Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Reprezentacija na putu ka Nemackoj!  (Pročitano 4092 puta)
12. Nov 2004, 15:32:01
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da krenemo sve ovo od meca sa Belgijom, pa cemo ovde ubuduce komentarisati utakmice i tim
Za pocetak tim protiv belgijanaca je objavljen:

Golmani: Dragoslav Jevrić (Vitese), Oliver Kovačević (Železnik)

Odbrambeni igrači: Ivica Dragutinović (Standard Lijež), Goran Gavrančić (Dinamo Kijev), Milan Dudić (Crvena Zvezda), Milivoje Vitakić (Lil), Nemanja Vidić (Spartak Moskva), Marjan Marković (Crvena Zvezda), Nenad Đorđević (Partizan)

Vezni igrači: Dejan Stanković (Inter), Zvonimir Vukić (Šahtjor), Predrag Đorđević (Olimpijakos), Igor Duljaj (Šahtjor), Dragan Mladenović (Glazgov Rendžers), Ognjen Koroman (Krila Sovjetov), Saša Ilić (Partizan), Nenad Brnović (Partizan)

Napadači: Savo Milošević (Osasuna), Mateja Kežman (Čelsi), Nenad Jestrović (Anderleht), Marko Pantelić (Crvena Zvezda)

Misljenja, kritike & ostalo?

(02. May 2007, 21:47:36)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Idemo do trijumfa
bez filozofiranja
Neće samo odbrana biti na iskušenjima. Cela ekipa je na velikom ispitu. Pravom. U ovakvim mečevima ne odlučuje pojedinac, niti deo ekipe, već svi

Saša Ilić je bio povređen pred okršaje naše reprezentacije protiv BiH u Sarajevu i revanš meču sa San Marinom u Beogradu. Sada je fit i dobrim igrama u crno - belom dresu ponovo je zaslužio pozivnicu selektora Ilije Petkovića. U Briselu plave čeka - pakao. Domaćin je slabo startovao i u ovom meču sa našom reprezentacijom skoro da nema izbora. Po svaku cenu Belgijanci žele pobedu koja ih ostavlja u trci za Nemačku.

Nerešen rezultat za njih je ravan porazu.
- Znam da su u specifičnom položaju i da su zacrtali da na terenu stadiona "Kralj Boduen" ili trijumfuju ili su "mrtvi" - počinje priču Saša Ilić, na putu za aerodrom, neposredno pred poletanje dela reprezentacije za Brisel.- To je mnogo opasna situacija. U mojoj karijeri nekoliko puta sam bio u toj poziciji i mogu da kažem da je često kobna. Onda kada ti treba najviše, kada želiš da pružiš svoj maksimum - "pucaš". To se dešava i fudbalerima i ekipi. U prevelikoj želji jednostavno izgoriš.
   
      

Petko i sedam hajduka

Zbog termina meča sa Belgijom reprezentacija neće imati uobičajeno vreme za pripreme. Ali, kako nama tako i Belgijancima. Selektor Ilija Petković odredio jue mesto okupljanja plavih. Glavni grad Evropske unije - Brisel. Sedište svih važnih institucija.
Iz Beograda Petković je poveo sedmoricu "hajduka". Sa Surčina, pored Stručnog štaba i zvanične delegacije FS SCG predvođene generalnim sekretarom Zoranom Damjanovićem, od igrača su bili: Golman Kovačević i igrači Dudić, Marković, N. Đorđević, Ilić, Brnović i Pantelić.
      
      
      
   
   
      

Sudije iz Švedske

Veoma važan duel između Belgije i selekcije FS SCG vodiće sudijska četvorka iz Švedske predvođena iskusnim Peterom Frejfeldom. Asistiraće mu Stefan Vitberg i Ingemar Larson, četvrti arbitar je Martin Hanson.
Kontrolor sudija je Šandor Pal (Mađarska), delegat David Petriašvili (Gruzija), a predstavnik za bezbednost dolazi iz Austrije u liku Volfanga Tirihtera.
      
      
      
   

Da li to znači da je pola posla, za nas, obavljeno?
- Sa takvim rezonom bolje i da ne istrčavamo na teren. To bi bilo naše samoubistvo. Najgore što nam se može desiti jeste da "igramo" na tu kartu. Mi moramo da nametnemo svoju igru, bez kalkulacija, bez mnogo filozofiranja. Maksimalno koncentrisani, inteligentni i odgovorni.

Selektor Petković je pozvao trenutno najbolje igrače koje imamo. Naročito nam je jaka sredina terena. Da li se Ilić plaši konkurencije?
- Konkurencija je poželjna svuda pa i u reprezentaciji. Dakle, ne plašim se. Naprotiv, želim da se izborim dobrom formom i igrama, jer se tako podiže kvalitet. Želimo svi da ova generacija uspe i da se nađemo na SP u Nemačkoj.

Plavi u tri meča nisu primili gol. U sredu će odbrana biti na velikom iskušenju?
- I to iz dva razloga. Prvi je što su "crveni đavoli" selekcija koja je pre početka kvalifikacija u našoj sedmoj grupi važila kao jedan od favorita za prvo mesto i zato što im je veoma stalo da zabeleže prvi trijumf. Ali, neće samo odbrana biti na iskušenjima. Cela ekipa je na velikom ispitu. Pravom. U ovakvim mečevima ne odlučuje pojedinac, niti deo ekipe, već svi.

