, 10:22:04 od JohnnY_PD »
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 463
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
E ovako: Imam 17 godina i prije par mjeseci mi se javila velika želja da sviram gitaru. Sada kada sam skupio nešto para mislim da ću da je kupim. Ali, ja sam totalno neuk u svijetu muzike, i jedino obrazovanje o muzici mi je sa časova muzičkog iz osnovne.  Smile
Tako da mi treba neki dobar tutorial ili neka knjiga o školi gitare. Znači da je objašnjeo vrlo jednostavno za početnike od načina držanja gitare , preko tablatura, akorda i svega ostalog.
Vjerovatno je o ovome bilo riječi na temi ali me mrzi da listam 160 starana.
Hvala! Smile
Kupi knjigu:''Gitara za neupucene'',rekao bih da je jedna od boljih knjiga o sviranju gitare(meni je dosta pomogla)...i cenim da ce odgovoriti na vecinu tvojih pitanja.Naucice te kako da pravilno drzis gitaru,kako da je nastimujes(e sad,teoretski ce te nauciti,ali ako nisi neki sluhista,trebace ti vremena da steknes osecaj za stimovanje gitare...),da citas tablature,kao i neke osnovne akorde i lakse pesme...pa sve do odrzavanja gitare,sviranje razlicitih tehnika itd...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Samsung C3050
Evo počeo sam sa učenjem gitare ali me muči jedan problem. Kada vježbam akorde(počeo sam sa dur) nekako mi žice zvone kao da diram prstom žicu susjednu od one koju pritišćem.
Kako da to uklonim i kako je ispravno trzati žice da li  pomoću palca ili na neki drugi način?
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.