Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:10:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ratko Bebi izvukao uši  (Pročitano 6035 puta)
23. Avg 2006, 11:03:21
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Ekskluzivno

RATKO BEBI IZVUKAO UŠI

Crnogorski biznismen Ratko Knežević u londonskom restoranu "Ćiprijani" napao Vladimira Bebu Popovića

Knežević za Press: Prišao sam Popoviću i rekao: "Evo, ja sam taj Ratko Knežević koga godinama blatiš!"

"Bebi sam jasno rekao da se neće lepo provesti ukoliko sebi još jednom dopusti da se sa mnom nađe u istoj prostoriju, restoranu ili gradu!"

BEOGRAD - Biznismen Ratko Knežević, kum crnogorskog premijera Mila Đukanovića i nekadašnji šef Trgovinske misije Crne Gore u Vašingtonu, prošle nedelje u Londonu "izvukao je uši" Vladimiru Bebi Popoviću, saznaje Press. Knežević je napao Popovića u poznatom londonskom restoranu "Ćiprijani".
Prema našim saznanjima, Knežević je prošle nedelje u svom omiljenom londonskom restoranu primetio Bebu Popovića kako sedi sa jednom sredovečnom Engleskinjom. Svedok ovog događaja, koji je želeo da ostane anoniman, kaže za Press da Knežević nije mogao da veruje koga vidi svojim očima.
- Ratko je ljude iz svog društva upitao: "Ljudi, je li ono onaj Beba Popović?" Kada su mu potvrdili da je to on, Knežević je ustao i prišao Popoviću koji se sledio kada ga je video. Ne znam tačno o čemu su razgovarali, ali mi je izgledalo da ga je Knežević čak i uhvatio za uvo i krenuo da ga izbaci iz restorana... Na kraju je Beba Popović morao da pokupi prnje i zbriše iz restorana... - kaže sagovornik Pressa.
Prema njegovim rečima, Ratko Knežević je Bebi Popoviću naglas poručio da ne želi više ikada da ga vidi "u restoranu 'Ćiprijani', Londonu i Engleskoj" i da će imati mnogo problema ako se ponovo sretnu.
Knežević: Dobar dan, Bebo!
Sam Ratko Knežević, koga smo juče pronašli u Londonu, potvrdio je za Press da je imao "bliski susret sa Vladimirom Bebom Popovićem".
- Tačno je da sam u ovom londonskom restoranu imao, kako vi kažete, bliski susret sa tim Bebom Popovićem. Kada sam ga video da sedi u "Ćiprijaniju", otišao sam kod njega da se konačno upoznamo. Prišao sam njegovom stolu i rekao mu da mislim da je red da se konačno i lično upoznamo. Znao je ko sam ja, lice mu je odmah ubledelo. Rekao mi je da smo se već upoznali kod njega u agenciji "Spektra", ali samo odgovorio da je pogrešio, jer nas dvojica nikada nismo razgovarali oči u oči - kaže Knežević za Press. On dodaje da je jedini razlog zbog koga je prišao Popoviću taj da konačno vidi i upozna čoveka koji ga je "punih pet godina blatio gde god je stigao".
- Rekao sam mu: "Evo, Popoviću, ja sam taj Ratko Knežević koga već godinama blatiš. I mene i moju porodicu! Optužuješ me za najgore moguće stvari, šverc cigareta, ubistva, pa i to da sam umešan u atentat na premijera Zorana Đinđića! Evo, ja sam taj čovek i mislim da je red da me upoznaš!" A on samo ćuti i gleda me bled k'o krpa! - priča Knežević.

Gospoda ne vuku uši

Na naše pitanje da li je tačno da je Popoviću izvukao uši, Knežević je odgovorio:
- Nemojte tako, pa ja sam gospodin čovek, a gospoda takve stvari ne rade. Ne, nije bilo "branja ušiju". Jednostavno, Popoviću sam rekao da ne želim više da ga vidim na mestima na kojima se pojavljujem. Rekao sam mu da se neće lepo provesti ukoliko sebi još jednom dopusti da se sa mnom nađe u istoj prostoriji, restoranu ili gradu. To je sve! Nisam mu vukao uši, niti ga šamarao! Nije to moj stil! Pošto sam ga isprozivao, čovek se pokupio i sa svojom pratiljom napustio "Ćiprijani". Do sada se nismo ponovo sreli i bolje za njega da se to više ne dogodi... - kaže na kraju Ratko Knežević.
S druge strane, Vladimir Beba Popović nije odgovarao na pozive novinara Pressa.
S. Marjanović

Kako se Beba "vadio"

Ratko Knežević kaže za Press da je Vladimir Beba Popović pokušao da se "vadi" za sve što je izmislio o njemu.
- Taj Beba, koji godinama bez ikakvog razloga na najgori mogući način blati mene i moju porodicu, počeo je da se vadi, da mi priča kako nije kriv! Pričao je kako su i njemu sve namestili Milo Đukanović i Cane Subotić, da i on sam zna da sve to što je pričao nije tačno, ali da nije kriv! Počeo je da mi priča i neke budalaštine o tome kako je on jadnik, kako su ga opljačkali u Srbiji i kako je sve izgubio! Govorio je da je sve što je imao, od novca do ugleda, uložio u demokratiju u Srbiji i da sada nema više ništa. Nisam mogao da verujem šta govori... - prepričava Ratko Knežević za Press.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:10:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.