Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 0900 Free KVIZ!  (Pročitano 1450 puta)
22. Avg 2006, 01:19:11
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Fora je stara oko mesec dana...
Tice se svih onih kvizova,astrologa... brojeva  koji pocinju sa 0900. Po pravoj tarifi trebalo bi da vam skidaju 50-60 din po minuti ili pozivu medjutim...

Prvo da naglasim da sam ovo objavio iz cistog inata prema Telekomu.Prvo sbog monopolskog ponasanja doticnih a posle i zbog ne profesionalnosti istih.U Telekomu sede ljudi koji nemaju poima o onome sto bi trebalo da znaju...Svestam sa da ce ova fora biti ukinuta expresno! Nadam se da nadlezni admin nece obrisati ovu poruku i da ce zastititi moju privatnost u slucaju nekih nezeljenih dogadjaja

Da predjem na stvar:

Kada pozovete broj 0900 ....... naplacuje vam se 50 din na racunu a posle toga bivate preusmereni na normalnu lokalnu liniju. Pa zasto onda ne bi ste odmah pozvali tu lokalnu liniju i po ceni lokalnog poziva ukljucili se u kviz kod astrologa itd...Dovoljno je samo da umesto broja 0900 okrenete 011 i odredjeni broj koji je razlicit od onoga koji stoji od onog na 0900.Tako su provaljeni sledeci brojevi:

Kvizovi:

Studio B 011/2075724
Kosava   011/2075073
Tv Kursumlija 011/2075633
Palma Plus 011/2075725
IBC 011/2075735
TV MAG 011/2075022
Art 011/2075071
Leskovac 011/2075029
Duga 011/2075023

Hot line

011/2075053
011/2075036

Dakle ako pozovete bilo koji od ovih brojeva umesto da vam naplate 50 din naplatice vam normalno po ceni lokalnog poziva

Posto se ne bavim zvanjem kvizova astrologa itd testirao sam samo jedan broj i to ovaj kviz sa Studija B i provereno skida 4 din kredita kada zovem sa mob tel za 13 sek razgovora! Mozete i isprobati halo karticom i videti da ova fora radi!



Do objavljivanja novih rupa u Monopolskom Telekomu
Pozdrav!

(01. May 2007, 10:42:55)
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia E61i & S200
Nisam probao!  Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 6630
 Smile Smile Smile Birate nepostojeci broj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ja sam ovu foru probao pre 2 meseca i nije radilo kaze birate nepostojeci broj tako da je ovo bez veze objavljeno,a ako si vec ovo skinuo od negde trebao si da napises odakle,i da proveris da li radi Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Smile Smile Smile Birate nepostojeci broj Smile

011/2075724

okreni ovo sa moba i radi sigurno.Ukljucujes se u studio b a skida ti 4 dinara kredita!      100%
ako si u bgdu ne kucas 011
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pa sa moba aj probaj sa fix,mozda ne moze jer sam u BG ali ja sam probavao i nece. Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5695
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S3Neo
Sa mobilnog radi, probao sam sada par brojeva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.