Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mlađi stanovnici sve cesce na rodjendane dovode prostitutke  (Pročitano 3238 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Eliminise stres,samo treba imati ukusa,ne mozete bas sa svakom,kao u ljubavi,jedna je prava,ali vremena se menjaju,treba da probate,ko zna,munja moze da vas pogodi,mozda vam se dopadne....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Nokia 1234
ajoj, sad ce mozda meni da kupe decka za rodj   Smile
IP sačuvana
social share
povežite:

kako si?                            -pa tu sam, a ti? nema te ovih dana...
e cao gde si ti?                  -eto, nista
cao, sta radis?                   -evo, dobro sam, ti?

Virtuelna galerija ~ mkicus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy Nexus
imam ja jedan sluchan sluchaj : pre tri godine, na 18-ti rodjendan mog ortaka se desila slichna stvar :

ortaka su zezali ostali njegovi drugovi (likovi kojima se u lichnoj karti (tada vodilo) da imaju 18, a u sushtini je u njima nezrelo dete..) jer nije spavao sa devojkom do 18 godina... tako da, kada je pravio zhurku u dvorishtu svoje gajbe za 18-ti rodjendan, u sred zhurke su ga izdvojili, i odveli gore u gajbu.. gore ga je chekala prostitutka placjena za sat vremena i spremna... tada je on uradio neshto, shto me je ostavilo bez rechi : rekao je ok. zatvorio je vrata, i rekao njoj : "hajde da se dogovorimo: za ovih sat vremena , popijemo par chasha vina, poprichamo, izblejimo, a ti sidjesh malo rashchupana i kazhesh da je gotovo i "odradjeno"..." ... taj ortak je to shta se desilo unutra, samo meni isprichao... ja sam bio odushevljen...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
@Paralelni_Svet
Isto bi i ja uradio... Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy Nexus
@Paralelni_Svet
Isto bi i ja uradio... Smile

ne kazhem da ja imam neshto protiv toga kako je on postupio. ali imam protiv cele akcije koju su organizovali njegovi "ortaci"..
da sam se ja ikada nashao u takvoj situaciji [ mada ne verujem da bi se nashao, s obzirom kakve drugove imam ] sgurno bi isto postupio kao on  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
@Paralelni_Svet Taj fazon...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Sa svim gore iznetim mišljenjima sam veoma saglasan, poštovani prijatelji i veoma se radujem da sam deo foruma na kome preovladava razum, normalna osećanja i zdravorazumsko razmišljanje, samo tako nastavite.  Hteo sam samo da dodam jedan deo mog razmišljanja o gore iznetom članku.  Primetićete da se u članku veliča ova igra "ortaka" i muško uživanje.  O ženi, položaju tih žena i poniženju nema ni jedne reči.  Apsolutno strašno i poražavajuće i, kao što je neko odlično primetio, uticaj šugavih američkih filmova na kojima deca rastu bez osećanja i tako dalje. 

U svakom slučaju, kako god ovo sve napisano bilo tragično, ja sam veoma srećan što sam u ovoj temi pročitao sva vaša fenomenalna razmišljanja i stavove i apsolutno ste me obradovali večeras na ovom forumu jače nego ikada!  Bravo!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy Nexus
O ženi, položaju tih žena i poniženju nema ni jedne reči.  Apsolutno strašno i poražavajuće i, kao što je neko odlično primetio, uticaj šugavih američkih filmova na kojima deca rastu bez osećanja i tako dalje. 

 Smile pa shta mislish, zashto je moj drug tako postupio.. zato shto ima razuma, nije dete, to ga ne interesuje, a i ima obzira prema zhenama ( u ovom sluchaju toj zheni). znam ja da je ona izabrala taj "posao", ali ipak, on joj je pokazao da je poshtuje iako je prostitutka...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.