Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 145 146 148
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: dokle ce Srbija slusati Cece, Jece i ostale....  (Pročitano 59709 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
znate sta moze da prica ko sta hoce i sloboda misljenjha mora da postoji ali da neko kaze da bi me streljao to je druga stvar ja bi onda sve metalce obesio za kosu u centru bg da vise za primer nedelju dana a repere bih uzeo za drustveno korustan rad pravljenje narodnjackih splavova i folkoteka gde bi morali da crnce po 16 sati dnevno a dobijali bi za to po casu vode i parce hleba i onda bi slobodno mogli da slusaju pesme o socijalnoj nepravdi jel kad vec hoce socijalnu nepravdu i stalno je pominju ja bi im je pruzio!
a za gospodu koja stalno prica da turbo folk slusaju samo srbi odi u zagreb u kraj gde se nalaze folkoteke pa da vidis celu hrvatsku sportsku biznis itd elitu kako uziva uz mileta kitica idite malo do bugarske grcke makedonije svuda se slusa ali jos jednom svuda turbo folk bugarska je u eu i grcka ali i tamo vlada turbo folk sponzoruse itd sistem vrednosti u srba grka bugara hrvata je isti a to ako doticni metalci i reperi nikad nisu izasli iz svoje ulice i ovde pricaju kako to samo u srbiji ima je problem njihove gluposti zaostalosti i tolerancije!
a to dal sam seljak ili ne pa lepo rece jedan moj ortak neka pricaju da sam seljak usta ih jebem al ja se vozim u kola a oni idu peske!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
 Smile

nije to nista, drug od mog caleta jednom ostao da gleda film do pola 3!!?!
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
znate sta moze da prica ko sta hoce i sloboda misljenjha mora da postoji ali da neko kaze da bi me streljao to je druga stvar ja bi onda sve metalce obesio za kosu u centru bg da vise za primer nedelju dana a repere bih uzeo za drustveno korustan rad pravljenje narodnjackih splavova i folkoteka gde bi morali da crnce po 16 sati dnevno a dobijali bi za to po casu vode i parce hleba i onda bi slobodno mogli da slusaju pesme o socijalnoj nepravdi jel kad vec hoce socijalnu nepravdu i stalno je pominju ja bi im je pruzio!
a za gospodu koja stalno prica da turbo folk slusaju samo srbi odi u zagreb u kraj gde se nalaze folkoteke pa da vidis celu hrvatsku sportsku biznis itd elitu kako uziva uz mileta kitica idite malo do bugarske grcke makedonije svuda se slusa ali jos jednom svuda turbo folk bugarska je u eu i grcka ali i tamo vlada turbo folk sponzoruse itd sistem vrednosti u srba grka bugara hrvata je isti a to ako doticni metalci i reperi nikad nisu izasli iz svoje ulice i ovde pricaju kako to samo u srbiji ima je problem njihove gluposti zaostalosti i tolerancije!
a to dal sam seljak ili ne pa lepo rece jedan moj ortak neka pricaju da sam seljak usta ih jebem al ja se vozim u kola a oni idu peske!

Za metalce se slazem,ko kaze da Hrvati ne slusaju Turbo Folk,ne kazem da je strana muzika dobra!
Ali kada cujem nekog Poljskog ili Ukrainskog rapera,dodje mi da ubijem sve nase pevace,naravno i rapere!
Ti idi pa glasaj za radikale ako t ije do turbo folka!
A to za turbo folk je propaganda 90% ljudi u Srbiji u stvari to mrzi!
Ljudi zaboravljaju da u Srbiji 60% ljudi ne glasa i da se sve ne vrti oko turbo folka i rocka!
Jedva cekam da se nas pasivan narod uzdigne pa da pobije gamad!
« Poslednja izmena: 03. Jun 2007, 20:31:34 od Stefan7000 »
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
kakvo ubijanje
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1209
Zastava Nediceva Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6030
Citat
kako mogu da se slazem sa Dizelasima?
