Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 16:11:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On i ona na večeri  (Pročitano 1371 puta)
21. Avg 2006, 10:14:37
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
On i ona na večeri   

Romantična večera uz svetlost sveća u nekom prijatnom restoranu - nije neophodno da bude skup ni ekskluzivan, dovoljno je da bude prijatan - jedna je od najčešćih predstava romantičnog izlaska. Tu je i dobra hrana, vino, valjda ima i neke tihe, prijatne muzike... Zaista lep izlazak. Međutim, i ovakav izlazak može biti pokvaren time što on i ona očekuju različite stvari.

Ono što on želi jeste da uživa u dobroj hrani i dobrom vinu i da tu i tamo razmeni poneku opasku sa svojom dragom. Mnogo razgovora njemu nije neophodno - tu su hrana i piće i prijatna muzika, i tu je prisustvo voljene osobe - šta će mu više? To što već postoji savršeno je za uživanje.

A njoj se razgovara. U redu, uživaće i ona u hrani i vinu, ali ona vidi romantičnu večeru kao mogućnost da s njim vodi, pa, romantične razgovore, duge i sadržajne. Prilika je da još više sazna o njemu, da mu, da tako kažemo, "zaviri u dušu". Zato se jako razočara kada shvati da on s povremenih duhovitih primedbi ili komplimenta kako ona predivno izgleda to veče ne prelazi tek tako na razgovor o svojim traumama iz detinjstva.

Muškarci, jednostavno, nisu takvi - dobra hrana u najpoželjnijem mogućem društvu je za njih uživanje, a uživanje ne žele da kvare "otvaranjem duše". To im je suviše ozbiljno. Nije da je muškarca nemoguće navesti na razgovor u toku romantične večere, ali on bi mnogo pre pričao o nečemu konkretnom, a to se može iskoristiti za kompromis.

Moguće je nekud otići pre večere - u bioskop, recimo, ili zajednički odgledati film kod kuće. To će vam dati konkretnu temu za razgovor. Iz razgovora o filmu (ili knjizi, ili izložbi, ili čemu već) možete mnogo toga da zaključite o nekome - kakvi su mu stavovi, kakav mu je način razmišljanja - a muškarcu će takav razgovor biti zanimljiv. Ona će dobiti željeno "zavirivanje u dušu", a on neće biti "smoren" preozbiljnim razgovorom; naprotiv, uživaće u razgovoru o nečemu što ga zanima - i eto uživanja za oboje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Romanticno vece treba prepustiti romantici i jednostavno uzvati u trenutku, pa ipak je to romanticno vece kako god bilo isplanirano Smile Dovoljni su osmesi i pogledi i potpuno neobavezno opustajuce caskanje. Ukoliko se zaista radi o romanticnoj veceri, zavirite u pogled svog voljenog bica, sjaj ce reci dovoljno... (al se raznezih  Smile)

Pitanja, kao i neke ozbiljnije razgovore treba ostaviti za neki drugi dan.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Јебо те, у 80% тема он нешто неће, он нешто кочи, он баба-рога (читај деда-роган). Smile

Не могу да се сложим. Smile

Одлазак на вечеру са драгом подразумева вече одвојено за: пријатно ћаскање, добру музику, добро вино,

добру клопу........ Smile

Потпуно би ми било без везе да женку одведем на вечеру у тако пријатан ресторан и да ћутимо. Smile

А, због чега, уз све остало (зезање, изливи нежности, шала....) избегавати и озбиљнији разговор, нарочито

романтични разговор. Smile

IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Za nas studente misaona imenica...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Успешно завршиш студије, постанеш директор или министар и ето вечеринке.

Дотле нађи спнзорку. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa tacno bih mojoj jacoj polovini pucala u kolena i laktove kada bi se dohvatio neke preozbiljne teme, a to vece smo odredili za vece uz laganu muziku, svece, veceru. Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne ljudi, ozbiljno , prestanite, ja sa devojkom nemam vremena ni da odem na kokice...
Udarate mi na zelju, nije lepo to, nije...

Salim se, znate neka dobra mesta za klopu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
@Oblachak

Он неће сигурно, то је својствено женкама (значи самоупуцавање). Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Znas onu Djoletovu pesmu

"Cujes tisinu... taj zvuk... prolazi vreme...
zuri i preti kroz noc... drhti ko kobra...
nemoj da nacinjes sad ozbiljne teme...
Dodji i skupi se tu... i budi dobra..."

Mislim da ne moram nista vise da dodam  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 16:11:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.