Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žene policajci tj. policajke!  (Pročitano 15888 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
lakse mi pada da me zaustavljaju policajke svaki dan, nego ova nasa nevaspitana stoka od pandura...
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vojo, Vojo, saćeš d'ideš na preispitivanje zašto dižeš temu o godinu i po dana iz sna...???

Pa tema mi se bas dopala a, nisam je ranije nagazio. Da rezimiramo zene policajci moraju proci rigoroznu obuku kao i muskarci. Nema postede. Moraju biti psiho - fizicki spremne i adekvatno obucene i obrazovane za kriticne situacije, nerede i hapsenja jer je to sastavni deo policijskog posla svuda u svetu.

Ergo, potpuno i iskreno priznajem - lozim se na pandurke, ne bih imao nista protiv da mi zena ili devojka bude policajka.
Pored toga da bude lepa / simpaticna, da ne kazem da joj lepo stoji uniforma, posto sam sada student a, uskoro dipl. pravnik, vazno mi je da ona u svom poslu postuje zakon i da sredstva prinude (oruzije, suzavac, pendrek i sl.) koristi u skladu sa propisima koji regulisu tu materiju.

Kada policija krsi zakon i spusti se na nivo prestupnika onda je to sramno !

[u][/u]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Prijatelju, cisto sumnjam da prolaze istu obuku. Nema teorije. Sve same kursadžije.

Vec sam pisao negde, mozda i ovde, kad je buraz (inače drot) dao koleginici kljuceve da preparkira službeni suto, nije smela, veliko je to za nju. Saobraćajni policajac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Prijatelju, cisto sumnjam da prolaze istu obuku. Nema teorije. Sve same kursadžije.

Vec sam pisao negde, mozda i ovde, kad je buraz (inače drot) dao koleginici kljuceve da preparkira službeni suto, nije smela, veliko je to za nju. Saobraćajni policajac.
zene policajci imaju istu obuku kao i muski policajci,samo su im uslovi manji(sto se tice fizicke obuke) nego kod muskaraca zbog ocigledne razlike u fizickoj snazi...

i nisu sve kursadzije...moja sestra je zavrsila policijsku akademiju i sad je inspektorka
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.26
 problem i jeste u tome shto zene prolaze "umanjenu" obuku ,odnosno shto imamo policajce koji su samo 50% efikasni(efikasne  Smile)  a dobijaju 100 % plate   Smile . naravno -ovde ne mislim na zene koje rade neke intelektualnije poslove ,nego na ove shto rade na ulici .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
problem i jeste u tome shto zene prolaze "umanjenu" obuku ,odnosno shto imamo policajce koji su samo 50% efikasni(efikasne  Smile)  a dobijaju 100 % plate   Smile . naravno -ovde ne mislim na zene koje rade neke intelektualnije poslove ,nego na ove shto rade na ulici .
aj sto si nacista,ali zene da degradiras...to ti nece proci Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


naj...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 42
Zastava sabac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k510i
Nije posao policije samo ono sto se gleda u holivudskim filmovima. Onoliko koliko ih ima u nasoj policiji je broj onih poslova koje mogu da rade zene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Danas prolazim poted turske ambasade, iz nekog razloga pojacano obezbedjenje i to zesce, jedan kombi interventne, panduri sa oklopnim prslucima i pendrecima od metar, i jedan borbeni dzip hammer i u njemu pripadnici PTJ Zandarmerije sa fantomkama na licu i heklerima na gotovs  a, pored njih jedna simpaticna policajka u redovnoj uniformi (bez dodatne opreme) stoji i medju nima i diskretno se smeska,  ucini mi se tvarno simpatica pomalo je zagledah  a, onda vidim prema meni sumnjivi pogledi specijalaca ispod fantomke i ja odlucih da se sklonim, rekoh sebi: ''Vojo ne uvlaci se u nevolje bez potrebe, jer da oni sasznaju sta stvarno radis mogu biti gadni a, bogami i ona (simpaticna policajka) ne zanam da li bi te htela pored kolega specijalaca''. Vise srece iduci put.   Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Vojo, Vojo, saćeš d'ideš na preispitivanje zašto dižeš temu o godinu i po dana iz sna...???

Tema je zanimljiva... dozvolicu da ostane...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 52
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
[
Tema je zanimljiva... dozvolicu da ostane...
Citat

Bravo Majstore
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.