Ilić priželjkuje pozitivan rezultat za plave, ali onaj maksimalni, iako nas i nerešeno znatno približava cilju.
- Pobedom bismo došli u situaciju da ne zavisimo od drugih, da ne strepimo i ne tresemo se čekajući rasplet na jesen. Hoćemo da svoju sudbinu imamo u našim rukama. Stoga je ovaj meč u Briselu pravi ispit.

Saša Ilić osporavan i hvaljen. Svakako da iznad svega želi krunu karijere. A to je Nemačka i svetski sajam fudbala 2006. godine. Ima li ključ za vrata koja vode do cilja?
S. Stojanović

   
      

14. Nov 2004 22:45 (GMT+01:00)

Belgijanci bez Emila Mpenze

Napadač reprezentacije Belgije Emil Mpenza neće moći da igra u sredu protiv nacionalnog tima Srbije i Crne Gore na utakmici sedme grupe evropske zone kvalifikacija za svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj.
To je juče u Briselu saopštio medicinski štab "crvenih đavola", navodeći da je ovaj navalni igrač nemačkog prvoligaša Hamburgera dobio alergiju, kao reakciju na upotrebu pomade.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
USPEH LEŽI UZ AUT-LINIJU
Jestrović: Najslabiji deo belgijske ekipe je levi bek De Šaht, koji je spor i "šupalj"

Reprezentativci iz domaćih klubova i stručni štab plavih doputovali su juče u Brisel, gde će im se priključiti i ostatak nacionalnog tima. Predstojeći duel na stadionu "Kralj Boduen" je poslednja šansa za Belgijance da pokušaju da se vrate u igru za plasman na SP, jer su do sada osvojili samo bod i moraće da igraju na pobedu. To otvara šansu našoj selekciji da mirnom igrom ostvari povoljan rezultat.

- I pored poteškoća oko sastava tima, Belgija je opasan protivnik. Do kiksa protiv Litvanije igrali su dobro i pobeđivali, a poraz od Španije ne bi trebalo nikoga da čudi, jer su Španci glavni favoriti u našoj grupi. "Crveni đavoli" su disciplinovana selekcija, igraju u formaciji 4-4-2 i "rade" tokom celog meča. Najbolji deo tima im je poslednja linija i teško primaju golove. Opasni su iz kontranapada, pogotovu Sonk i Bufel, koji, osim brzine, imaju i tehničke kvalitete. Ipak, mislim da smo superiorniji na sredini terena, a mogli bismo da iskoristimo njihovu levu stranu koju pokriva moj saigrač De Šaht, koji je spor defanzivac - kaže napadač Anderlehta Nenad Jestrović, koji se posle preloma ruke tek nedavno vratio u trenažni proces.

Kada su saznali da je selektor Petković pozvao Jestrovića, u Anderlehtu su, doslovce, podivljali i našem reprezentativcu zapretili novčanom kaznom ukoliko bude zaigrao.
- Rekli su mi da mogu da igram na svoj rizik. Posle dugih razgovora sa trenerom i lekarom, odlučio sam se da preskočim ovaj duel. Oni su u paranoji od moje nove povrede, kao da sam Maradona. U svakom slučaju, mi imamo odlične napadače i lično sam optimista. Odgovarao bi nam i remi, pa prognoziram rezultat 1:1 - kaže Jestrović.

Najbolji strelac domaćeg prvenstva Marko Pantelić nestrpljivo čeka svoju šansu i veruje u pobedu.
- Belgija ima dosta kvaliteta, ali mi smo sve bolji i uigraniji. Zato sam ubeđen da ćemo pružiti dobru partiju i da će naš narod biti ponosan posle utakmice. Spreman sam u svakom pogledu i, mada nikada ne obećavam previše, mogu da garantujem žestoku borbu, a bilo bi idealno kada bih uspeo da postignem gol - naglašava Pantelić.
   
      

Povredio se i Emil Mpenza

Belgijski selektor Eme Antenui ima dovoljno razloga da se oseća kao trener košarkaške, a ne fudbalske reprezentacije, pošto je tokom vikenda na treninzima mogao da računa na svega deset igrača. Najveću glavobolju zadaje mu povratnik u nacionalni tim, sjajni napadač Hamburgera Emil Mpenza, koji zbog povrede prepone nije bio u kombinaciji za jučerašnji meč Bundes lige između HSV-a i Hanze.
- Za sada nemam predstavu koliko je Emilova povreda ozbiljna, ali njegov eventualni izostanak sa utakmice protiv SCG biće teško nadoknaditi. Ako bude potrebno, čekaću na njega do utorka, mada već sada moram da razmišljam o eventualnoj zameni - rekao je sumorni Antenui.
      
      
      
   

(D. R.)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
Pomozi boze. [-o<
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dobro je pocelo.
Prvo poluvreme gotovo
Golom vukica u 8. minutu, vodimo 1:0
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sudija svira kraj!
2:0
Kezman u 60 minutu.

Kvalitet je za diskusiju, ali za borbenost im medalju treba dati!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Smile :clap:  :dance:  icon_2gun  :drunk:  \Smile/  :joy:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bice jako tesko sa spancima, ovde nas je mnogo posluzila sreca, ali daj boze.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Uh sa njima dosta i nereseno Smile
Vracaju se polako u zivot,i fudbaleri i fudbal...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.