ма ја дизелаше не волим зато што кад стану поред прозора сву завесу
увуку у тренерку  Smile
IP sačuvana
social share
На овоме свету могу да кажем што се дешава то није истина...мислим на овоме свету, што бих нагласио..да...пропаганда, што већина кажу, о овоме..није истина.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ljudi nismo vise 93 vec 07 mnogo se toga promenilo naravno da su dizelasi pioniri ida su oni stvorili sadasnje vreme ali vise niko ne opasuje zavesu ni jaknu!
pa videli smo sad na evroviziji poljski rep hahahaha i ti ces nekog da ubijes jel peva nesto pozitivno a ne negativno!
ja ne glasam za radikale niti radikali jednako turbo folk vec i dss, ds, g17 sve to slusa turbo folk dok radikali slusaju izvornu muziku i stavove o splavovima imaju iste kao ti tako nemoj da me vedjas sa radikalim inace cu ja da pocnem da vredjam a tvoji politicki stavovi i socijalna demagogija koju prepoveda tvoj rep koji obozavas je jednak radikalskoj demagogiji i hlebu od 3 dinara tako da bi bilo idealno da se uclanis u njihovu stranku i da im dovedes neku hiljadu novih glasaca tvojih repera koji su jednaki radikalima ali to nevide nego misle sto ovi slusaju lepu lukic da su drugaciji a u stvari su potpuno isti kao ti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
Radikali isti ko ja?
Mora da se salis,naravno sto se tice muzike,bolja je izvorna (prava Srpska) nego turbo folk(Turska) muzika!
To sto slusam rap ne mora da znaci da sledim njihovu demagogiju!
Znaci ti si sigurno dss-ovac,oni su ubedljivo najgori!
Radikali,LDP, i DS bar stoje iza svoje reci za razliku od njih!
To sto si video na Evroviziji zaboravi,prava muzika nikada ne ide na takmicenja te vrste!
Politicki navodno nisu korektna!
Kapitalisti sa zapada ne dozvoljavaju da ljudi rapuju o tome kako im je u komunizmu bilo bolje!
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ijao majko a znaci tebi je u komunizmu super e pa vidi se tvoja rep komunisticka demagogija imao je jedan spot za reklamu jula negde tamo 95 kao frajer repuje i onda jul je cool e sad vidim kome ti pripadas znaci nisi radikal vec julovac!
a ds stoji iza svoje reci hehehehe a pogotovo djilas koji se sad grli sa veljom a sta pre pricao ili mladja i djelic sto su rekli da nece ni jedan drugom na sahranu a sad se isto grle meni to licno nista ne smeta ali mi smetaju te tvoje gluposti koje pricas a ako pocnem o ldpu i njihovoj reci mnogo ce se tema oduzi!
samo da rascistimo ti si znaci za rep tipa jul je cool e svaka cast!
ali si u svakom slucsaju blizi radikalima od mene!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Rap je 100 puta gora propaganda nego sto ce folk ikad biti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson K800i
ijao majko a znaci tebi je u komunizmu super e pa vidi se tvoja rep komunisticka demagogija imao je jedan spot za reklamu jula negde tamo 95 kao frajer repuje i onda jul je cool e sad vidim kome ti pripadas znaci nisi radikal vec julovac!
a ds stoji iza svoje reci hehehehe a pogotovo djilas koji se sad grli sa veljom a sta pre pricao ili mladja i djelic sto su rekli da nece ni jedan drugom na sahranu a sad se isto grle meni to licno nista ne smeta ali mi smetaju te tvoje gluposti koje pricas a ako pocnem o ldpu i njihovoj reci mnogo ce se tema oduzi!
samo da rascistimo ti si znaci za rep tipa jul je cool e svaka cast!
ali si u svakom slucsaju blizi radikalima od mene!
Dss-ovac,ne kenjaj!
Kakav crni Jul!
Pod 1 Nemas pojma o rapu!
Pod 2 U Srbiji nikada  nije postajala prava komunisticka partija!
Ako ti mislis da su Tito i Milosevic bili levicari,gluplji si nego sto sam misleo!
To sto si ti cetnik me ne zanima!
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 145 146 148
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.